še enkrat spanje ponoči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


cinci -> še enkrat spanje ponoči (9.12.2004 13:58:00)

ja pri nam je pa tko da Neja ponoči ful stoka pa jamra.Joka pa ne.Predvčeri in pa včeraj je.Pa mi sploh ni jasno zakaj :ups::zmeden2:ko pogledam kaj dela ma očke zaprte,glavo pa suče sem pa tja.. stara je pa 5 tednov,kapljice D3 ji pa dajem dopoldne.Mogoče kateri znano:zmeden::zmeden:kak predlog,ker si mi tamala moja kr smili.

A mislte da je možno da jo kupček matra ker ko tolk stoka probam če bo jedla pol pa kr naprej spi pa jamra naprej tko da kupčka sploh ne podre ponoč.
kakšn nasvet prosim;):)




mnjam -> še enkrat spanje ponoči (9.12.2004 14:08:01)

Po moje :zmeden2:tvoja mala ponoči sanja9nebesa. Če bi imela krče, bi sigurno :((. Pusti jo, da spi, pa boš videla, kako bo čez kakšen teden.




tia&silvija -> še enkrat spanje ponoči (9.12.2004 14:12:28)

Naša mala tudi spi zelo nemirno (premika rokice in glavo) vendar to samo ko je v fazi zbujanja vendar to še ne pomeni, da ne bo urco ali dve še spala - pač spi rahel spanec ali pa kaj sanja. Nemirno spanje se pojavi preden trdno zaspi (cca 1 uro) in preden se zbudi (cca 2 uri), vmes pa spi mirno in trdno. Seveda so kdaj tudi izjeme!

LP, Silvija &Tia

Želim vama veliko prespanih noči!




limaš -> še enkrat spanje ponoči (9.12.2004 14:31:21)

moja pikica je to počela od tretjega tedna starosti, vedno ob isti uri okrog pol petih pa tja do pol šestih, niso bili krči, niso bile krive kapljice, ni bil kupček:zmeden:, ampak ona je stokala in seveda spala naprej tako kot pri tebi. In kakor je prišlo tako je tudi odšlo proti koncu drugega meseca, ko je začela spati celo noč. Pediatrinja mi je takrat rekla da je to normalno, da pač že sanja in podoživlja dan. No danes pa je zdrava, živahna 16 mesečnica:bravo:9nebesa:angel:, ki zelo lepo spančka, razen kadar zobki nagajajo al pa kakšen prehlad, takrat je malo več kobacanja in jamranja...pa veliko prespanih noči:rozica:




tesa -> še enkrat spanje ponoči (9.12.2004 15:47:40)

Naš je star že več kot štiri mesece in ga še vedno zelo črviči , še posebno zvečer:(
Ne dajem mu kapljic D3 in tudi z gosto hrano še nisem pričela.
Pri dveh mesecih je že spal ko polh tudi po osem ur skupaj, zdaj pa bi jedel kar na dve do tri ure, tudi zvečer. Potem pa ga matra trebušček , se zvija(v spanju)in to kar nekajkrat na noč.
Mogoče pa je res kaj na tem, da zvečer ne podre kupčka ko se naje???
Tudi jaz bi bila vesela kakršnega koli nasveta.:miska:




cinci -> še enkrat spanje ponoči (9.12.2004 17:13:55)

ja a veste da se pri nam tud kr iste ure ponavljajo približn,no bomo vidl kaj bo dones:zmeden2:




cinci -> še enkrat spanje ponoči (9.12.2004 17:15:54)

ja upam :) da bo tako kot pri limaš da bo konec drugega meseca prespala že celo noč;):bravo:

sej drugač je pa ful pridna punčka:love: ups upam da nisem prehitr pohvalila:zmeden2:;)




SILVA -> še enkrat spanje ponoči (9.12.2004 21:37:00)

Spanje,kaj je že to:)-:)-:)-:)-:)-




Stran: [1]