|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Olja za otročke
18.11.2007 21:54:38   
mala pikica
Mene zanima, če se otročka začne takoj po rojstvu mazati z olji? Sama pri sebi mislim, da ja... Kaj ste uporabljale mandljevo olje ali olivno olje?

Kdaj pa se ga lahko začne mazati s kakšnimi odišavljenimi olji ali kremami? Meni potem dojenčki tako lepo dišijo... user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Olja za otročke
18.11.2007 21:58:47   
blue sky
Jaz user posted image  nikoli nisem mazala z oljem, ker maši pore, še posebej pri tako majhnem dojenčku. Na začetku sem ga mazala samo z riboderminom, ki prav tako lepo diši.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Olja za otročke
18.11.2007 22:03:46   
Anonimen
Nobenega.

Imela sem olivnega, pa smo ga potem kar pojedli user posted image .

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Olja za otročke
18.11.2007 22:30:48   
VesnaLana
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Jaz user posted image  nikoli nisem mazala z oljem, ker maši pore, še posebej pri tako majhnem dojenčku. Na začetku sem ga mazala samo z riboderminom, ki prav tako lepo diši.


a ribodermin pa ni olje user posted image

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Olja za otročke
18.11.2007 22:42:18   
Anonimen
Jaz sem ga po pregibih po kopanju mislim da z mandljevim. Je pa menda boljše olivno, ker ni alergeno.

Dojenčki pa itak dišijo, jih ni treba za to nič mazat. Taki pridejo na svet.

(odgovor članu VesnaLana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Olja za otročke
18.11.2007 22:43:02   
K_a_t_i
Mandljevo olje iz lekarne samo ene 3krat (samo na predelih, kjer se mu je luščila koža).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Olja za otročke
18.11.2007 23:16:52   
kšpela
moja je stara dobre 3 mesece pa jo se vedno mazem z olivnim oljem iz lekarne.in to vsak dan po kopanju in samo po pregibih.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Olja za otročke
18.11.2007 23:17:31   
Anonimen
Jaz mojega otroka ne mažem z nobeno rečjo, saj koža je preveč nežna dabi jo mazala.

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Olja za otročke
18.11.2007 23:19:45   
Bubacka
Olivno olje iz lekarne! Niti ene gubice vnete nismo meli! pa tudi drekca sem spucala prvo z naoljckano blazinico, potem pa z vodo! Od rojstva sem ga uporabljala, tako mi je Patronazna pokazala!

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Olja za otročke
19.11.2007 2:51:12   
prolet
po olju je imela še bolj izsušeno kožo, tako da jo že od rojstva mažem s kremo za telo

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Olja za otročke
19.11.2007 8:15:25   
Pikička
že od rojstva dalje ne uporabljamo nobenih krem oz. olj, razen 1x tedensko par kapljic v banjico.

Takoj po rojstvu je imela suho kožo, pa smo jo 3x namazali z mandljevim oljem (iz lekarne), pa se je stanje takoj popravilo. Od takrat naprej pa ne mažemo več.

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Olja za otročke
19.11.2007 8:23:01   
poliloni
Jaz sem pa malo olja (od Mustele, ko je prišel k nam) dala kar v vodo kjer sem ga kopala in nič drugega.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Pikička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Olja za otročke
19.11.2007 9:08:52   
mala pikica
A potem otročka sploh ni treba mazat?

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Olja za otročke
19.11.2007 10:04:21   
MissLady
Jaz sem ga tudi samo parkrat namazala po celem telesu, ko sva prišla iz porodnišnice, ker je imel full suho kožo. Sedaj pa mu v vodo špricnem nekaj mandljevega olja in je koža full lepa.

Jaz mojega user posted image ne bi mazala zato, da bi dišal po kremah. Mi tako lepo diši on sam user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Olja za otročke
20.11.2007 8:43:01   
Marjacek
Tudi mi uporabljamo mandljevo olje Balmandol, ki ga kupimo v lekarni. Na začetku smo ga malo namazali po telesu sedaj pa ga uporabljamo le za kopeli, ker je dovolj. Kar se pa tiče alergenosti so nam povedali tako. Zelo pomembno je iz katerefa dela koščice je olje pridobljeno. Če uporabijo le oluščena semena brez ovoja potem ni problemov ker so alergene snovi ravno v tankem mandljevem ovitku.


(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Olja za otročke
20.11.2007 8:45:19   
N _ B
Z lekarniškim olivnim oljem sem mazala samo gubice oz. tam kjer se je lščila koža. le parkrat. Drugače sem pa v vodo, ko sem ga kopala, dala malo tega olja.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?