6-mesečnica noče piti... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


polona2 -> 6-mesečnica noče piti... (10.12.2004 15:43:11)

... ničesar, ne kompota, ne čaja , ne soka, ne vode, od petega meseca dalje pije adaptirano mleko, drugače čez dan poje mlečno kašico, čežano, Fruchtzwerge, pa frutek, v glavnem sadne ali mlečne obroke, ker zelenjave ne mara:(,
ker nič ne pije ima težave pri odvajanju blata,blato ima čisto trdo, ne vem več, kaj naj, silim jo s tisto flaško najmanj 10krat na dan, tudi po žlički noče tekočine, pa sem poskusila že zjutraj, takoj ko se zbudi, tudi brez uspeha:((, niti enega požirka ne naredi in takoj začne odrivat stekleničko, potrebujem nasvet, kako jo pripraviti do tega, da bo pila,
pa če katera ve, kakšna hrana bi bila v tem primeru zanjo najboljša( za mehčanje blata), hvala za odgovore, lep pozdrav!




Anonimen -> 6-mesečnica noče piti... (10.12.2004 16:25:08)

Prilagojeno mleko Comformil.




tia&silvija -> 6-mesečnica noče piti... (10.12.2004 19:05:09)

Comformil bo sigurno pomagal!:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:




lena-3 -> 6-mesečnica noče piti... (10.12.2004 19:39:42)

Tudi moja frajla, ki bo čez nekaj dni stara 6 mesecev, popije zelo malo tekočine. Od kar smo prešli na adaptirano mleko, nimam nobenega veselja do ostale tekočine. Kar pa se mleka tiče, pije Conformil in zaenkrat nimamo pretiranih težav z odvajanjem blata.




Seven* -> 6-mesečnica noče piti... (10.12.2004 19:55:52)

Moj tudi nic ne pije, samo ne sekiram, ker se se dojiva in dobi s tem dovolj tekocine.




Gina -> 6-mesečnica noče piti... (10.12.2004 23:47:03)

Kaj pa če bi ji naredila zelooo razredčeno mleko (1 žličko na 60 ali 90ml)?LP:)




Bogdana -> 6-mesečnica noče piti... (12.12.2004 21:18:52)

Če noče piti, imata pa probleme z odvajanjem blata poskusi narediti sadno kašico (za 5 minut podušiš 3 suhe slive, pol jabolka in eno suho slivo). Mojemo sinu to zelo pomaga in pokaka se že v eni uri po obroku.
Upam da bo pomagalo,

Pa lep pozdrav.




Stran: [1]