kar 4 novi zobki naenkrat (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Moyca_ -> kar 4 novi zobki naenkrat (10.12.2004 19:40:33)

grozno- morda jih je več ne vem no, ker noče pokazati. Vidim dva mala skupaj in dve pikici na drugi strani- ne vem točno koliko jih je- ker če imaš srečo vidiš nekaj malega od daleč- da pa bi pokazal pa ni šans. Komaj kaj malo počohamo s ščetko te njegove zobeke. Do sedaj jih je imel kar dolgo 8 (spodaj 4 in zgoraj 4). Zadnji 4. so zrasli tudi skupaj- točno v 4.dneh 4.zobki- sedaj pa nimam pojma kako so zrasli.

Kot sem pisala bi naj naš imel prejšnji teden neko virozo. je imel drisko, pa nekaj malega vročino. vse skupaj je trajalo 10 dni. Pa sva se ravno z mojim danes pogovarjala če ta viroza ni bila viroza z imenom ZOBKI. Kaj mislite?


:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:




Erdbeere -> kar 4 novi zobki naenkrat (10.12.2004 20:41:40)

Mojca čisto vse je možno...smo pa tudi mi imeli priliko, da smo zobke dobivali v kompletih....najprej dv aspodaj čez par dni 2 zgoraj nato pa vse štiri 2....in potem ve 4. trojke ter tudi štririce...dej pa mislim da ima že tudi 5-ice....je pa tudi imela predno jih je dobila povečano temparaturo...pa sitna je bila bolj...v glavnem važno da je zdaj mimo




mnjam -> kar 4 novi zobki naenkrat (11.12.2004 15:24:37)

Joj, bogec. Se mi kar smili. Revček mali. Verjetno pa je bila ta viroza res povezana z zobki.




Stran: [1]