Glasbeni vrtiljak - do kdaj (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nejcko -> Glasbeni vrtiljak - do kdaj (16.12.2004 21:46:28)

Zanima me, koliko so bili oz. so stari vaši otročki, ko ste prenehali z uporabo glasbenega vrtiljaka. Naša pupa je stara 5,5 mes in naš vrtiljak je britki konec storil, pa ne vem, ali se mi splača novega kupit. Na navodilih piše, da je primeren do 6 mes. Kake izkušnje pa imate ve?
Hvala




Anonimen -> Glasbeni vrtiljak - do kdaj (16.12.2004 21:56:03)

Pri nas nimamo vrtiljaka, imamo pa že od rostva lunco, ki visi nad posteljico, in jo vedno, ko gre Tibor spat, priklopimo (potegnemo štrikec), da zapoje eno lepo melodijo. To je tudi del tistega rituala, o katerem je veliko govora. Tako da ti predlagam, da mogoče poskusiš s kakšno cenejšo varianto podobnih stvari, kot je vrtiljak. Nekaj je prav gotovo dobro, da je.




Špela -> Glasbeni vrtiljak - do kdaj (16.12.2004 22:07:00)

Aleks je imel vrtiljak, ki je bil kupljem še za mojo sestrico, ampak zelo lep. Imel ga je nad posteljo, pritrjenega na omari(saj spi pri meni):)-. To je bila zanj ena najlepših igrač.:love:
Ampak je tudi naš vzel žalostni konec. Ko je Alkes začel trdno sedeti(nekje pri pol leta) je z vrtiljaka potrgal vse medvedke. Popolnoma ga je raztrančiral.:)-
Seveda sem hotela kupiti novega, ampak ugotovila sem da namen njega ne bi bil več isti. Saj ga otrok ne bi več le občudoval in poslušal. Tako da mislim da je bolje da ji kupiš res kakšno glasbeno lunco, kot pa vrtiljak. Je škoda.




NinaŠ -> Glasbeni vrtiljak - do kdaj (16.12.2004 22:18:13)

Pri nas glasbeni vrtiljak ni deloval kot uspavalno sredstvo (to je sam mamina zizika). Drugače pa je našemu potekel rok uporabe pri 8 mesecih, ko je Anže začel povsod vstajati (seveda tudi v posteljici) in je bil vrtiljak vsaj enkrat aktualen - seveda za mrcvarit igračke in na koncu zlomit nosilec. Tko da mislim, da v navodilih kar dobro piše, da je primeren do 6. meseca ... haha. LP




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (16.12.2004 22:24:32)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (16.12.2004 22:27:47)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




puri -> Glasbeni vrtiljak - do kdaj (16.12.2004 22:28:22)

nejčko,
Mi imamo dva:duda:,pa ga nobeden ni imel nevemkako rad,da bi ga pa uspaval,pa daleč od tega,zdi se mi,da ga kar razdraži,če mu ga prižgem:zmeden:

No,ampak:duda:so si različni,nevem kako je bilo pri vas,ali mu je do sedaj prišel kaj prav:zmeden2:?
Če ga ni imel kaj posebno rad,potem mislim,da ti ni potrebno kupovat drugega,ker mislim,da mu itak ne bi bil več dolgo zanimiv!

lp:metulj:




Sarina -> Glasbeni vrtiljak - do kdaj (16.12.2004 23:14:34)

Po mojem se ti tudi ne splača kupit drugega :).




Stran: [1]