sedenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sonček2* -> sedenje (22.12.2004 9:21:39)

Taja je stara 2,5 mesca in se skoz dviga in hoče sedet. Vem, da je še mal prezgodi, sam če že v pol ležečem položaju joka, kaj šele če leži - kaj ve naredite (ne morm je pa imet skoz v naročju, da bo lahko sedela)




ikica -> sedenje (22.12.2004 9:51:56)

Naša Helenca je tudi stara 2,5 meseca in se obnaša popolnoma enako!Jaz jo dam v ležalnik in potem gleda naokoli.
LP Ikica




Anonimen -> sedenje (22.12.2004 10:18:34)

Ja, mamica, sedaj je že, kar je. Malo se ti je fino zdelo, a ne, da je fantek že tako velik, da lahko že malo pokonci okoli pogleda, sedaj pa je mala brihtica pogruntala, da je tak položaj boljši, da več vidi. Sedaj bo verjetno že več časa pač morala preživeti v ležalniku ali lupinici. Ja, spet je pač večji in bolj pisan s sedeče persektive, a ne, Taja? Ti se boš pridružila ostalim malim firbčnim dojenčkom, a ne?




KIRA -> sedenje (22.12.2004 10:20:36)

pri meni je isto. dviguje se že en lep čas, ležati sploh noče, tako da jo moram vedno nekako zamotit, če jo dam dol - da si malo odpočijem. dopoldan običajno funkcionira, popoldan je pa sitna in jo moram nosit. ampak v sedečem položaju, obrnjeno stran od mene, ke dviguje glavo in hočegledat okrog. kaj čem...




Anonimen -> sedenje (22.12.2004 10:37:22)

Uf, sori, punčka.




dory -> sedenje (22.12.2004 10:41:41)

Hehe ja nas je s tem zacel en mesec kasnej kot Taja...na sprehodu je krical,ce ni vsaj mal sedel...bog ne daj da smo lezali...kaj sem hotla kot mal dvignit naklon...doma pa je bil v lezalniku,ki sem ga mogla tud dvignit...ce ni blo po njegovo smo kricali ko zmesani...pa smo ustregli..pa ni nic narobe....pri petih mescih sem naklon ze cist dvignila...pa zarad tega nima nobenih tezav...




filipinka -> sedenje (22.12.2004 17:19:00)

Tudi naš dvoinpolmesečni Filip hoče biti no-stop pokonci!:zmeden: Je pa pediatrinja rekla, da lahko, ker že dobro drži glavico! vendar je pa treba glavo pri tej starosti še držati v opori, po moje!
naši otročki so pač radovedni in hočejo videti vse kar se dogaja okrog njih!
V.




žiža -> sedenje (22.12.2004 18:03:19)

Tud pri naši Sari je enaka zgodba. Zato jo imam kar v ležalniku, ko pa zaspi ga spustim v ležeč položaj. V vozičku pa za enkrat še nimamo težav, ker ves čas v vozu spi kot top.




Stran: [1]