kakšno igračko (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Natas@ -> kakšno igračko (21.12.2004 18:13:38)

Kakšno igračko ste dale vašim 2 meseca starim otokom, da jih je lahko prejel in dal v usta. Naš ima zaenkrat medvedka ropotuljico, ki ga sicer lahko prime za ušesa in da v usta. Drugih igračk pa zaenkrat še ne more prijet.
Zato me zanima kaj ste dale ve.




tia&silvija -> kakšno igračko (21.12.2004 19:11:58)

Mene tudi zanima kakšne igračke ste dajale svojim dvo - mesečnim mulčkom, da so se malo zamotili!

LP, Silvija




kimi -> kakšno igračko (21.12.2004 19:18:28)

mi smo šele pri 4 mescih dobili pravo plastično igračko ki ropota. Pri 2 mesecih pa je ieml igračo v obliki žoge in se odpne notri je pa medvedek od me to you sem dobila ko sem rodila. Pa je bila mehka tako da je vsaj nekaj čutil tako ali tako nimajo še pravih rokic za prijemanje-je moje mnenje




puri -> kakšno igračko (21.12.2004 19:58:18)

Naš do treh mesecev ni imel nič kaj posebnega,ker še ni mogel nič kaj prijeti!

Aja, vbistvu je imel najrajši tisto igračo,ki je za na voziček pripet,ampak naš je imel zavezano čez stolček(avtosedež),v katerem je sedel in tolkel z roko po igrači-to mu je bilo zelo zanimivo,ker je ropotalo!

lp:metulj:




Anonimen -> kakšno igračko (21.12.2004 20:06:42)

Mi smo imeli pa na ročaju lupinice ob vsaki strani po eno mašno za darila privezano. Tisto je bilo zabavno kar dolgo časa.




Erika 1 -> kakšno igračko (21.12.2004 20:16:50)

Tudi mi isto kot Splišni + tisto k se prpopa na posteljo pa miga in poje pa se vrtijo razne barve, medvedki,... Aja pa muzika, nonstop sem nažigala MTV.




Anja167 -> kakšno igračko (21.12.2004 21:12:35)

Naš tudi takrat ni še nič prijemal (je začel pri 3 mesecih, še kasneje pa dajati v usta). Po moje je fajn, da je igračka plišasta, se pravi mehka. Naš je že čisto rdeč po glavi, ko se zdaj tako buta s tistimi plastičnimi in težkimi ropotuljami.




Natas@ -> kakšno igračko (22.12.2004 6:27:48)

Naj še to povem, da so pri nas tudi lučke in glasba zelo zelo zanimive. Drugače pa že grabi ib bi vse dal v usta. Največrat so v ustih poleg dude roke (cela pest).Problem so samo majhne rokice, ker ne morejo vsega prijet, potem je pa hud ko ne gre. A pri vas niso tega delali pri dveh mesecih.?




Stran: [1]