Kako se uporabljajo Lefaxin kapljice? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pikapolonica -> Kako se uporabljajo Lefaxin kapljice? (16.12.2004 20:16:26)

Hojla!

No, pa sem res kar poslala svojega možeka lepo v Avstrijo po te kapljice. Problem pa je ta, da nobeden od naju ne zma govoriti in brati nemško in sem tako v čisti temi, kar se navodil za uporabo tiče.

Pomagajte prosim! Kdaj, kako, koliko....

Pa-pa, Pikapolonica :pika:




Pikapolonica -> Kako se uporabljajo Lefaxin kapljice? (16.12.2004 20:55:37)

Aja, pozabila sem vprašati, če jih že sploh lahko dajem moji Tii, kajti stara je komaj en mesec.

LP Pikapolonica :pika:




saba01 -> Kako se uporabljajo Lefaxin kapljice? (16.12.2004 22:10:42)

oj
mi smo jih devali dve brizge (tako kot piše v navodilih),zvečer na žličko ob mleku.Tudi naša je bila stara komaj 1 mesec.
LP,Sabina:sloncek:




ana1 -> Kako se uporabljajo Lefaxin kapljice? (17.12.2004 8:41:02)

Mi smo dajali dve grizgi zvečer, čez dan pa 1-2 krat eno brizgo, ker je rekla naša pediatrinja, da je bolje, da se daje tudi čez dan ne pa samo zvečer. Edino te kapljice so pomagale, čajčki, kaplice iz Tržiča pa niso pomagale. Smo pa začeli to dajati nekako pri enem mesecu, pri štirih so pa ti krči minili. Potem smo imeli 14 dni mirne noči, sedaj pa se je napovedal prvi zobek in je spet veselo.

lp, :rozica:




Tinca7 -> Kako se uporabljajo Lefaxin kapljice? (17.12.2004 8:47:59)

Jaz ji dajem 3x na dan po dve špricle v čajčka. Dobi ga takoj po podoju, tako, da mi slučajno nebi potem manj jedla!




niki5 -> Kako se uporabljajo Lefaxin kapljice? (17.12.2004 11:04:47)

Jaz dam 1-2 šprice na žličko in prislonim na spodnjo ustnico (dojenčki imajo še ta refleks, ko potem sami poližejo) in poliže. Čaja ne mara piti.




Stran: [1]