Kapljice proti krčem (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nežika -> Kapljice proti krčem (11.12.2004 20:10:30)

Ali morda kdo ve kje v Ljubljani se da kupiti kapljice proti krčem, ki jih prodajajo v Dravogradu?
Hvala za pomoč.




emilija -> Kapljice proti krčem (12.12.2004 21:08:38)

Žal te kaplice res delajo le Koroške lekarne, zadnja proti Ljubljani pa je res v Mislinji...na žalost:((
Pa ti moram povedat, da moji mali 2-mesečni babiki ne pomaga prav ničesar, razen masaže po trebuščku okoli popeka v smeri urinega kazalca, ko sva razviti - te kapljice so le za "držanje dude v ustih"...




Bejba -> Kapljice proti krčem (13.12.2004 9:13:47)

Podobne kapljice delajo tudi v Lekarni na Dobrovi. Nam so še boljše kot tiste iz Koroških lekarn. Sicer ga umirijo samo za nekaj minut, ampak tudi to je včasih veliko vredno.

LP; Bejba




Pikca -> Kapljice proti krčem (13.12.2004 10:43:33)

Jaz sem pa slišala, da obstaja neka krema za masažo trebuščka, ki jo delajo Celjske lekarne in naj bi pomagala pri krčih ter pri zaprtosti. A jo katera pozna?
Lp, Pikca




emilija -> Kapljice proti krčem (13.12.2004 21:34:11)

Za celjsko kremo še nisem slišala, sem pa preiskusila avstrijsko zeliščno kremo, ki sem jo kupila v lekarni v Celovcu - na sami škatlici nič ne piše; kremica je zelena in ne preveč mastna, na kartonski embalaži pa so narisana zelišča. Meni jo je prinesla sestrična, pa je rekla, da je povedala, da potrebuje kremo za masažo dojenčka proti krčem. Ej 1A!

Lp, E




Stran: [1]