kako servirate gosto hrano (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mtd -> kako servirate gosto hrano (20.12.2004 9:41:31)

hoooooj,
vem, da sem že MALO8) tečna, a me zanima; kako daste vašim malim jesti, iz kakšnega piskra? da hrana ostane topla. Mi smo včeraj jedli, pa smo še bolj na začetku in nerodni, pa je imel ubožčel vse že skor mrzlo, ko smo hrano uspeli spraviti do ustik.
lp




Anonimen -> kako servirate gosto hrano (20.12.2004 9:45:40)

A mogoče imate mikrovalovko? Lahko vmes še malo vse skupaj pogreješ? Sicer se pa jaz zaradi tega nisem preveč sekirala. Je bilo pač malo bolj hladno.




Anonimen -> kako servirate gosto hrano (20.12.2004 9:50:36)

Ja, mikrovalovka je ok, pa tisti krožnik je tudi ok dokler otrok ne začne grabit po krožniku, ker se potem lahko speče, če je voda prevroča.




mtd -> kako servirate gosto hrano (20.12.2004 9:53:22)

hja ha ha
naš mali S je že grabil po vsem, kar mu je prišlo pod krempeljce:)-




BARBARA R. -> kako servirate gosto hrano (20.12.2004 10:46:49)

:love: v mikrovalovni
:love: ali pa zelo vroče in ji vsako žličko popiham

Običajno pa tako hitro je,da je sproti ne dohajam.

Pri nas posodica z vodo ne pride v poštev,ker obvezno vleče za rob posodice v kateri je hrana.Če ji pa tega ne dovolim,je pa jok.Se je tudi že zgodilo.da si je vse stresla v naročje.

:muca:




Gina -> kako servirate gosto hrano (20.12.2004 11:24:02)

Uporabljamo navaden krožnik, se ne sekiramo, če je malo bolj mlačno, uporabimo mikrovalovko. Če te pa moti, mu daj pa v plastično posodico ali lonček - ostane dalj časa toplo. LP




daša -> kako servirate gosto hrano (20.12.2004 12:34:34)

Mi tudi mikrovalovko, še bolj praktično pa je (odkar je isto kot ostali), da na krožnik "naštimama" večkrat po malem. Ker v posodi, v kateri se je kuhalo je več skupaj in daj časa ostane tople oz. vroče (npr. krompir, špinača, makaroni). Tako, da jaz navadno nekaj naštimam potem pa mal dodajam oz. če počasi je zamenjam s toplim, pa mrzlo pojem jaz.




Stran: [1]