Temperatura pri 6-mesečnikih (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mala Zala -> Temperatura pri 6-mesečnikih (25.12.2004 12:10:00)

Zanima me, katera je mejna temperatura pri šestmesečnem dojenčku. Vem, da je pri novorojenčkih normalna temp. do 37,5°.

Hvala za odgovore. Lep božični dan!




mala Zala -> Temperatura pri 6-mesečnikih (25.12.2004 12:47:51)

Aha, hvala.




ZARA -> Temperatura pri 6-mesečnikih (25.12.2004 13:59:12)

ojla...A ima Zala vrocino??
Jst sem ravno od pediatra, ker je imela Zara vceri zvecer 38.9 TT...
Za ponoret,ampak niso naski nic ne v vodi, ne v krvi...manjsi virusek-baje!




mala Zala -> Temperatura pri 6-mesečnikih (25.12.2004 16:11:19)

Oj, Zara! Danes se malo regeneriramo od neprespane noči, zato ti nisem prej odg. Ja, malo ma temperature, okrog 37,5. Ampak po moje je zobek, ki bo glihkar (po moje) pokukal na plano. Ker drugače je precej živa, ji prov nč ne fali. Celo noč je bla u akciji......Midva pa tut!

Upam, da se bo Zarči čimprej pozdravla, držim pesti!

Pa lep dan (brez vročine). Pa,pa!




ZARA -> Temperatura pri 6-mesečnikih (25.12.2004 20:21:31)

oj Mala Zala...
Jao meni,pravjo da ima verjetn 'kaksen virusek'...Ker se v vodi in urinu nic ne vidi,ne razumem :zmeden:...ne ve se uglavnem...

Vrocine je imela full,popila galone caja (se dobr!),k sm jo pa vprasala,ce je to od zobkov...so pa spet rekl da ne...zdej cez dan je pa precej bolse,samo jo vidm po uckah,pa po razpolozenju,da to ni to...veliko manj energije in smeha,kot ponavad,da o stiskanju ne govorim,k se drgac ne pusti prevec meckat,hehe...
Sam da je vse ok,mam boljsi Bozic-takoj!

Hvala,pa drzte se-VSI!!
Aja pa Merry christmas...:rozica::rozica::rozica:




mala Zala -> Temperatura pri 6-mesečnikih (25.12.2004 22:53:08)

Zara, upam, da bo čimprej vse ok.

Tudi me spijemo ful čaja, sploh ponoč je toooolk žejna, mami pa uležt, pa ustat, pa uležt, pa ustat,........................Jao meni!

Tud vi se držte! Pa upam, da ste lepo preživeli današnji dan. Midva sva glih zdele pogledala film Surviving Christmas (upam, da sem prav napisala, ker že skor spim in mam možgane na off) z Benom Affleckom v gl. vlogi. Luškan filmček. Zdej pa hit spat!

Pa, pa:kuza:!




Stran: [1]