cepljenje in prehlad (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Brundula -> cepljenje in prehlad (17.11.2007 15:04:27)

Mene zanima kako je kaj s cepljenjem. Moj sinček je bil v sredo drugič cepljen in včeraj je začel smrkati. Zanima me ali bi bilo lahko kaj hudega, ker je bil cepljen- da ne bi imel kakšnih posledic. Pravijo, da ne sme biti prehlajen, ko ga cepiš, ampak moj se je čez dva dni po cepljenju prehladil.




Anya22 -> RE: cepljenje in prehlad (17.11.2007 16:16:14)

Veš, ko so mojega fantka cepili v prvo je bil tudi prehlajen, vendar je rekla zdravnica, da če nima vročine ni nobenih ovir, da ga nebi cepili in tako smo ga cepili in ni bilo nobenih posledic. Nič vročine ali kaj takega. Vse je bilo OK!




Naja30 -> RE: cepljenje in prehlad (17.11.2007 21:37:19)

No, moja je celo imela vročino, pa ji je P ni izmerila, čerpav sva oba rekla, da je nekam vroča. Sva misla, ja že ve, kako je prav. Pa ni bilo prav, ker je ful zbolela oz. imela je zelo visoko vročino še isti dan.




Brbs -> RE: cepljenje in prehlad (20.11.2007 22:05:09)

cepljenje v času ko je dojenček bolan, lahko povzroči smrt v zibki. Jaz raje prestavim cepljenje, za miren spanec.




pajac -> RE: cepljenje in prehlad (21.11.2007 12:38:34)

IZVIRNO SPOROČILO: Brundula

Mene zanima kako je kaj s cepljenjem. Moj sinček je bil v sredo drugič cepljen in včeraj je začel smrkati. Zanima me ali bi bilo lahko kaj hudega, ker je bil cepljen- da ne bi imel kakšnih posledic. Pravijo, da ne sme biti prehlajen, ko ga cepiš, ampak moj se je čez dva dni po cepljenju prehladil.


Mislim da ne bo nič narobe. Bolj je mišljeno pred cepljenjem...




erna14 -> RE: cepljenje in prehlad (21.11.2007 17:42:19)

REAKCIJA NA cepljenje se lahko pojavi v 72 urah cepljenju,ce se v tem casu ne pokaze nic,je tudi ne bo.sicer pa mislim da je najbolj pomembno da na dan ko je cepljen ni prehlajen.pomoje ne rabis skrbeti




Stran: [1]