|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sanke za dojenčke?
20.11.2007 14:38:37   
lea23
mene pa zanima, če sploh obstajajo kakšne sanke za dojenčke, stare 6mesecev?
kakšne plastične z vrvico, da pripneš otročka notri in da ga lahko malo voziš okoli user posted image  
namreč čez 14 dni odhajamo v kranjsko goro na dopust za 1 teden, in medtem ko bo mož smučal sem mislila da bi se s tamalo sami lahko na ta način mal zabavali user posted image  da mi ni treba s sabo vlečt Buzza in tam po snegu rogovilit z vozičkom user posted image  al ja? tisti nahrbtniki v katere naložiš otroka pa ne pridejo v poštev, prav tako tudi ne kengurujčki.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sanke za dojenčke?
20.11.2007 16:03:54   
fricka
V BC smo lani kupili lesene sanke in ograjico, ki jo pritrdiš na sanke. Zaviješ ga v deko in malo povežeš. Samo ne vem, če ni vseeno malo premajhen?

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sanke za dojenčke?
20.11.2007 19:59:35   
Anonimen
V zelo mrzlem in vetrovnem vremenu zato z dojenčkom ne ostajajte zunaj dolgo, če pa že, naj bo zaščiten s toplimi oblačili, suh, sit in z zaščiteno kožo obraza. Smučanje z dojenčkom v nahrbtniku, ki je še zlasti všeč nekaterim mladim očetom, torej nikakor ni varno niti odgovorno: zaradi padcev smučarja (dojenčka bo pri tem v loku katapultiralo iz nahrbtnika) in zato, ker se lahko podhladi ali celo dobi ozebline. Takšni primeri so se v Sloveniji že zgodili! Prav tako za majhnega dojenčka ni primerno sankanje, ker vedno obstaja možnost, da se s sanmi prevrnete in dojenčka poškodujete. Za dojenčka sankanje sploh ni zabavno. (http://www.ringaraja.net/dojencek-na-mrazu.html)

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sanke za dojenčke?
20.11.2007 20:06:22   
Strawberrie Cherrie
jaz tudi ne bi 6mesečnega dojenčka sankala. nekateri še sedijo ne stabilno?
sploh pa ne bi vozička menjala za sanke????!!!! lepo v voziček in na sneg. bo užival,kar pa v sankah definitivno ne bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sanke za dojenčke?
21.11.2007 21:16:54   
andrejaz
Mogoče kaj takega.

Sara je na sliki stara skoraj 6 mesecev

user posted image

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sanke za dojenčke?
21.11.2007 21:17:48   
andrejaz
Je pa ta zadeva napihljiva

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sanke za dojenčke?
21.11.2007 21:46:48   
Barbs
user posted image Men se ne vidi prav srečna oz. da bi uživala v tem...soriuser posted image

Bi pa definitivno uporabila Buzza..lea, res.. lepo zadekaš, na frišnem zraku mal telovaditauser posted image , mal ga iz vozička ven vzameš, da vidi sneg... to je pa vse...
za letosuser posted image
ne pretiravat, naslednje leto bo že užival, letos si pa ti neučakanauser posted image .. nič ne bo zamudil, ne ga matratuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sanke za dojenčke?
22.11.2007 11:34:43   
lea23
ja punce verjetno imate res prav user posted image
bi pa voziček itak vseeno vzela zraven. ampak sem hotla še kakšne sankice nabavit za popestritev user posted image  itak samo za kakšne 10, 15 min na dan tam kje pred hotelom. in ja imate prav, to ni bila ravno pametna ideja. no hvala vam user posted image  tale napihljiv šlavf pa ni slab, ampak nimam je kam privezat. jst vem mislila kej takšnega da je lahko v ležečem položaju in da jo lahko pripnem, pač da je stabilno.
drugo leto bo lažje user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sanke za dojenčke?
22.11.2007 11:50:26   
jakaracman
6 mesečnik ne sodi na sanke ampak v buzz, saj ni KG zasnežena( mislim ceste) in boš lahko po asfaltu furala.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sanke za dojenčke?
22.11.2007 17:33:20   
frutka_
Naš je bil na prvem snegu star 8 mesecev in je imal na sani namontiran tisti pleten košek, ki ga kupiš pri suhi robi . Ko ga preraste ga snameš.
Aja, ker sedež ni imel pasov smo ga improvizirali z navadnim pasom.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sanke za dojenčke?
26.11.2007 18:26:00   
tinas
jaz sem lani moji hčerki kupila v obiju take plastične sanke s paski, kjer lahko dojenček čisto varno sedi pripet in ti ga vlečeš za sabo po snegu. tudi letos sem videla enake sanke v neki reklami, pa se ne spomnem v kateri. predlagam, da greš pogledat v Obi



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sanke za dojenčke?
26.11.2007 18:31:53   
N _ B
Pri nas smo na sanke navezali lupinco, jo zadekali in šli na sprehod. Je pa res, da stopimo z dvorišča na travnike in polja.

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sanke za dojenčke?
27.11.2007 11:28:10   
Vesna
ojla,ženske jaz pa ne vem kaj omeni buzz'ajte mi malo razložit,ker bomo tudi mi šli smučat pa bom rabila kaj za našega 16mesečnika.

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sanke za dojenčke?
27.11.2007 11:40:09   
honey
Naš je bil tudi star 6 mesecev, ko smo šli prvič s sankami na sneg z njim. Pa moram reči, da je užival 100/h, ker je bilo pač nekaj drugače. Zadekala sem ga v zimskega pajaca, čez noge deko, lesen stolček (ograjico) na sanke in smo naredili provizori pas in gas. To je bilo tako veselje, da je joj. Pa tudi jok, ko smo ga prestavili iz sank v voziček user posted image

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?