čeveljčki? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lutka -> čeveljčki? (15.12.2004 12:52:04)

Zanima me pri katerih mesecih ste oz.boste ,obule svojim malčkom čeveljčke? Moja dva bosta v soboto stara sedem mesecev:bravo::bravo:,pa še nisem razmišljala,da bi jima jih kupila.Sem pa včeraj videla otročka,ki je en mesec starejši in je imel že obute čisto ta prave čeveljčke.
lp:kuza::kuza:




Olivija -> čeveljčki? (15.12.2004 12:58:35)

živjo, mi smo naši pikici čeveljčke obuli že pri osmih mesecih, ker je na vsak način želela hoditi. Ker pa je to bilo decembra, jih je pa seveda rabila za ven.
Drugače bi pa verjetno še malo počakala. Imela je pa Goretex škorenjčke, št. 18.

PS: sem pa ravno danes odkrila ta forum in se mi zdi prav fleten.

LP, Olivija




puri -> čeveljčki? (15.12.2004 13:08:06)

Jaz sem prvega obula kar v cicibanove copatke pri 6-ih mesecih,ampak takrat je bila pomlad,sedaj,ko je pa zima,pa ne vem-copatki so mogoče premalo!:zmeden2:

Prave čevlje je pa imel pri 9-ih mesecih, kajti pri 10-ih že shodil!:bravo:

lp




Anonimen -> čeveljčki? (15.12.2004 13:18:42)

Če se še ne postavljata na noge, na sprehodih, mislim, potem pravih čeveljčkov še ni treba kupovati. Tudi mi smo jih kupili po potrebi, takrat ko smo kam šli in je hotel iz naročja na tla, kjer pa je bilo mokro in umazano, tako da topli mehki copatki niso bili dovolj. Za take majhne so najboljši kakšni krzneni topli copatki.




Mandarin -> čeveljčki? (15.12.2004 15:28:21)

živio! Meni se zdijo čevlji drag spas, otrok pa hodi v njih kot frankenstain. Kupi jih, ko bo otrok hotel, da ga zunaj postaviš na tla, ker bi rad hodil.

Olivija, kje ste kupili škornje št. 18??? Ali vsaj kakšno manjšo številko 19? Moje dete ima čevlje 18, škornje pa delajo od 19 naprej. Saj zdaj je še vredu, ko bo pa sneg ... ?
lp




malika -> čeveljčki? (15.12.2004 16:44:15)

Mi smo našemu kupili najprej copatke in to takrat, ko se je začel postavljat na noge-8 mesecev.Od začetka je imel copatke tudi za zunaj(topla jesen), potem pa smo morali nabavit že taprave čevlje.




viv_ -> čeveljčki? (16.12.2004 7:31:33)

Odvisno od otročka, tako kot je napisala splišni. Naša je imela čeveljčke pri pol leta, ker se je povsod postavljala na nogice. Imela je cicibanove sandalčke, ker so bolj zračni kot copatki, pa še poleti je bilo. Za na morje ji je pa ena moja prijateljica kupila prave Te-Va sandalčke številka 18 :) Je pa zelo hitro shodila - pri 9 mesecih.

lp




Olivija -> čeveljčki? (16.12.2004 7:37:46)

Živjo,

škorenjčke sva kupila v kranjski Cokli. Sva imela pa srečo, ker so bili ravno znižani za 50%. Za tako majhne številke imajo dostikrat znižanja.

LP




dory -> čeveljčki? (16.12.2004 7:39:23)

Mi smo jih obuli pri skoraj 7 mesecih...imamo pa nikove gojzarce :)




viv_ -> čeveljčki? (16.12.2004 12:38:36)

Ja, v Cokli v Kranju imajo precej izbire Cicibana - že ko v Ljubljani zmanjka se tukaj še dobi :) Se mi pa zdijo to najboljši čeveljčki, sploh program Softy je zakon!




Stran: [1]