kako veste (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


cinci -> kako veste (10.12.2004 13:33:01)

da vaše mleko ni več dovolj za vašega dojenčka?
samo sprašujem, ker zaenkrat ga je še dovolj samo nikol ne veš;):);)




Anonimen -> kako veste (10.12.2004 13:58:12)

Predstavljam si, da tako, da otrok po dojenju joče, ti pa nimaš več mleka. Poskusiš, ko si stisneš.




Pajaca -> kako veste (10.12.2004 19:50:12)

Ja al pa da je skoz skoz lačen in se ti par ur skup sam joka in bi sam cuzal in pol mu daš flašo mleka (za probat a so krči al je lakota) in ugotoviš, da je otrok lačen. In pol si ves srečen, ko se otrok ne joka več ampak lepo pridno spi. Sam ne smeš se sekirat ko žalostno ugotoviš, da je verjetno že par večerov lačen!!!!

Tako je bilo pri nas pri 6tednih, prej so pa vsi govorili, kako ima krčke..... ha ha lakota ne pa krčke.

Aja flašo pa daš po dojenju.





Anonimen -> kako veste (10.12.2004 20:51:15)

Ja, tudi naš naj bi imel krče, pa je bil samo lačen. Kljub temu, da je patronažna rekla, da med "krči" absolutno ne dat mleka, sem jaz poskusila - materinski čut. In je delovalo. Nikoli več krčev.




kepica -> kako veste (10.12.2004 23:33:45)

Tudi mi smo šele po treh dneh neprestanega joka ugotovili, da je kriva lakota in ne krči.Se je pač crkljal s sladkim Sab simplexom ampak ni nič pomagalo,pa se nam je zdelo mal čudno in smo poskusili z Aptamilom,potem pa je zaspal kot angelček.Ja,pol mi je blo žal, da je zarad mene tri dni jokal.Ko bi le razumel otroka,kaj ti hoče povedat :(.Ampak od dneva,ko smo ugotovil, kaj mu manjka,je bil pa sit in zadovoljen kot še nikoli.:)

lp
Kepica




Stran: [1]