|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vriskanje
23.11.2007 9:26:09   
Mesečnica
Naš user posted image je tako smešen, zdaj (star je skoraj 6 mesecev) ima že kakšen teden obdobje, ko tekom celega dneva kar naprej vriska, potem se pa sam sebi smeje, če mu dobro uspe user posted image user posted image user posted image .

Ali vaši 6-mesečniki tudi to počnejo? Naš je sicer že od 2. meseca naprej ful "zgovoren" in kar naprej spušča neke glasove (kar mi je fajn), ampak tole stalno vriskanje je pa občasno že malo moteče, ker včasih tako zavriska, da ti gre zvok kar skozi kosti user posted image . Zanima me, koliko časa približno traja to obdobje, da se bom lažje psihično pripravila user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vriskanje
23.11.2007 9:39:33   
r1ta
O ja, tudi mi imamo glasno punčko! Ko je začela vriskati in spuščati bojne krike me je bilo strah če je z njo vse v redu. Najbolj glasna je bila prav okoli šestega meseca. In se mi je zdelo, da jo je potem grlo bolelo po vsem tem vriskanju, tako da je za nekaj dni nehala, nato se je spet spomnila in nato spet nehala. Zdaj pri desetih mesecih še vedno vriska, ampak to gre bolj za izražanje čustev, ko je zelo vesela ali pa ko nekaj zahteva.
Jaz mislim, da bo minilo, žal pa ne tako hitro...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vriskanje
23.11.2007 9:40:05   
Naja30
Znano, ja. user posted image  Prav okoli 6m se je začelo tudi pri nas in to vriskanje ni bilo samo doma, ampak kjerkoli. Tako da npr. v trgovini ali kje mi je bilo že prav nerodno včasih, ko je mala tako vriskala, da je šlo čez ušesa. Minilo je po kakih 2 mesecih. Se pa še zdaj kdaj pa kdaj tako zadere ali zavriska, kadar čaka na hrano user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vriskanje
23.11.2007 10:07:10   
Mesečnica
Ja, vidim, da bom morala kakšne čepke za ušesa kupiti user posted image user posted image user posted image .

Naš na srečo zaenkrat vriska le doma, v trgovinah je pa čisto resen. Upam, da bo tako tudi nadaljeval user posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vriskanje
23.11.2007 14:01:15   
andie
ja, moja je stara 7mes in pol in kriči ful ful naglas in je čist ponosna na sebe, ko ji ratauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vriskanje
23.11.2007 20:35:45   
Sisy
naša je pa stara tri mesece in pol pa še kakšen teden vriska po cele dneve user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vriskanje
23.11.2007 20:40:12   
butt3rfly
nerodno zaradi tega pa res ni treba bit. men je to ful lepo, ko se začne mali takole oglašat.user posted image prej smešno kot pa nerodno.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vriskanje
23.11.2007 20:53:10   
Talika19
Meni je tudi to vriskanje otrok ful všeč. Naš tudi sedaj že včasih zavriska in se mu seveda pačim na vse pretege, da to naredi. Tako, da komaj čakam na polno vriskanje.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vriskanje
23.11.2007 21:45:52   
januška78
Mi imamo tudi skoraj 6-mesečnico, ki zelo rada in kar precej vriska. To obdobje traja že več kot en mesec. Smo šli zadnjič s taščo v šoping, pa naju je takoj našla, ko je slišala njeno vriskanje user posted image

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




kaaka
bibica1

kdaj po porodu ste spet zanosile??????????????????

1 mesec (14%)

2 meseca (0%)

3 mesece (3%)

4mesece (2%)

5mesecev (3%)

več kot 5mesecev (79%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!