|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rokavcki?
19.11.2007 13:40:00   
*karina*
Zanima me kaj naj kupim za 18mesenicka za kopat, a ze rokavcke? Obroc je namrec do 18 mesecev...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rokavcki?
19.11.2007 13:47:31   
smigli
Jaz sem letos poleti dobila en fajn obroček v BC, se mi zdi, da je do 3 let starosti. Izgleda kot dva obroča, večji in v sredini malo manjši (eden v drugem), ki ima hlačke. Moj sine ga ima zelo rad, pa še poceni je, se mi zdi da sem dala ene 7 eur.

lp

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rokavcki?
19.11.2007 13:58:22   
MAŠKA
Mi imamo Fredov obroč, za male je rdeč, za nekoliko večje oranžen. Smo bili z njim zelo zadovoljni!

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rokavcki?
19.11.2007 14:29:30   
Anonimen
Fredov obroč. Sploh, če greste na bazen.
Za na morje (plažo) pa rokavčke.

(odgovor članu MAŠKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rokavcki?
19.11.2007 15:02:11   
smigli
Fredov-ga obroča moj sine ne mara, sva imela tečaj plavanja, pa sem imela ful probleme, ker ni hotel bit noter.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rokavcki?
19.11.2007 15:08:51   
kofetek2010
Naša je imela najprej rdečga Freda, nato pa se je naučila plavat z rokavčki - od 16.meseca normalno plava z rokavčki. user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rokavcki?
19.11.2007 16:52:45   
Erdbeere
Pri nas je pri 13-ih mesecih plaval z rokavčki

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rokavcki?
20.11.2007 7:57:33   
mojsoncek
Nasega je zacel Fredov obroc motiti odkar gre "po dveh". Verjetno ga moti to, da ne vidi svojih nog. Jaz bi probala kar rokavcke, ker je plavanje "zabice" prirojeno. 

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rokavcki?
20.11.2007 8:48:58   
zmajči25
Naša tudi ni hotela Fredovega obroča (smo ga mogoče uporabili 3x), zato pa od 16. meseca naprej plava z rokavčki.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rokavcki?
20.11.2007 12:00:23   
Naja30
Po moje so tudi rokavčki mogoče že primerni. Poskusi, če ne bo šlo, pa lahko še vedno obroč kupiš.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rokavcki?
20.11.2007 22:32:25   
pravljica
poskusi, saj nimajo roka uporabe user posted image  naša tavelika je to kmalu osvojila, ta mali pa še pri 2 letih ni hotel z rokavčki

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?