skiro (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


mala zirafa -> skiro (8.11.2007 7:37:36)

Naša ta mala si ful za dedka mraza želi skiro.Stara je 40 mesecev skoraj 3, 6 leta.Ali je to darilo primerno?Naj povem da je neroda 1. vrste[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].Malo se tdi bojimo da bi padla z njim. Želi si ga pa zato, po mojem, ker ga ima njkena sestrična, ki pa je spretna bolj od mene.
Zdaj pa se bojimo da bi bla razočarana , če bi ji božiček kaj drugega prinesel.Npr., kužka Sambi, ki ga vidi na TV reklamah in ji je tudi všeč.
Kdaj ste vašim malčkom kupili skiro?




NinaŠ -> RE: skiro (8.11.2007 7:46:52)

Anže ga je dobil pri 2 letih in ga takoj obvladal, Tina se pa zdaj pri 2 letih še ne zna normalno z njim vozit.
Ti ji ga kar kupi, zraven pa obvezno še čelado in po potrebi ščitnike za komolce in kolena , ali pa vsaj kolesarske rokavice, da si ne podrgne preveč dlani.




N _ B -> RE: skiro (8.11.2007 8:19:25)

Naša ga je dobila za 4. rojstni dan. Je tudi malo bolj štoraste sorte, ampak skiro je kar hitro obvladala, čez 14 dni pa je speljala kolo brez koleškov.  Pri nas se je naučila lovit ravnotežje. Dirka s tem skirojem, da moram včasih kar stran pogledat. Jaz ga priporočam.

Prosim sporoči, kje ga boste dobili. Namreč prijateljica ga ravnotako želi kupit hčerki, pa ga nikjer ne dobi, ker imajo povsod zimsko opremo in so ostalo deponirali v centralna skladišča.




mala zirafa -> RE: skiro (8.11.2007 8:38:37)

Imajo ga v športu 2000 al v hevisu, se ne spomnim točno.Je pa aluminijast.Drugače tiste ki ste z obale ga imajo čez mejo v famili od winx, če imate hčerko.Po mojem jih držijo tudi v trgovinah s kolesi.
No pa ji ga bomo kupili.Kaj pa tisti skiroji ki imajo 4 koleščka.Se obnesejo?




Lenny -> RE: skiro (8.11.2007 8:39:09)

Nič bat, dovolj je stara! Samo poskrbi, da bo imelo skiro mehka (gumijasta) kolesca in ne plastičnih. Pa veliko veselja!




mala zirafa -> RE: skiro (8.11.2007 8:52:45)

Hvala.




Pingvinčica -> RE: skiro (8.11.2007 10:39:48)

Naša ga ima od 2.leta sicer na 3 kolesa, ampak obvlada.




tana-2 -> RE: skiro (8.11.2007 21:13:54)

http://www.igrarija.com/trg/index.php?hid=13&sid=71
Mi smo imeli pri dveh letih spodnjega, kasneje pa zgornjega. Hči prijateljice je bila malo bolj nerodna, pa ji je kolegica kupila tretjega (Trixi). Pa so bili zelo zadovoljni.




mala zirafa -> RE: skiro (9.11.2007 7:40:41)

Verjetno ji bomo kupili kar navadnega, na 2 gumijasti  kolesi.Se mi zdi da na tri kolesa, če se zašiba in zavije v ovinek, jo lahko vrže  po tleh.Vsaj na biciklu s koleščki je tako.Al se motim?




mala zirafa -> RE: skiro (9.11.2007 7:41:08)

Prodajajo pa jih v interšparu.




tana-2 -> RE: skiro (9.11.2007 16:27:10)

Ne, na tri kolesa so stabilni. Pomožna kolesca pri kolesu so ponavadi nekje v zraku, so premajhna in ne zdržijo teže v ovinku, ko se otrok nagne. Vsaj tako mislim (ženska logika) [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Dober nakup.




mala zirafa -> RE: skiro (10.11.2007 7:35:33)

Če katero zanima jih imajo od spidermana v interšparu po 39 evrov.
Če nam bo uspelo poiskat na tri gumijasta kolesa bo ok.Plastičnih koles pa ne maram, ker drsijo.




Nikica -> RE: skiro (10.11.2007 20:19:25)

Naš je bil star 2,5 leti, ko ga je dobil in se je na začetku zelo nerodno poganjal z njim. Vedndar je vztrajal celo poletje, tako da je zdaj že kar spreten. Malo se spusti v kolenih, pravi, da se poganja z njim, kot da bi vozil formulo.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]Padel pa res ni nikoli. Imamo tistega iz mullerja s tremi kolesi, kovinskega.




mala zirafa -> RE: skiro (11.11.2007 8:16:50)

V mullerj smo gledali pa jih nimajo.Bomo pogledali še čez mejo.




vanč -> RE: skiro (14.11.2007 9:06:12)

Mi smo kupili malemu za drugi r.d. trikolesni skiro od spidermana. Po enem mesecu smo ga za štos poskušali dati na dvokolesnega in ga je obvladal v trenutku. Tako, da za tvojo bejbiko je že primeren dvokolesni. Pa to je super zadeva  za ravnotežje.




mala zirafa -> RE: skiro (14.11.2007 9:21:44)

ok, hvala.Upam da se ga ne bo prehitro naveličala.




Stran: [1]