|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenice
22.12.2004 17:55:39   
cinci
zanima me katere plenice kaj vaši otročki nosijo??
mi smo dons hugies kupl ker niso imel pampersk
pa še to me zanima če je katera kej porajtala a se cene kej razlikujejo po trgovinah za plenice mislm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   plenice
22.12.2004 17:57:40   
cinci
pa še pozabla sem vas vprašat,moji punčki na vsake tolko časa pride skozi pleničko mokro,pa ne da bi bla plenička tolk polna sploh ne,a je keri to znano pa če mogoče ve zakaj:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   plenice
22.12.2004 17:58:11   
Erika 1
Mi nonstop uporabljamo pamperske, ker vse ostale ne zadržijo tolko lulanja pa kakanja.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plenice
22.12.2004 18:01:58   
Tejči
Ojla, glede cen planic nimam pojma..nisem primerjala, ker se mi zdi bolj pomembna kvaliteta kot cena. Najboljše pa so mi babylove.
Mokro skozi planičko-mi je znano. Mi je 2x prišo kakec skozi, zato ker sem na hitro in površno previla. Drugače pa ni prišlo nič skozi.

LP, Tea&Mia:sloncek:

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plenice
22.12.2004 18:06:24   
filipinka
Meni so ful všeč Pampers Active fit, zato drugih sploh ne kupiva,če jih ni za dobit potem poiščeva Pampers sensitive, ki tudi niso slabe! Zaenkrat drugih sploh ne mislim probat.
Cene pa veš kaj pomenijo-pri nas pravimo: MALO PENEZ, MALO MUZIKE!
Čao, V.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   plenice
22.12.2004 18:08:18   
dory
Active fit...pampers..vedno :)

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   plenice
22.12.2004 18:17:20   
LIALIA
Tudi mi imamo le Pampers Active Fit:sloncek:. Smo sprobali tudi že ostale, pa so šle vse v smeti.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   plenice
22.12.2004 18:24:30   
LIALIA
Ja, dražje so:( 42 plenic Active fit 3 stane 2.639
V Avstriji pa so ceneje.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   plenice
22.12.2004 18:31:21   
ZARA
oj...jst dam v A za paket activ-fitk (46 kom) okol 13.90 EUR!!

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   plenice
22.12.2004 18:40:51   
Anonimen
Mi uporabljamo Babylove, smo najbolj zadovoljni. Cene se razlikujejo npr. vem , da so Pampers kar nekaj dražje od Babylove.
Plenička pa premoči zato, ker ni prav dobro nameščena. Najbolj pomembno je pri nogicah, tam naj bo ozko zapeta (seveda ne pretesno).

(odgovor članu cinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   plenice
22.12.2004 19:26:50   
puri
Pamperske so najboljše:bravo:,največ zadržijo!

Naš,je bil po Huggies ves pikast-zelo ga je srbelo,pa še hitro mu je čez prišlo,tako,da jih nismo mogli porabiti do konca:zmeden:!

lp:kuza:

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   plenice
22.12.2004 19:34:16   
Pupica
Pamper aktiv fit ali pa pampers sensetive.Drugih ne uporabljaljamo9nebesa

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   plenice
22.12.2004 19:55:43   
Gina
Meni hugies niso všeč, so ful majhne, pa premočijo, pa kar "lomijo" se, tako da cena ne odtehta. Mi mamo pamperske. Kje se dobijo za 26 sit komad???? Jaz pod 37 še nisem nikjer videla, pa še to le št.2 ali 3, mi imamo pa štirico. So mi pa ful dobre fixies (vijolične), samo si jih malo težko privoščim, ker so okrog 70 sit komad.LP

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   plenice
22.12.2004 20:29:30   
Anonimen
Mi smo imeli skozi navadne pamperske in so bile v redu. Res pa je pomembno, da med nogami ni preveč prostora, da plenička lahko vodo vpije in se ta ne zlije samo na en del, kjer potem premoči.

(odgovor članu cinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   plenice
22.12.2004 20:37:30   
Blanka77
Gina, pampreske so najcenejše v Sparu, kadar imajo akcijo dvojnih jumbo-paketov. jaz vedno kupujem te in se mi ne zdijo nič slabe. Če jih pa ni v akciji, potem pa kupim Babylove, so tud dobre. Celega premoženja pa ne mislim zmetat za sensitive ali active fit, ker s temi nimamo problemov. Sem enkrat kupšila Pampers sensitive in sem komaj čakala, da jih porabim, ker so se mi zdele vležne, pa čez tiste luknjice na zavihkih je šlo blato čez. Ni nujno, da je drago vedno najboljše.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   plenice
22.12.2004 21:15:45   
mirka
Mi imamo tudi pamperske. In sicer zato tudi ker so dobre in ker so vedno nekje v akciji. Drugače sem pa tudi kupovala Huggies in jih imela čez dan- sem jih pač malo bolj pogosto menjala ponoči sem ji pa vedno dala pampersko.

Jaz sem edino pogruntala, da če jo takoj ne previjem ko se pokaka, in jo malo premečem po rokah -pol pa pride "pešta" ven. Drugače pa ne pride nič skoz.

Drugih pa nisem probala.
No take so moje - naše izkušnje.

adijo!

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   plenice
22.12.2004 21:17:32   
kepica
Mi smo poskusili Babylove,Lumpi,Huggies,Pampers total care,sensitive in avstrijske Pampers baby dry. Od vsega so mi najboljše avstrijske baby dry.Jih ne morem prehvalit,so pa iste kot naše sensitive.Huggies pa nočem,pa tudi če mi jih zastonj dajo.To je pa najslabša plenica,kar sem jih kdaj kupila.Sej zato jih pa povsod skorej zastonj ponujajo,pa ne vem,po kolk paketov skupaj.Pri vseh plenicah,ki sem jih poskusila,ni nikjer premočilo,ampak pri Huggies je šlo pa vse mimo.Predvsem zaradi zelo tankih obrobah,sploh tam,kjer se plenica zapne je tako tenko kakor papir in plenico že namestiš težko,kako potem ne bi šlo kaj mimo? To je moje mnenje,itak pa tudi otroci niso enaki in nekaj enemu ustreza,drugemu pa drugo.Saj zato pa je več vrst plenic in vse se dobro prodajajo,sej drugač jih pa delal ne bi a ne?:)

lp
Kepica

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   plenice
22.12.2004 21:21:03   
mirka
Ja pozabla sem napisat da so Huggies res za en.... zanič no. Tanke in slabo vpojne.
So Lumpijeve dosti bolje. Sem probala koj ene par ki sem jih dobila še v bolnici kot reklami izdelek.:metulj:


(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   plenice
22.12.2004 21:23:49   
kepica
Ja tudi mi smo porabil tiste reklamne iz porodnišnice.Jih nismo kupoval cel paket.So se mi zdele dost podobne Pamperskam,mogoče samo malo prej premočijo,ampak po ceni se mi pa zdi,da se ne razlikujejo dosti,če se ne motim.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   plenice
22.12.2004 22:16:56   
sonček2*
Mi tut uporabljamo active-fit, Huggies so pa men totalno neprijetne že na otip, res čist plastične in mi jih res ni blo dajat na Tajino ritko. to je sam moje mnenje.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   plenice
22.12.2004 22:24:57   
Erdbeere
evo jest pa prisegam, no ja sem prisegala zdej pa samo še za ponoči na šparove pleničke....Teja ima po pamperskah čist paradajzasto ritko....pa sem na začetku samo pamperske kupovala ker so najboljše ...skoraj eno leto sem rabila da sem ji rito pocajtala...pa da sem se zbrihtala druge kupit....mene pamperske ne prepričajo

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
22.12.2004 22:26:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   plenice
22.12.2004 22:47:05   
ciciban
Mi pa prisegami na MAMIA plenicke.Mehke,zelo upojne,elastinne okoli pasu in nogic-edina slabost-pri nas se jih ne dobi!:bravo9nebesa

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   plenice
22.12.2004 22:56:16   
malika
Jaz pa sem odkrila v Avstriji navadne plenice v Hoferju. Stanejo 10 e, v paketu jih je 62 in so proti Pamperskam 100:1. So mehke, na hrbtu imajo tsto raztegljivo gumico, pa še zelo vpojne. Vito ponoči popije tudi do pol litra čaja, pa še niso premočile.

Jaz drugih ne kupim več, ker sem res več kot zadovoljna. Imajo pa ji žal, od 7 kg dalje. Do najdbe teh pa sem prisegala na Baby love in Fixies.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   plenice
22.12.2004 23:49:19   
mala Zala
Vsekakor Active Fit - tudi na konec sveta bi šla ponje! Kar se pa cene tiče - se splača dat malo več.

LP!

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Ime za hčerko
Tanja555

/

Ema (35%)

Pia (16%)

Zoja (27%)

Petja (6%)

Lea (13%)

Maksi (2%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!