Polozaj pri cepljenju (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


banki -> Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 9:50:54)

Pozdravljene,

nas Tim ima jutri drugo cepljenje, pri prvem sem ga drzala na trebuscku v narocju (tako so mi narocili) in mi je sestra rekla, da naj sprosti misico. Vendar se nas v takem polozaju napenja in dviguje in ni sans da bi imel sprosceno misico na stegnu. Ker vem, da inekcije bolj bolijo, ce imas napeto misico, me zanima kaj mi svetujete kako naj ga postavim, da bo cim bolj sproscen. Kako vase dojencke drzite pri cepljenju? A ga zamotite s kaksno igraco? A katera ve koliko jih boli pri cepljenju? Ali smo mame bolj v strahu, da bodo trpeli nasi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]? Sej vem, da za zdravje ni pardona, vendar bi mu rada stvar cim bolj olajsala.




Anonimen -> RE: Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 9:56:47)

Naša je pri cepljenju vendo ležala na mizi, sam na bok sem jo dala.




tejkag -> RE: Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 9:58:59)

Enako kot hothien, na boku jaz pa sem jo držala




2.2. -> RE: Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 10:02:56)

naša pa na trebuščku potem pa z dlanjo potisnila ritko proti nogicam tako da je ritka ohlapna, če razumete
drugač je pa itak na boku boljše, samo naše sestre so malo čudne ena bolj kot druga




zoom zoom -> RE: Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 12:30:34)

Naša leži an trebuhu, jaz sem od spredaj, da me gleda. Sestra rži za noge, dr. pa cepi v ritko.

Starejšega so pa cepili v stegno, kar je bilo za moje pojme bolj kruto, ker si ga moral bolj držat.




nky 23 -> RE: Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 13:58:30)

pri nas ga držimo v naročju




nky 23 -> RE: Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 13:59:14)

cepijopa v stegno




felicia -> RE: Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 20:00:59)

pri nas leži na hrbtu jaz ga držim za rokice in mu zbujam pozornost da mene gleda, cepijo ga pa v stegno prvo cepljenje v desno, drugo v levo in tretje spet v desno.




K_a_t_i -> RE: Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 22:02:00)

Nam se je najbolj obneslo, ko je sam sedel na mizi za pregled, zdravnica je pa dala pred njega en telefonček. Tamalem je bil le-ta tok zanimiv, da niti opazil ni, da je dobil injekcijo.
Ko sem ga držala v naročju, je pa bilo hudo - že to, da sem ga držala v nekem "prisiljenem položaju", mu ni bilo všeč in je jokal.




syona -> RE: Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 22:20:09)

Ojla,
popolnoma enako kot K_a_t_i




Majchi -> RE: Polozaj pri cepljenju (4.11.2007 22:31:15)

IZVIRNO SPOROČILO: felicia

pri nas leži na hrbtu jaz ga držim za rokice in mu zbujam pozornost da mene gleda, cepijo ga pa v stegno prvo cepljenje v desno, drugo v levo in tretje spet v desno.


Pri nas je bilo isto.




Stran: [1]