|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ukiniti nočno hranjenje?
24.12.2004 15:47:08   
kiki.l
Morda je bila prejšna noč čudežna. Zigi je prav tako spala do enih. Nato se je zbudila še ob pol treh in ob štirih, ko se je zopet začelo kakanje.
A ima kdo izkušnje z kakanjem?
Mala je skoraj vsako noč budna ker kaka in jo to zbudi, nato preoblačenje in je še malo budna. Skratka v trenutku sta dve uri mimo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Ukiniti nočno hranjenje?
24.12.2004 15:51:30   
kiki.l
Pa še nekaj izven konteksta.
Kako dam gor slikco?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Ukiniti nočno hranjenje?
24.12.2004 15:55:12   
Jančika_
Kiki, pošlji slikico na slike@ringaraja.net skupaj s svojim nickom, pa ti bojo zrihtali.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Ukiniti nočno hranjenje?
24.12.2004 16:00:47   
kiki.l
Hvala, sem že naredila.
:muca:
sem šla pogledat na pogosta vprašanja.
Še malo pa bova z Zigi gor.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Ukiniti nočno hranjenje?
24.12.2004 16:16:55   
Jančika_
Glede kakanja: poskusi jo ne previjati ponoči, mogoče se tako ne bo čisto prebudila, pa še ti boš bolj spočita. Jaz ga nisem, razen enkrat, ko se je res kraljevsko podelal. Sicer skoraj nikoli ne kaka ponoči.

Mnenja o tem so seveda različna. Nekatere mamice pravijo, da to pač ne gre, da otroka ne bi previl, druge pa zagovarjamo to, da se ponoči pač ne previja. Meni so tako svetovali v porodnišnici, patronažna, pa še v posvetovalnici. Zame se obnese, mogoče se zate ne bo. Ni pa še nikoli imel vnete ritke; če so problemi s kožo, je verjetno drugače.

Poglej takole: marsikateri otrok spi 12 ur skupaj (ja, tudi taki so baje:)- ), se pokaka vmes, pa ga po moje nobena mamica ne gre zbujat in previjat.

LP, Jana:zajcek::zajcek::zajcek:

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Ukiniti nočno hranjenje?
24.12.2004 16:48:31   
tralala
Glede kakanja: če ste že na gosti hrani, probaj spremeniti večerni obrok.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Ukiniti nočno hranjenje?
25.12.2004 10:05:07   
kiki.l
Danes je kakala dvakrat. Ob enih in ob petih.
Plenica je bila polna do roba.
Probala sem ne preoblečt, pa se je potem premetavala še celo noč. Tako, da se mi zdi bolje, biti eno uro pokonci, kot napol v snu celo noč.:muca::muca::muca:

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Ukiniti nočno hranjenje?
25.12.2004 16:35:57   
Jančika_
Uh, pol maš pa eno hudo kakico doma:)-. Pojma nimam, kaj lahko narediš:zmeden:. Kaj pa ji daš za večerjo?

Mi smo danes spet imeli nočni žur, ampak to je bilo za pričakovat, ker smo prvič prespali pri babici. Novo okolje, nova posteljica, zvečer veliko ljudi in lučk...pa se je zbudil opolnoči in jamral uro in pol, potem pa je zaspal do pol petih, duda, zaspal, nato dojenje (fejst jedel) ob 5.10, potem pa normalno spal do pol osmih (spet fejst jedel).

Se že pozna učinek, danes je ves dan zelo pridno in veliko papcal. Prej pa dopoldne komaj kaj.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Ukiniti nočno hranjenje?
25.12.2004 17:48:31   
Joe
Mali Vasja je bil včeraj in danes (na božično noč) kraljevsko lačen. Vem, ker mi je ponoči okrog polnoči skoraj pojedel prst.

No, tega nisem povedal mami Jani in sem ga prisilil nazaj v spanje. Včeraj je čez dan manj jedel, ker je bil v novem okolju in se je preveč dogajalo. Tako je bil lačen, danes pa že od jutra prizadevno je, tudi v novem okolju dopoldne.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Ukiniti nočno hranjenje?
25.12.2004 20:59:44   
kiki.l
Zigi je še vedno dojena. Ravno pred dvemi dnevi sem začela z dopoldanskim jabolkom. Not sem spravila pol žlice.

To da je kakica vem, upam le da bo kmalu minilo. Pravijo, da riž malce zapira tako, da bom kmalu prešla na večerni rižek. Morda bo potem tudi dlje spala, ker bo želodček bolj poln.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Ime
Miška2006

Kakšno ime vam je lepše za fantka?

Nik (45%)

Matija (22%)

Tomi (10%)

Tini (5%)

Tomaž (11%)

Robi (6%)


Število vseh glasov: 479

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!