|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rokavcki?
19.11.2007 13:40:00   
*karina*
Zanima me kaj naj kupim za 18mesenicka za kopat, a ze rokavcke? Obroc je namrec do 18 mesecev...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rokavcki?
19.11.2007 13:47:31   
smigli
Jaz sem letos poleti dobila en fajn obroček v BC, se mi zdi, da je do 3 let starosti. Izgleda kot dva obroča, večji in v sredini malo manjši (eden v drugem), ki ima hlačke. Moj sine ga ima zelo rad, pa še poceni je, se mi zdi da sem dala ene 7 eur.

lp

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rokavcki?
19.11.2007 13:58:22   
MAŠKA
Mi imamo Fredov obroč, za male je rdeč, za nekoliko večje oranžen. Smo bili z njim zelo zadovoljni!

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rokavcki?
19.11.2007 14:29:30   
Anonimen
Fredov obroč. Sploh, če greste na bazen.
Za na morje (plažo) pa rokavčke.

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rokavcki?
19.11.2007 15:02:11   
smigli
Fredov-ga obroča moj sine ne mara, sva imela tečaj plavanja, pa sem imela ful probleme, ker ni hotel bit noter.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rokavcki?
19.11.2007 15:08:51   
kofetek2010
Naša je imela najprej rdečga Freda, nato pa se je naučila plavat z rokavčki - od 16.meseca normalno plava z rokavčki. user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rokavcki?
19.11.2007 16:52:45   
Erdbeere
Pri nas je pri 13-ih mesecih plaval z rokavčki

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rokavcki?
20.11.2007 7:57:33   
mojsoncek
Nasega je zacel Fredov obroc motiti odkar gre "po dveh". Verjetno ga moti to, da ne vidi svojih nog. Jaz bi probala kar rokavcke, ker je plavanje "zabice" prirojeno. 

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rokavcki?
20.11.2007 8:48:58   
zmajči25
Naša tudi ni hotela Fredovega obroča (smo ga mogoče uporabili 3x), zato pa od 16. meseca naprej plava z rokavčki.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rokavcki?
20.11.2007 12:00:23   
Naja30
Po moje so tudi rokavčki mogoče že primerni. Poskusi, če ne bo šlo, pa lahko še vedno obroč kupiš.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rokavcki?
20.11.2007 22:32:25   
pravljica
poskusi, saj nimajo roka uporabe user posted image  naša tavelika je to kmalu osvojila, ta mali pa še pri 2 letih ni hotel z rokavčki

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?