|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nočno spanje
9.11.2007 12:44:39   
Anonimen
Bom kar kopirala,ker sem danes že eni mamici odgovorila.

Potrplenje,mlade mamice,samo potrpljenje,da se vaši sončki
naučijo živet zunaj vašega telesa,na tem svetu.Tako majhni,niso ne scrklani,
in ne menjajodan za noč,trenutno počnejo tisto,kar so še pred kratkim v vaših trebuhih.No takrat ve tega niste vedele in za vas ni bilo moteče.
Sedaj jim pa dajte čas,da si uredijo bioritem.Trenutno potrebujejo veliko crkljanja v maminem naročju,ker jih spominja na prejšne stanje in seveda hrana.

otrok ni robot,ki se ga da isklopit in uklopit.N e vem kako ste si ve predstavljale,kako bo,ko boste domov prišle iz porodnišnice.upam,da niste mislile,da ga boste le previle in nahranile in odložile v posteljico in bo spal,vse do naslednjega obroka in previjanja.
jaz sem upala,no,pri prvem otroku,pri naslednjih sem pa že vedela kaj me čaka.Popolna posvetitev otroku od jutra do večera in ponoči.

(odgovor članu petrika)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nočno spanje
9.11.2007 12:44:51   
mateyka
po moje nimaš kej računat za splani vzorec pred 1 mesecem. je pa dobr delat na tem, da razvije nočni spanec, če se da. user posted image vse gre dost postopoma, ne spijo kr naenkrat po 8-9 ur, tko da na začetku mal profitiraš (kako uro, dve, če gre vse v redu).
če furaš nočni sistem hranjenja (moj zgornji post - rdeč tekst) že od začetka, da se navadi razlike (noč, dan), ponavad en spalni del podaljšajo prvo za kako urco in še to opaziš zato, ker ne joka za hrano ob običajnem času. ta spalni del potem daljšajo, ni pa to pravilo.
jest bi probala na tvojem mestu, nimaš kej zgubit - mi smo in je delal user posted image smo vsi zaspanci in bi nas ubil al pa zombiral, če ne bi bla za stvar user posted image po moje je neki na tem, ko pravjo, da če se obnašamo kot da pričakujemo da dojenček spi, da bo tud on bolj spal - hvala bogu, da naša to šteka, ker drugač.. uhhuhuhhuu, bi bli mi bogi  user posted image user posted image

(odgovor članu petrika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nočno spanje
9.11.2007 15:11:10   
LINA31
moj user posted image  je star 6 tednov, pa še kar iščemo ritem. Na začetku je bila res kriza, ker se mi je zbudil okrog treh in ni hotel zaspat nazaj. Najhuje je bilo uspavanje, saj na dojit je najmanj.
No, zdaj pa ponoči prakticirava dojenje v ležečem položaju in hitreje zaspi, tako da so tudi noči, ko spimo 3 - 4 ure skupajuser posted image user posted image  

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nočno spanje
9.11.2007 17:40:49   
Laubica
Kaj saj meni tudi dojenje ni problem ampak to da potem -ne zaspi nazaj.Ker podnevi mi kar na dojki zaspi ponoči pa gleda v temo -kot miš iz mokeuser posted image in noče in noče nazaj zaspat ,non-stop se nekaj napenja in jamra,pa ne vem več kako ga naj uspavam,zdaj ga imam kar pri sebi v postelji,pa mi je nocoj se zbujal na 2 uri potem pa kar jamral in jamral tako da prav zaspal ni ,podnevi pa spi v enem kosu 3 ure se zbudi ga previjem ,se dojiva in spet spi

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nočno spanje
9.11.2007 18:18:30   
Talika19
Jaz mislim, da se bo slejkoprej to malo uredilo. Naš tudi ni hotel nazaj zaspat, pa je jokal, pa smo ga nosili, da je skoraj zaspal, sem ga dala v košek, pa spet jok itd. Ampak se je počasi uredilo. Jaz ga ponoči ne previjam, ker se mi je čisto preveč zbudil in ni tudi po uro nazaj zaspal. Se pa tudi dojiva leže in potem že na pol spi in ga samo dam nazaj v košek.
Kar v miru, vse se bo sčasoma umirilo. Meni je bilo ful lažje ko sem vse to sprejela kot dejstvo in se nisem obremenjevala: a že zdej se je zbudil, spet noče zaspat ipd.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nočno spanje
11.11.2007 9:57:30   
TANTRA
Že 35 , tudi jaz se soočam z istimi težavami kot ti...Čez dan samo spi, se zbudi, je in spi...po 3-4 ure...Zvečer ko ležem v posteljo začne jamrat...Mu dam dudo jo sesa, kot bi bil hudo lačen..Ga dam k prsim, zagrabi bradavico, sesa pa ne, celo smeji se.... Samo, da se crklja... Ga pa precej napenja in takrat stoka in joka... Poskušam malo z telovadbo, noge gor pa je malo lažje....
Danes je spal kar zraven mene, da sem vsaj malo spala... Vem, da je pri 7 dnevih težko pričakovat en ritem, želim pa si da počasi bo... Danes ga bomo čez dan malo zmatrali, bo kar v dnevni spančkal, pa bedel....Zvečer pa kopanje in spanje...Bom pa ponoči poskusila ga dvignit ne da luč prižgem...
Nimam pa srca, da bi ga pustila jokat, ....rajši malo potrpim...

Tolažim se, da bo...

Sicer pa je bilo pri 1 hčerki enako, pa se je uredilo...Pri 2 pa je spala že od začetka na 4 ure....Otroci so si različni...

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nočno spanje
11.11.2007 12:49:41   
Laubica
Tantra-sem kar malo potolažena ko preberem da še imate drugje iste težave in mi rečeš da se pol uredi,ker pri mojem 1. sinu se spanje ni popravilo do 1.5 leta(se je 5-6x na noč non-stop zbujal)zato sem zaskrbljena ,saj imam že občutek kot da nič ne znam v zvezi z spanjemuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




ime za julijske otročke 2.del
katrinka



piščančki (24%)

princi in princeze (8%)

poletne žabice (33%)

morski ježki in zvezdice (35%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!