Vabilo, (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Klarita -> Vabilo, (4.11.2007 14:03:05)

bi rada naredila, za taščin roj. dan (okrogla številka) in me zanima če mogoče obstaja kakšen program oz. internetna stran, kjer bi lahko našla kakšne lepe okvirje kamor bi lahko pisala besedilo in mogoče vstavila kakšne slike? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


Joj administratorji, prosim če premaknete post, malo sem se zmotila pri temi!




mateyka -> RE: Vabilo, (4.11.2007 14:14:41)

a to rabiš elektronsko čestitiko al tako za sprintat? elektronskih je polno na netu, za print pa lahko kaj najdeš v wordu (če želiš na hitro neki narest).
če bi rada bolj fensi zadeve, maš zato posebne programe (photoshop, corel draw, photo paint itd..)




Klarita -> RE: Vabilo, (4.11.2007 16:08:23)

Tako za sprintat rabim. Na žalost nimam niti photoshop-a, niti photo paint-a. Nekaj sem poskušala v wordu, ampak se ne da v slike pisat.




poliloni -> RE: Vabilo, (4.11.2007 16:28:25)

Jaz jih ponavadi naredim kar v Wordu - slikam tudi lahko dodajaš besedilo (izbereš ali hočeš da slika stoji za besedilom,....). Odvisno kaj si želiš. Jaz sem pri ta malmu za vabilo na roj. dan dala njegovo sliko, okoli balončke, spodaj pa napisano.

Če imaš pa najnovejšo različico Worda pa sploh lahko ogromno narediš s slikami, okvirji,...

Kar veselo na delo, pa čimveč klikaj in preizkušaj pa bo šlo.




Stran: [1]