|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšna stajica?
30.10.2007 15:41:27   
anju
Rada bi kupila stajico, pa niham med leseno in plastično. Mi lahko zaupate svoje izkušnje?
Bi mi kdo znal odgovoriti, kako naj preverim, če bo moj Tigran sploh hotel biti v njej, ker nikoli noče biti sam več kot pet minut (razen kadar se trudi kakat :), hkrati pa moram še kaj narediti...
Hvala za vaša mnenja. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšna stajica?
30.10.2007 15:49:40   
*maja
Mi smo vedno imeli namesto stajice kar prenosno posteljico in se je super obnesla.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšna stajica?
30.10.2007 18:52:10   
Pikca
meni se zdi pri stajici pomembno, da se otrok lahko oprime in vstane, zato so mi najbolj všeč take z redko mrežo. lesene so mi sicer lepe, me pa moti, da se otroček udari ob prečke, ko pade.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšna stajica?
30.10.2007 20:04:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

meni se zdi pri stajici pomembno, da se otrok lahko oprime in vstane, zato so mi najbolj všeč take z redko mrežo. lesene so mi sicer lepe, me pa moti, da se otroček udari ob prečke, ko pade.

Se strinjam, edino mi imamo gosto mrežo in ročaje, za katere se lahko otroček prime.

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšna stajica?
3.11.2007 12:52:17   
Anonimen
Fajn je,da je mreža fino gosta,da se otrok ne "zadavi" na njej,al pa da se mu kakšna dokica kje ne zatakne,al pa nogica.Pa da je podenj višji od tleh,da ravno evs dan ne sedi na tleh.Pa fino je,da se ma nekje za prijet.In otroka moreš videt skozi,da veš,kaj počne.Pa visoke stranice mora imeti,da se ti otrok ne more prekucnit čez al pa splezat.Pa fino je,da ima kolesa,da jo lahko premikaš.
Men so všeč te:
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image
 
user posted image user posted image user posted image
 
 
 
 
 
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšna stajica?
3.11.2007 12:56:30   
Anonimen
če bo moj Tigran sploh hotel biti v njej, ker nikoli noče biti sam več kot pet minut


S seboj ga vzemi v trgovino, pa boš videla, če mu je všeč.

(odgovor članu anju)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšna stajica?
3.11.2007 13:25:59   
lenika
Stajica je bil pri nas najbolj zgrešen nakup. user posted image  ni hotel biti notri in postala je spravljalnica igrač.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?