Podiranje kupčkov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Natas@ -> Podiranje kupčkov (13.12.2004 4:58:39)

Pozdravljene,
ta tema je sigurno bila obdelana že 100x, ampak me vseeno zanima koliko časa vztrajate, da podrete kupček.Pri nas je tako, da se čez dan upira z vsemi štirimi, ponoči pa zaspi in ga ne podre nikoli.
Pa še to, do kdaj pa je to treba.
LP




puri -> Podiranje kupčkov (13.12.2004 7:01:51)

Naš jih ni nikoli hotel podirat,pa se potem tudi nisem več matrala s tem!Na začetku je potem mogoče zaradi tega malo več bruhal,potem,pa je tudi to minilo!

Ne obremenjuj se s tem,nekaterim pač to ne gre,to je odvisno od otroka!Pri nas je prvi otrok takoj podrl kupček,drugi pa nikakor ne:zmeden2:!

Pri prvem,ki je podiral kupčke,sem jih jaz podirala,do takrat,ko je začel sedeti(ne še čisto sam)-ko sem ga podojila,sem ga posedla k sebi v naročje in kmalu ga je podrl!

lp:metulj:




BARBARA R. -> Podiranje kupčkov (13.12.2004 7:39:15)

Ojla!
Če ga nič ne boli po trebuščku,se ni potrebno obremenjevati s tem.Morda pa bi mu bilo lažje če bi ga dala "kravce past".Midve najlažje tako.Do kdaj,pa nimam pojma.Mislim,da res,do taktat,ko je več pokonci.

:muca:




dory -> Podiranje kupčkov (13.12.2004 7:43:35)

Jaz sem dva meseca res temeljito in redno podirala kupcke...cakala in vztrajala tudi po pol ure ce je blo treba...tudi ponoci...s tem pa sem malega samo zbudila in spravila v slabo voljo...pa sem prekinla...tudi podnevi...obrnila sem ga na trebuscek in ce ga je podrl je blo super,ce ga ni,si nisem delala vec tezav...




Anonimen -> Podiranje kupčkov (13.12.2004 9:45:49)

Če ga nič ne črviči, ga ni treba matrat. Mogoče pač zraven ne zaućije toliko zraka, da bi sploh lahko podrl kupček. Pri nas je žće bilo tako. Podnevi smo včasih podirali kupček, ponoči pa nikoli. In ni imel ne krčev in tudi bruhal ni nikoli.




sabina1909 -> Podiranje kupčkov (13.12.2004 10:46:43)

Tudi sama sem se že ubadala z vprašanjem do kdaj in sem pred kratkim dobila od kolegice informacijo, da dokler ne sedi. Sedaj pa bom to preverila še pri pediatrinji.




Anonimen -> Podiranje kupčkov (13.12.2004 20:59:04)

moja pika poka bo jutri stara 5 mesecev in še vedno podirava kupčka ampak sede v naročju. vedno jo malo podržim in skoraj vedno ga podre, in tut tko raj vidim, ker če ga ne potem skos po malem bruha kar je zlo nadležno.

lp, lara




Stran: [1]