|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež
18.10.2007 11:48:08   
felicia
Zanima me ali obstajajo tudi taki sedeži za v avto, kii se obrnejo v nasprotno smer od vožnje tako kot lupinice? Sem gledale en link, ki kaže da so otroci bolj varni če je sedež obrnjen nazaj in me zdaj zanima če se sploh da nabavit tak sedež? In seveda kje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež
18.10.2007 12:24:12   
ally1
tukaj

evo felicia, klikni zgornji link in dawnloudaj PDF, tam ti pokaže vse od concord ultimax.
Se da obrniti tako kot lupinica in potem tudi normalno v smeri vožnje. Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni.
MIdva sva ga kupila v Ariel-u BTC, sem pa opazila da ga imajo tudi v Rutarju vna Rudniku in v Pikapolonici. Ma greš malo na net in vse najdeš

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež
18.10.2007 12:29:24   
felicia
hvala

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež
18.10.2007 14:35:47   
frufru
Obrnit se dajo vsi, ki so od 0-18kg samo niso najbolje ocenjeni, ma ga men se zdi tudi chicco

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež
18.10.2007 18:00:55   
Brundula
Jaz sem zasledila da od Brevi (od 9-18 kg) se lahko montira v nasprotni smeri vožnje, kot tudi v smer vožnje.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež
18.10.2007 18:02:05   
Brundula
Ne da se vseh obrnit, ker mi smo kupili od Maxi-Cosi pa se ne da obrnit kot samo v smer vožnje.

(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež
18.10.2007 20:47:46   
felicia
Evo to je ta link teh crash testov zato sem se odločila da bom kupila kar tisti sedež ki se obrne nazaj ko bo mali prerastel lupinico!


http://www.youtube.com/watch?v=kRP7ynNI8mI

(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedež
18.10.2007 23:58:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: felicia

Evo to je ta link teh crash testov zato sem se odločila da bom kupila kar tisti sedež ki se obrne nazaj ko bo mali prerastel lupinico!


http://www.youtube.com/watch?v=kRP7ynNI8mI


Tega pa nisem vedela. Zdaj sem itak že prepozna....

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež
19.10.2007 8:31:35   
DeMer
V avtosedezih, ki so obrnjeni proti smeri voznje, lahko vozite otroke do dolocene kilaze, ponavadi je meja nekje 9 kg (concord ultimax 13 kg). Potem pa je potrbno stol obrniti, pa ceprav se lahko motira v obe smeri. 

_____________________________

Vsi cvetovi bodočnosti so v semenu sedanjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedež
19.10.2007 15:04:45   
VesnaLana
mi imamo chiccotovega tistega od 0 - 18 kg, obrne se tudi kontra in moram rečt, da je zelo vredi. Sedežek se da iz sedečega položaja dvigniti, tako da ima otrok položaj kot v maternici, saj pri 4 mesecih (toliko jih ima naša pupa) še ne smejo sedeti. Sicer pa dokler otrok nima še dovolj trdne hrbtenice priporočajo sedež obrnjen.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




imeni za dvojčka
Anerina

Katera kombinacija vam je najbolj všeč?

Nejc in Nace (23%)

Vid in Gal (49%)

Nejc in Gal (28%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!