mleko (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Lunca1 -> mleko (22.12.2004 9:46:07)

Ojla!

Imam eno vprašanje. Koliko ml spijejo vaši dojenčki ob enem podoju? Sama sem ugotovila, da imam premalo mleka, sploh proti večeru. sem si črpala najprej popoldne 90 ml, čez slabe tri ure 60 in zvečer 30 ml:((. Jaz pa se čudim zakaj je zvečer tak halo. v glavnem smo začeli dodajat Aptimil, zraven pa si tudi črpam moje mleko.

Lp Lunca




Lunca1 -> mleko (22.12.2004 9:46:39)

Še to, Pina je stara 13 dni.

Lp Lunca




Maxica -> mleko (22.12.2004 10:23:29)

Ti svetujem, da malo pogledaš na MON-Dojenje. Na kratko ti povem, da se mleko dela sproti, da dojke niso čašice, v katerih bi se mleko nabiralo, in tudi to, da si mleka stisneš čisto malo, ne pomeni, da ga imaš premalo. Pij, pij, pij, in počivaj. Če boš že zdaj začela dodajati, potem ti bo mleka res zmanjkalo. Ne pozabi-gre za ponudbo in povpraševanje!!! Upam, da sem ti kaj pomagala. Predvsem ne obupaj in ne kar takoj dodajati flaške. Srečno!




Lunca1 -> mleko (22.12.2004 10:28:59)

Ojla!

Saj zato si ga pa iztiskam. Problem je v tem, ker tamala ne pridobiva na teži, od petka do torka samo 10g in zato dodajam po navodilih patronažne. Je bila pa Pina zvečer vedno lačna, sem jo dojila ij dojila, pa ni bilo nič bolje. No zdaj sem pa videla zakaj.

lp Lunca




Stran: [1]