Ali je možno-Comformil (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Ali je možno-Comformil (17.12.2004 11:53:24)

Ker našega sončka hudo dajejo krči, sem tudi jaz malo povprašala glede mleka Comformil, ki naj bi to nadlogo malo omilil. Imeli smo probleme tudi z velikim polivanjem oz. že kar bruhanjem, zato smo do sedaj uporabljali Aptamil AR. Pa mi je strokovnjakinja za otroško prehrano v Kolinski rekla naj v enem obroku mešam Aptamil AR in Comformil, da ne bo zopet začel toliko polivati. In smo poskusili. Najprej tri obroke v razmerju 4:1, nato dva obroka 3:2 (v korist Aptamila). Pa so krči še hujši, jok še večji.
Torej ali je možno, da ga po Comformilu, ki je narejen za omilitev krčev, še bolj zvija? Res nisem več pametna.

LP; Bejba




dory -> Ali je možno-Comformil (17.12.2004 11:56:55)

Seveda je mozno...vsak otrocek se na razlicne vrste mleka odziva drugace...poskusi pa ne vec mesat..mogoce tudi to naredi "vojno" v njegovem trebuscku...ali pa vsaj en dan eno mleko in dugi dan drugega....

Tudi mi2 sva na zacetku mesala aptamil pre in comformil...pa je imel take kolike...potem sem aptamil opustila in mu nekaj casa dajala le comformil...mogoce malo bolje je bilo, pa vendar jih je pozdravil sele cas...




Bejba -> Ali je možno-Comformil (17.12.2004 12:00:48)

Saj bi mu dajala samo Comformil, a potem ful bruha, ker je to redko mleko. Že pri tej mešanici je začel dosti bolj polivati kot samo pri AR. Pri AR-u pa ne bruha, ker je gosto mleko in namenjeno prav takim, ki veliko polivajo.
Malo sem zakomplicirano napisala, a upam da je jasno.

LP; Bejba




dory -> Ali je možno-Comformil (17.12.2004 12:04:53)

Krce,ce jih ze ima,tezko katera stvar ublazi...zdej ce so res hudi...se spomnim,kako sem skakala od poncija do pilata kaj naredit,poskusli smo vse zivo, tamal pa 8 tednov krical podnevi in ponoci...pol pa kot bi odrezal...do 12 tedna ga je sem in tja se zvilo ampak tistega groznega kricanja ni bilo...ce mislis,da ni nic bolje tudi po comformilu,potem mu dajaj le aptamil ar...ce pomaga pri bruhanju je to bolj pomembno...vsaj za moje pojme ne vem...




KIRA -> Ali je možno-Comformil (17.12.2004 14:13:53)

otroške hrane ne smeš mešat. to ti je ta koza narobe povedala. samo eno ali drugo. baba butastza. uh, so nekateri brez zdrave pameti!!!




tinadvojčica -> Ali je možno-Comformil (17.12.2004 14:47:15)

Tudi mi smo imeli Aptamil 1 pan smo imeli krečke.In smo kupili Comformil pa je bilo tako da krči so šen vedno bili pa še ponoči niso spale.Zdaj ne vem zakaj ampak jaz sem šla nazaj na Aptamil 1 in danes dala prvič kapljice Sab Spasmex ali nekaj takega in je ful boljše.Ne vem probaj kapljice pa še kakšen janežev čaj!




janjja -> Ali je možno-Comformil (18.12.2004 19:36:52)

ko je imela naša krče in smo ji dali ta Conformil je bilo še veliko veliko slabše in smo takoj prenehali, ne samo da je imela še hujše krče dobila je tudi drisko in to zeleno kot trava in bruhala je zelo.:((




Vidov ati -> Ali je možno-Comformil (20.12.2004 8:29:14)

Tudi našemu Vidu Comformil 1 ni preveč všeč. Sicer po njem nima težav s krči, vendar mu okus najverjetneje ne ustreza, saj je najbrž premalo sladek (je manj sladek kot Aptamil 1- preveril ;) ). Tako se bomo po vsej verjetnosti vrnili na Aptamil 1. :)




Stran: [1]