katera odstopi mylicon (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Lara85 -> katera odstopi mylicon (20.10.2007 22:45:45)

živjo!
pri mojemu devet mesečniku smo poskusili že čist vse proti krčem in porabili pravo malo premoženje-brez uspeha. Vse kar smo kupili,smo vrgli stran skoraj neporabljeno. Slišala sem za kapljice mylicon,to je naše zadnje upanje. Da pa spet ne bi stran metala denarja, ker imajo baje popolnoma enako sestavo kot sab simpex, ta pa nam ni pomagal popolnoma nič, bi vas lepo prosila, če ima kateraše kaj neporabljene vsebine, vsaj malo, da poskusimo in bi mi bila pripravljena odstopiti...
prosim, oglasite se mi(ZS), res bi že rada pomagala sinu...




Suza -> RE: katera odstopi mylicon (20.10.2007 23:01:15)

Ne me sicer narobe razumet, ampak mislim da to več niso koliki. Upam da ni kaj drugega.. Zato pa vam tudi kapljice ne pomagajo, ker te so bolj proti kolikam, ki pa so večinoma v prvih treh mesecih.
Povej raje pediatru pa naj kakšne teste krvi in vode naredi.
Sosedin sin se je tudi cele dneve in noči drl in tudi ni nobena žavba pomagala. Pa so ugotovili da ima bakterijo v vodi in je to otroka bolelo.

Jaz bi raje pediatra prosla za podrobnejši pregled.




Lara85 -> RE: katera odstopi mylicon (20.10.2007 23:03:38)

smo naredili teste,vse naj bi bilo v redu. tudi jaz sem na kaj podobnega pomislila.pa saj ne gre za dretje-moti in budi ga napenjanje, ker ne spravi vetrov ven, dere se pa ne.samo nobeden ne spi in joka ko je vsega naveličan




Stran: [1]