STAJICA? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pikička -> STAJICA? (30.10.2007 8:24:57)

Ali ste imele stajico? Mi se ravno odločamo, ali jo naj kupimo, ker je naša tamala neverjetno živahna. Če ste jo imele, od katerega meseca dalje ste jo uporabljale.




TadejaF -> RE: STAJICA? (30.10.2007 8:35:48)

Mi smo jo imeli oziroma jo še imamo. Začeli smo jo uporabljati tam nekje pri 3 mesecih in jo uporabljamo še danes pri 15 mesecih. Fajn je, ker je otrok na varnem, če moraš na hitro kam skočit (wc ali pa če kuhaš).




nejcko -> RE: STAJICA? (30.10.2007 8:49:50)

Mi smo jo tudi imeli. Ta večji je bil v njej kar dolgo, in ker je bil zelo živahen, mi je velikokrat prišla parv, ko sem morala kam skočiti. Ta mlajša pa ni želela biti v njej prav dolgo in nam je služila bolj kot koš za igrače[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Drugače pa mi je bila stajica fajn tudi, ko sta bila še dojenčka (tam od 2 mes dalje), saj sem v njej pogrnila rjuho, ju slekla in sta lahko brez panike nagca brcala in se kobacala v njej. Nanjo sem navesila igrače in jima je služila kot igralni most.




nuala -> RE: STAJICA? (30.10.2007 9:05:11)

Ja, smo jo imeli. Tastarejši je skoraj ni uporabljal, tamali pa od cca 2 meseca naprej. Podnevi je v njej tudi spal. In rad je bil v njej, s kupom igračk.

Potem pa je enkrat tasterejši našel škarje in sestrigel mrežo... ( ni bila lesena )




Naja30 -> RE: STAJICA? (30.10.2007 9:09:00)

Mi smo jo za tamalo kupili šele pri 9m, pa jo ni tako lepo sprejela. Je v njej, ampak ne za dolgo. Treba je otroka dajat vanjo že od 2-3m. No, saj jo bomo pa pri naslednjem bolj uporabili.




aluš -> RE: STAJICA? (30.10.2007 9:53:28)

Kupili pri prvem, nismo prav veliko uporabljali. Se je kisal noter, je bila bolj skladišče igrač. Pri drugem pa je sploh nismo postavili. Otroček je bil mehak, zdravnica je rekla, da mora biti na tleh, stajica mu omejuje svobodo. Smo dobili blatino Airex, je tam "stanoval", dokler se ni začel premikat. TUDI  hojice in skokice (vse nabavili pri prvem živahnežu, ki ni znal puzat in je rabil animacije) NISMO NIČ RABILI, tako, da po mojih izkušnjah se da čisto preživet tudi brez stajice. Jaz jo danes na novo ne bi kupovala.




2.2. -> RE: STAJICA? (30.10.2007 10:22:57)

MI jo imamo od 5 meseca; v začetku je bila rada v njej, ker je bilo nekaj novega zdaj pa že nekaj časa ne more biti niti 2 minute, včasih ko že vidi da bo šla not se upira in jezi.... včasih pa je rada- samo teh trenutkov je bolj malo.
tako da se odloči sama; sicer jaz ne vem če bi jo kupovala rajši si jo sposodi- če imaš koga. jaz sem jo dobila




mojcac -> RE: STAJICA? (30.10.2007 10:24:00)

Tudi mi smo jo uporabljali cca od 3 mesecev naprej, na začetku za spanje in za dober občutek, da je na varnem, potem pa za igranje z veliko igračami. Imeli smo jo do 16 meseca, ko je punčica začela hoditi, ni želela biti več notri. Ja naša je bila bolj lene sorte in je mal kasneje začela hoditi. Zdej ko je stara dve leti, pa stalno na nogah [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Klarita -> RE: STAJICA? (30.10.2007 10:29:07)

Mi jo imamo že od začetka, začeli smo jo uporabljati sedaj pri 2 mesecih, je pa stajica taka, da se da dno dvigniti in lahko otrok leži višje, kasneje jo spustiš na tla. V stajico smo mu dali mehko blazino z lokci in igračami ter namontirali vrtiljak in ne uživa samo on, ampak še njegovi mali prijatelji, ki pridejo na obisk.




arielca -> RE: STAJICA? (30.10.2007 11:02:48)

Mi smo jo imeli in nam je služila samo kot veeeliiik koš za igrače.




Anonimen -> RE: STAJICA? (30.10.2007 11:09:55)

Jaz sem jo imela, ampak obvezno LESENO, nikakor ne z mrežo, ker se otrok mora nekak opret in videt ven.




severnica77 -> RE: STAJICA? (30.10.2007 12:17:05)

Tudi pri nas služi le za hranjenje igrač. Je niti nisem nameravala kupiti pa mi jo je dala kolegica. Hojic in podobnega pa tudi nimamo.




neisha80 -> RE: STAJICA? (30.10.2007 14:10:59)

mi jo imamo in naša 6mesečnica prav uživa v njej.zaenkrat..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]