|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj še, razen čiščenja noska?
18.11.2007 14:56:13   
PIAF
Naša 2,5-mesečne punčka ima zamašen nosek in sploh ne more spati ne ponoči, ne podnevi. Čistimo ga s fiziološko in Rijino pumpico, da sesalec že laufa vsakih 15 minut (in bo kmalu pregorel:))user posted image
Se še da kaj narediti, razen čiščenja noska, da bo lahko spala?

Ponoči se je zbujala vsakih 20 minut.....in sva z atijem kot zombija, saj se je v kontra intervalih zbujal še triletnik, ki ne spi zaradi srbenja, ker ima norice.user posted image

Grozno!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
18.11.2007 15:01:10   
žigolino
Operil P razpršilo in AQVA MARIS pršilo to je ta teden pri nas pomagalo po treh neprespanih nočehuser posted image

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
18.11.2007 15:02:26   
mamči
Inhalacije z fiziološko tekočino, dobro prezračeno in ne prevroče stanovanje, primerna vlažnost v stanovanju, malo višje vzglavje v posteljici. Fajn je tud mazilo Nisita, ki poskrbi za vlažno sluznico v nosku.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
18.11.2007 15:04:00   
mamči
Rijine punpice sama ne poznam, mi imamo Living lab in smo zelo zadovoljni, ker res očisti nosek.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
18.11.2007 17:45:14   
rija
draga moja, čeprav je pumpica "moja" user posted image user posted image user posted image  jaz z njo ponoči ne strašim....

za ponoči uporabljaj čebulouser posted image
nareži jo, zavij v pleničko in obesi nad posteljico....boš videla čudež user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 9:18:52   
nerka
moj ma tud ze cel teden zamasen nosek, star bo 6 mesecev,pa ga nebi rada pelala P ker vem kaj sledi, takoj odvzem krvi.. nocem da ga po nepotrebnem pikajo ker ma sm nos zamasen.. uglavnem rada bi vas vpr. ali so operil kapljice oz rasprsilo ok? pa ta sesalec za nos kje se da kupit, pa ce je dobr?
hvala in LP

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 9:28:02   
s.
Tole pumpico, lahko naročiš pri Riji. user posted image
Drugače pa kot je že povedala Rija, je odlična čebula.
Pa še balzamična krema.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 9:37:50   
nerka
anything else?  neki kar hitr ucinkuje? resme zanima za ta sesalc pa operil kako kej s tem? kake iskusnje kdo?

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 10:13:32   
nerka
RIJA prosim kako lahko narocim tvojo pumpico? zanim me tudi cena ter kako hitro jo dobim? ali se morda se kje kupiti ta pumpica, v lekarni ali BC? PROSIM ZA HITER ODGOVOR

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 10:47:50   
Kati81
Kontaktiraj Rijo na ZS, dobiš jo pa v dveh dneh po plačilu.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 10:48:30   
jinksy
Kaj tole z čebulo res čist zares deluje al kaj??user posted image Tud mi imamo s tem nosom že mesec dni probleme pa nič kaj ne pomaga, ampak za čebulo pa res še nisem slišala.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 11:01:42   
nerka
kaj pa v lekarni ali v baby centru se da dobit? ker jst to res nujno rabim ze danes, cist je bogi, komaj diha...  k to prek rije bo trajalo glih en 5 dni dokler dobim...

(odgovor članu jinksy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 11:05:25   
jinksy
Nerka mi imamo living lab in sem drugače ful zadovoljna z njim dobiš ga pa v vsaki lekarni skor. Je pa res da je trenutno ful veliko povpraševanje po njem in ga je težko dobit, ker je marsikje razprodan. Najbolje da malo pokličeš naokrog.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 11:06:19   
Rozica25
A je zamašen nosek bolj globoko? Pri našem 3 tedne starem sinčku je tako, da če pogledam not ni nič. Sliši se pa, da so nekje globje še smrklji not. A je pri vas tud tako?

lp


(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 11:20:40   
nerka
ja pr men je tud tako, vidt ni nc, slisat pa velik


(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 11:27:23   
Rozica25
nerka, koliko je pa tvoj otroček star?

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 11:28:37   
nerka
moj je ze 6 mes...
zdele letim v lekarno po kake pripomocke...

(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 11:30:05   
nerka
aja ce je tvoj 3 tedne, nevem mogoce bi blo dobr da greste pediatru pogledat... 

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 11:41:58   
simona76
Se mi zdi da je s tem nahodom tako, da če zdraviš ali pa če ne, traja en teden. Kot pravijo: če zdraviš traja sedem dni, če pa ne, pa en teden...
Je pa obupno gledat takšne otročke. Vsaj meni se zelo smilijo. Jaz sem ji nahod lajšala z fitobalm bimbi kremo, pa inhalacije, pa rijina pumpica (zakon). Kaj drugega pa niti ni. In je trajalo en teden.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 14:03:37   
nerka
sem kupila v baby centru aspirator, deluje milim da zelo dobro ker sem le enkrat uspela potegniti, saj mali noce in noce mirovati, pa jok in stok sam da se priblizam nosu... tko da mamo zdej nov problem.. a lahk med spanjem mal potegnem ven??

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
19.11.2007 14:54:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jinksy

Kaj tole z čebulo res čist zares deluje al kaj??user posted image Tud mi imamo s tem nosom že mesec dni probleme pa nič kaj ne pomaga, ampak za čebulo pa res še nisem slišala.


Tudi jaz za to nisem še slišala, ampak bom poskusila. user posted image

(odgovor članu jinksy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
20.11.2007 6:46:58   
anajmad
Nam je zelo pomagalo tudi(razen aspiriranja),da sem skuhala cel lonec kamilic  v cvetu,dala par kapljic Justa(31)notri in  dala v sobo,kjer se je nahajala tamala.  Nosek sem čistila po potrebi. Mi smo uporabljali pač Narhinel,s fiziološko sem pa zalivala nosek vsakič,ko smo se previjali. Tarnajboljš pa je blo,če sem s fiziološko zalila nosek,počakala par minut in potem z aspiratorjem vse spucala ven. Nam se je to potem dolgoročno poznalo. Sploh pa te inhalacije. Delala sem jih do 4x na dan. Obvezno,pa preden je šla spat.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
20.11.2007 8:25:45   
pajac
Operil P je registriran od 1. leta naprej. Jaz sem ga vseeno na lastno pest dala 2x, ko je bilo najhuje, da smo se vsaj malo naspali.
Smo pa spirali nos, sesali, dvignili vzglavje. Ko je prehlad minil je ostal "šmrkelj" samo čez noč zadaj v nosku in smo pogruntali da ga ni, če je v sobi cca 18 st.C- zame ledenica) in vklopljen vlažilec!!


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
20.11.2007 17:37:51   
PIAF
No, danes bomo probali kamilice in čebulo, jutri poročam...user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj še, razen čiščenja noska?
20.11.2007 20:59:24   
r1ta
No, še mene zanima učinek čebule. Poročaj!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




babyshower
Lelly28 RR

Ali so vam prijateljice oz. ste si same pred rojstvom otroka pripravile praznovanje (babyshower)?

da (11%)

ne (89%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!