vneta koža za ušeski (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ursy78 -> vneta koža za ušeski (21.10.2007 9:28:46)

s čim naj mojem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] namažem kožo za ušeski,ki se mu je vnela.




Marogica -> RE: vneta koža za ušeski (21.10.2007 9:30:12)

Z olivnim, mandljevim oljem ali Bepanthenom. Odvisno, kako močno je koža že vneta.




Anonimen -> RE: vneta koža za ušeski (21.10.2007 9:32:38)

Ursy,danes bova pa obdelali tega tvojega naslednika[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Poskrbi,da bo vedno koža suha za ušeski.Najprej,kar večkrat z mokro krpico nežno počisti,nato osuši,magari s kosmom vate,da ne boš iritirla kožico.Lahko tudi s posipom posipaš.Če pa je že rdeča in vneta,pa namaži z olivnim oljem,če ga pa nimaš pa z mandeljnovim ali pa otroškim,ki ga imaš pri roki.Jaz vedno prisegam na zdravilno moč olivnega olja.




ursy78 -> RE: vneta koža za ušeski (21.10.2007 9:36:54)

ja res je ja ,dober da so take ki lahko pomagajo.koža je taka bela ni rdeča




Anonimen -> RE: vneta koža za ušeski (21.10.2007 9:46:07)

Če še ni rdeča,je fajn,torej obdrži jo tako,s tem,da izvajaš redno čiščenje,pa še enkrat,popati,da bo vedno suha.




Mojc -> RE: vneta koža za ušeski (21.10.2007 12:22:48)

Mi smo dobili rdeče fleke pod vratom, kasneje pa še za ušesi. P. je rekla, da je to zato, ker mu slina teče tja in se mu je vnelo.
Svetovala mi je kremo od Mustele (ne vem katera) ali od Avene (TriXera). Jaz sem v lekarni vzelo slednjo, ker mu mustela za ritko ni ustrezala. Ta od Avene je "for very dry and atopic sensitive skin". Tako piše gor. Nam je pomagala.




Blejka26 -> RE: vneta koža za ušeski (21.10.2007 13:12:33)

pojdi jo do pediatrinje pokazat,da ti napiše eno kremo..men je napisala adventan neki takega..in je res pomagala




Kati81 -> RE: vneta koža za ušeski (21.10.2007 14:22:22)

Mi smo imeli poleti ko je bolo vroče tud vneto kožo na vratu in najbolj pomaga da se samo dobro opere in fino posuši pa najbolje nič mazat, ker potem koža ne diha, samo fino sušit večrat na dan.




Stran: [1]