Spanje na trebuščku (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Spanje na trebuščku (13.12.2004 9:23:24)

Zanima me, če je kaj narobe, če otrok spi večkrat na trebuščku kot na boku. Naš se ponoči toliko časa premetava in stoka, dokler ga ne dam na trebušček. Potem v sekundi zaspi. In tako skoraj celo noč spi na trebuščku z vmesnim hranjenjem seveda. Je s tem kaj narobe? Stari pa smo 2 meseca.

LP; Bejba




M&P -> Spanje na trebuščku (13.12.2004 9:57:22)

Pri nas spi na trebuhu od 1 meseca.Naj bi bilo takrat varno, ko začne :duda: sam obračat glavico.:muca:

lp, :rozica:




jagoda -> Spanje na trebuščku (13.12.2004 10:36:43)

Jaz Adama nikoli ne dam spat na trebušček. Mi je zadnjič zdravnik v bolnici povedal, da so zdaj ugotovili zakaj pride do nenadne smrti v zibki, če spi otrok na trebuščku. Pride namreč do prekinitve prekrvavitve v eni žili, ki teče po vratu - nato možgani ne dobijo dovolj krvi in otrok lahko umre, če se ne premakne. Varno spanje na trebuščku je potem, ko se otrok že samostojno prekotali iz hrbta na trebuh in obratno. 3

Je pa res, da veliko otrok spi na trebuščku in se to zgodi zelo poredko. Samo delim info z vami, nočem strašit. Odločite se same!




Anonimen -> Spanje na trebuščku (13.12.2004 14:36:18)

Filip je že v porodnišnici spal na trebuščku. In tako je še danes pri 6 mesecih. Na boku ali na hrbtu sploh ne pride v poštev. Tako nikakor ne more zaspat.




saba01 -> Spanje na trebuščku (13.12.2004 15:30:43)

Staša že od rojstva najraje spi na trebuhu še posebej čez dan.Zdaj pri 3 mesecih pa tudi ponoči
Lp,Sabina:sloncek:




cinci -> Spanje na trebuščku (13.12.2004 18:45:51)

naša Neja je tudi včeraj popoldan spala na trebuščku, in je spala tako umirjeno da je kej:bravo: Samo ponoči jo pa še ne dajeva.




Nedelja -> Spanje na trebuščku (13.12.2004 22:09:17)

Petra je stara 6 tednov in se je danes ponoči sama prekotalila iz hrbta na trebušček. Mi sploh ni jasno, kako ji je to zratalo. Prvič sem jo popravila, drugič pa sem jo kar pustila, ker sem opazila da spi ful blaženo.




SILVA -> Spanje na trebuščku (14.12.2004 9:18:57)

Že od rojstva spi na bušiju9nebesa.
lp




Stran: [1]