NUJNO POMOČ ZAVRAČANJE MLEKA V PRAHU (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


janaja -> NUJNO POMOČ ZAVRAČANJE MLEKA V PRAHU (18.12.2004 17:37:49)

Prosila bi vas za pomoč naš mali je probal že čisto vsa mlaka v prahu in nikakor mu nobeden ne leži...

Ko smo prišli iz porodnišnice smo mu začeli dodajati aptamil - po njem je bil tako zaprt da je skoz jokal pa napenjalo ga je....
potem smo imeli conformil - po njem je imel drisko...
nato smo probali novolac in je
kakšna dva meseca ugajal in zadoščal potem pa se ni in ni mogel najesti zato so rekli naj probamo milumil in rižkota pa je tudi za en mesec zadoščal zdaj pa spet pluva vn in joka ko šuš...
spal mi je od devetih zvečer pa do osmih zjutraj brez prestanka sedaj se pa ponoči lačen zbuja...

star je tri mesece...

in res ne vem kaj naj še probamo da prebrodimo obdobje do tekoče hrane


obupana jana in mali val:ups::ups::ups:




Erika 1 -> NUJNO POMOČ ZAVRAČANJE MLEKA V PRAHU (18.12.2004 17:40:23)

Jaz poznam dva primera, ko otročka nista pila nobenega mleka. Enako kot pri tebi, sta imela nonstop kakšne težave. Pediatrinja je ugotovila alergijo na mleko. Tako da sta jima mame dajale kar zelenjavne in sadne sokove mešane z vodo, lahki jogurt,... Praši v ZD če je to to.




Gina -> NUJNO POMOČ ZAVRAČANJE MLEKA V PRAHU (18.12.2004 19:46:03)

Podobno kot milumil in rižko, (pa se mi zdi da ima naš še raje), je Hipp- ova žitna kašica, v katero daš še malo milumila z vodo. Npr: 130 hippa, pa 90 milumila, ne vem pa koliko je tvoj star - naš je to pil od 6. mes naprej. Je zelo nasitno, ne poliva, dobro prenaša. Edino te kašice so takooo drage. V DM so bile kak mesec nazaj pošteno znižane, zdaj pa...LP:)




Seven* -> NUJNO POMOČ ZAVRAČANJE MLEKA V PRAHU (18.12.2004 23:39:43)

Povej pediatru. Otroci ponavadi zavracajo to, kar ni dobro za njihovo telo.. Alergija?!? Upam, da boste resili problem. :(




Annny -> NUJNO POMOČ ZAVRAČANJE MLEKA V PRAHU (18.12.2004 23:51:33)

Strinjam se s Seven.

Slišala sem, da nekateri starši poskušajo s kozjim mlekom...bi morda o tem vedela kaj več povedati katera druga? Ali pa to pride na vrsto kasneje?

LP




Stran: [1]