Problem-kopanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


dory -> Problem-kopanje (26.12.2004 18:03:12)

Kot mnoge veste,smo se do 8.meseca kopali v cebricku...tistem ta vecjem iz infantina...no zadnje 14 dni se je nas fant zacel veselo postavljat na nogice,pa smo moral cebricek zamenjat..kupila sem mu fliperja,ki mu ni prav nic pasal...tamal se hoce vedno in povsod za vsako ceno dvignit...ce mu ne uspe krici da je groza...pa sem ga dala v banjico...se je poskusal dvignit...ni slo,ker mu je spodricalo ob vsakem poskusu...spet kricanje...torej spet smo nazaj v cebricku,kjer tamal res uziva...ampak problem je,ker je cebricek ze res mal mali...banja prevelika...dilema....ima katera kak nasvet kako ukrotit malega pobalina,ki bi hodil in stal za vsako ceno:zmeden:

hvala in lp




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.12.2004 19:32:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Gina -> Problem-kopanje (26.12.2004 19:49:15)

Kaj pa posoda (koš) za perilo? Mi imamo plastičnega, pa je kot en velik čeber. Se prime za rob in dvigne. Jaz ga dam noter sicer samo ko zlagam perilo iz sušilca, samo moram imeti eno nogo not, da se ne prevrne. Mogoče bi bil pa tudi za kopat. Moj je to že predlagal. Kopa se pa naš otrok v tisti široki posodi za perilo, ki zgleda kot banjica. Samo da se ponavadi kopa s starejšim otrokom, pa sta oba srečna.LP




NinaŠ -> Problem-kopanje (26.12.2004 21:05:06)

Teja. kaj pa če bi se vedno nekdo kopal z njim - v ta velki banji? Fliper se tud pri nas ni obnesel ker ima Anže preveč nemirno rit, da bi not sedel; tko smo potem začel izvajat, da ko sva z Edijem oba doma se eden z njim kopa (rabiš enga da drži otroka, da se ti obrišeš ko iz banje zlezeš), ko sva pa z Anžetom sama pa ponavadi itak stoji v banji, jaz ga pa z eno roko umijem, z drugo roko pa držim, da mu slučajno ne spodrsne.
Na tisto tvoje zadnje vprašanje pa tud mi še nismo našli odgovora:zmeden:.

LP




mala Zala -> Problem-kopanje (27.12.2004 12:58:02)

Ojla!

Tudi pri nas kopanje postaja problem, ker je Zala začela v banjici čofotat kot tavelka, kopamo se v mali sobi na mizi, vse okol je mokro, tko, da bo treba slej ko prej nekaj ukrenit. Razmišljala sem o fliperju, ampak po moje ne bo vredu, ker po vaših pripovedovanjih malčki, ki so zelo živi, v njem ne zdržijo. Naša mala pa ima mravljice v ritki:)...Poleg tega si ne znam predstavljati fliperja v tuš kabini. Mamo malo tuš kabino in ne banje:grrr:, kar je problem št. 2, tko da bance ne spravim not. Treba bo v akcijo in kupit neko manjšo zadevco, da jo bom lahko dala v kabino.

Ampak največji problem je pa to, da se Zala boji tuša:zmeden: Vsaj ko me prideta včasih "pozdravit" ko sem pod tušem, je že parkrat začela jokat. Tko, da sploh ne vem, kako bomo stvar izvedli. Jo poskušava navadit, da tuš ni bavbav, bomo videli. Ampak mi sploh nekak ni za probat. Se mi zdi tolk komot, ko jo iz bance dam na previjalno na brisačo...

Oh, kolk sem naložila, skratka, hotla sem ti povedat, da pri nas tudi to postaja problemček. Pa kaj čmo, mamo pač živahne malčke.........

Teja, lepo se mejta:kuza:!




Stran: [1]