|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modra okoli ust...
18.11.2007 21:19:08   
jinksy
Zanima me, če ste mogoče pri svojih otrocih opazile kdaj, da se jim nardi modro okoli ust, ko jih kopate? Pri moji pupi, ki bo zdaj stara 2 meseca se to dogaja skozi in se mi še sanja ne od česa bi to lahko bilo. Od mraza sigurno ni, ker kurimo za moje pojme še preveč pa še ko jo kopam dodatno prej infrardečo pečko vklopim, da je ja dovolj toplo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modra okoli ust...
18.11.2007 21:27:44   
buša
jutri polliči P pa vprašaj .Sem jaz najprej pomislila na mraz ampak če kurit e ....

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu jinksy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modra okoli ust...
18.11.2007 21:30:51   
Anonimen
Mogoče se ji pa samo žilice razširjo, ker je pač boj toplo. Se mi zdi, da so se mojemu kot dojenčku tudi bolj žilice okrog ustk poznale. Drugače pa vseeno to povej pediatru.

(odgovor članu buša)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modra okoli ust...
18.11.2007 21:52:25   
DANVARI
naša rata modra če jo zebe, ponavadi pri kopanju, pa čeprav takrat ekstra grejemo.

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modra okoli ust...
19.11.2007 9:26:03   
s.
Modrina okoli ust dojenčka ponavadi kaže na težave s srcem. že v porodnišnici svetujejo, da pač moraš svojga bejbija kontrolirat, da ne bo plavil okoli ust.

Pokliči P in ji povej. Ziher je ziher.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modra okoli ust...
19.11.2007 10:51:08   
jinksy
S. zdaj si me pa res kr malo prestrašila....kaj to če ima otrok težave z srčkom je potem večkrat moder okoli ust ali ni nujno,ker za to še nisem slišala?user posted image Naša postane modra res samo pri kopanju.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modra okoli ust...
19.11.2007 11:48:30   
s.
Oprosti, nisem te hotela prestrašiti.user posted image  res ne.
Moji sestri so rekli, ker je mali bil sivo moder od prvega dne, naj ga pazi, spremlja, ker je modrina lahko znak na srčne težave. Če bi bil več dni zapored zlo moder ali bi začutila spremembo, naj gre takoj k P.
Ponavadi ni nič, ne se bat. Ampak jaz osebno bi res raj poklicala P in povpršala, četud se grema pokazat.
Da bi imela čisto vest. Nočem te strašit.
Tako so pač povedali  moji sestri. Poznam pa več user posted image , ki so plavi okoli ust ob kopanju, pa jih ne zebe, starši pa tud ne reagirajo. Jaz bi pa. user posted image

Nič bat, vprašat P pa verjetno ne škodi.

Vse dobro user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jinksy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: modra okoli ust...
20.11.2007 20:15:39   
anita1984
če te lahko malo potolažim...user posted image
danes sem imela posvetovalnico.
tudi jst že od dobrega meseca opažam, da je modra okoli ust, vendar ne samo pri kopanju, ampak tudi takrat ko se ne kopa.
danes sem vprašala pediatra in je rekel, da če je modra okoli ust je to vzrok žilic ki se bolje vidijo.drugače je, če je modra po ustih, tist pa pomeni težave s srčkom.

da še to povem:poslušal je njen srček in je rekel, da je vse okuser posted image

(odgovor članu jinksy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vzgoiteljice v vrtcu
Admin

Ali ste zadovoljni z vašo vzgojiteljico v vrtcu

da, nimam nobenih propomb (71%)

ne (8%)

pričakovala bi boljšo (12%)

boljše ne bi mogla pričakovati (9%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!