5 najlepših in najgrših stvari 7-mesečniku (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tralala -> 5 najlepših in najgrših stvari 7-mesečniku (11.12.2004 17:21:22)

Najlepše:
1. Zaspati z dojenjem
2. Stati na nogah oz. hoja
3. Se kazati nagec celi družini pred kopanjem
4. Vsaka novost (zvok, oseba, igra, pesem)
5. Žgečkanje

Najgrše:
1. Oblačenje!!!
2. Čiščenje noska
3. Ostati sam v prostoru
4. Da ni mame doma, ko se ponoči zbudi
5. Dolgotrajnost ene in iste stvari - se hitro zdolgočasi

Kako pa je z vašimi???




m. -> 5 najlepših in najgrših stvari 7-mesečniku (11.12.2004 20:22:19)

Da premislim!!

Najlepše:
1. Skupno jutranje prebujanje.
2. Skrivanje za vrati in kuc-kuc nasploh.
3. Prdenje z usti(ko ji rečem).
4. Ploskanje (spet, ko ji rečem).
5. "Hoja" po stajici (ob robu).

Najgrše:
1. PREVIJANJE!!! (sedaj to opravljamo tako, da mala stoji na previjalni in se drži za polico). -DIVJE
2. Zimsko oblačenje.
3. ...

Joj, najgrših se ne spomnim več. Najlepših pa bi se še našlo.

Kako lepo je z našimi pikicami, kajne?:sloncek::sloncek:




kepica -> 5 najlepših in najgrših stvari 7-mesečniku (11.12.2004 21:30:11)

No,da se jaz spravim skupaj vsakih po 5:

Najlepše:
1.Da stoji ob mizi in brska po časopisih(seveda jih z veseljem razcefra na prafaktorje)
2.Dirkanje s hojico po stanovanju
3.Skrivalnice,vsak ku-ku in buuuu,ga spravi v tisti pravi otroški smeh,včasih kar kriči od zadovoljstva:)
4.Kopanje in seveda čofotanje po vodi(tako zelo, da teče od mene) ampak je zabavno(za oba :))
5.Vse kar poje in se sveti je tako zanimivo,da lahko vmes odideš za par minut in on tega sploh ne opazi

In še najgrše:
1.od vsega najbolj jutranje umivanje po obrazu in čiščenje noska (uh,s tem mi zna požret živce)
2.Tudi previjanje.Najraje se obrača naokoli,je kot vrtavka,samo da ga ne bi ujela in mu nadela plenice.Še huje je oblačenje kakšnega puloverja in še hujše,zimske opreme(kapa in kombinezon sta njegova največja sovražnika)
3.Ko ga enkrat postaviš na noge,noče več sedet.Nima rite.Ga posedeš,on pa naredi tako trde noge,da ga lahko samo poležiš(posledica-hud jok) ali pa ga daš nazaj na tla,da bo spet tekal naokoli
4.Čakanje,da mu pripravim hrano.Uh,to pa zna biti tako hudo,da nas še sosedje slišijo.Ampak samo,kadar je hudo lačen.Takrat bi blo najboljše,da bi imela mizico pogrni se v sekundi.
5.Za zadnjo točko sem pa morala že kr mal pomislit,saj mi počas že zmanjkuje idej,ali pa se nič pametnega ne spomnim.No,zadnje čase mu je zelo hudo,če mu kaj vzamem,kar ne bi smel imeti.Pa obožuje vtičnice.Non stop ga podim stran,pa četudi imamo tiste vložke.V glavnem,zelo je užaljen,če mu kaj ne dovolim in potem je seveda hudo.Ampak ne za dolgo.:)

Uh, še kaj bi se dalo napisat,mogoče bi se spomnila še kakšno dobro stvar,pri slabih sem pa imela kr probleme.Sem kar vesela,da jih ni veliko.

Pozdravite svoje pikice in pikce.

lp
Kepica :sloncek:




Stran: [1]