Sory, ampak spet tema KOLEDAR (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Mojca20 -> Sory, ampak spet tema KOLEDAR (23.12.2004 16:51:36)

Delam koledar, pa ne vem kako shranim. Rada bi poslala nekomu, da mi sprinta, pa ne vem ali moram vsak mesec posebej shraniti, ali naj mu pošljem vse skupaj?:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

Hvala:rozica:




Anonimen -> Sory, ampak spet tema KOLEDAR (23.12.2004 17:43:16)

Jaz bi rekla, da kar vse skupaj




* -> Sory, ampak spet tema KOLEDAR (23.12.2004 20:57:28)

Vsak mesec posebej shrani in sliko posebej in slika mora biti točno tako imenovana kot je v kolendarju...aja..pa še program moraš mu nesti, če ga nima v računalniku...
Vser to speči na en cd in odnesi da instalira program šele nato bosta lahko gledala kolendar...

:)




Pupica -> Sory, ampak spet tema KOLEDAR (24.12.2004 9:50:02)

lahko pa uporabiš print screen, prilepiš v slikar(paint-program imajo vsi windovsi), izrežeš in na novo prilepiš .tako je najhitreje. če ne bo šlo pa kr praši na privat ti bom bolj podrobno razložila

Drugače pa kot je rekla Kamejka oz.Princ Nejc(matr ke žvim jez, šele zdej opazla :)-:)-:)-)

p.s.naša princeska je opazila tipkovnico in poizkuša na vsak način tudi ona tipkati:)-:)-:)-:)-:)-




MINEJA -> Sory, ampak spet tema KOLEDAR (24.12.2004 10:15:16)

Takole:
- print
- namesto Hp tiskalnik izbereš PDF FORMAT
- SHRANIŠ V MOJE DOKUMENTE ali kamor želiš

OK?

:bravo::bravo::bravo:




Joe -> Sory, ampak spet tema KOLEDAR (25.12.2004 23:07:42)

Božič je že mimo, a ker čakamo še na Silvota:

midva sva v programu 1 More Photo Calendar za uporabljeni tiskalnik nastavila poseben program, imen. FinePrint, ki ukaze, namenjene tiskalniku, pretvori v sliko (npr. običajnega .jpg formata), slike pa sva nato poslala na digifot.com (ali nekaj zelo podobnega, vsekakor DigiFot), kjer velja (ali je veljala) akcijska cena razvijanja A4 fotografij po 150 SIT. Boljše ne more biti!

Potrebuje pa se: program FinePrint (ni zastonj, ni drag), dobro internetno povezavo (kabel ali ADSL priporočen), kakšna dva dni časa.

Najbrž pišem bolj za idejo v naslednjem novoletnem obdobju... Vsekakor priporočam razvijanje svojih digitalnih slik ali raznih koledarjev v fotolaboratorijih, ker so iztisi cenejši (poiskati je potrebno pravega) in boljši.




Stran: [1]