|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 15:14:46   
Kofi
Hvala obema  za tako hitr odgovor.
Takoj ko se moja dva zbudita, pošljem dragega v lekarno po mazilo.
Moj mi je tut reku da ne smem kruha, pa mi ni glih jasno zakaj polnozrnatih zadevščin ne, če mam občutek (samo občutek user posted image ) da mehčajo blato. No bom tut jaz zdaj na gresu user posted image  in podobnih zadevah. Literca vode pa je že polna! Že pijemuser posted image  Joj, zdaj se vsaj malo lahko smejim...očitno so solze pomagale tudi mal.

tega buggy boarda pa tudi jaz nameravam kupit. Rabljenega se nekako še ne dobi. Tko da bo treba v redno prodajo. Grem stavit da bi se mi Neli začela kaj zmišljevat, če bi šli sami na sprehod. Že zdaj ji ni kaj preveč za sprehod (mislim, da je kriva zima!). Ko pride do ene meje reče "gemo domov" in moremo kr po isti poti nazaj. Mi ne zaupa, da če  gremo za ovinek bo ista razdalja user posted image

Če vam malečki nočejo hodit, je ena varjanta tudi ta, da imajo premale čeveljčke. TO smo ugotovili mi pri Neli in je v 1 mesecu dobila za eno št. večje čevlje. Očitno je nogica lih takrat rasla. Zdaj je, oz. je blo takoj drugi dan boljše. Prej še po stopnicah ni hotla. Pol pa ja. Preverite!

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 20:37:33   
šnucika
Čer!

Sem kmalu ugotovila zakaj je bila Živa ponoči nemirna in potem preveč mirna. Je začela bruhat in je cel dan bruhalauser posted image , če je samo požirek vode naredila. Pa jokala in se zvijala, dokler se ni vsakič sproti zbruhala.Popoldan še vedno ni nič zadržala v sebi, pa smo šli k dežurnemu po napotnico za bolnico. Je naročil, da če še eno uro ne zadrži niti malo vode, da naj gremo .
Na srečo, kot po čudežu je potem oživela, pojedla tri plazma piškote z malo čaja. In še vedno hoče jesti, tako, da smo ji vse poskrili.
Sedaj je vse že več kot eno uro v želodčku. Upam, da je šlo mimo in bo jutri že dobra.
To je bilo v enem mesecu že drugo bruhanje....upam, da smo za nekaj časa opravili, ker danes se mi je pa prav smilila, tako je jokala in se zvijala.



 pegica - hemoroidi so res en velik bolečuser posted image  !
Jaz sem jih fasala med user posted image , tudi zunanje, pa so potem počasi splahneli. Samo en mali vozliček je ostal, ki mi sedaj dela hude težave. Na zadnje sem pokazala moji zdravnici, ko nisem mogla niti hodit, pa je rekla, da je tromboza. da zato tako boli. Z Modolex plus - mazilom in svečkami sem rabila teden dni, da je nehalo bolet. Počil ni, kar se ponavadi zgodi pri tromboznih hemoroidih...zato samo upam, da se ne bo več ponavljalo otekanje, ker potem samo operativno spucajo.
Nisem pa nič zaprta, normalno prebavo imam.




Grem zdaj Živiko držat stran od hrane, ker ona bi kar jedla. Bogi otroci, ki ne razumejo...čim se boljše počutijo hočejo pojesti vse, kar vidijo.

Lep večer in mirno noč!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 21:18:02   
arielca
Čer,

Mi smo danes čofali v Dolenjskih toplicah, šli na večerjo v špansko restavracijo, tako da zdaj Brina že spi, user posted image  gleda hokej, jaz pa samo še sprintam priprave in grem spančkat. Smo vsi prijetno utrujeni!

pegica1, ko boš zagledala user posted image , boš pozabila na vse. user posted image user posted image user posted image

šnucika, če ima Živa apetit, ji že ni hudega. Mirno noč user posted image !

cuma, tak račun za ogrevanje bi mene vrgel na rit user posted image .

Fotke prilepim ju3, ker nimam pojma, kam sem založila kabel user posted image .

Sladke sanje.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 21:30:22   
NRMM
Čeeeeeeeeeer!

Šnucika en veeeelik user posted image ,da ostane Živika,tako kot je sedaj.Naši Maruši se je očitno danes tudi odprlo papcanje in se je skoraj dobesedno nažirala user posted image .Smo ji proti večeru že tudi hrano po malem skrivali,ker drugače bi bila noč huda,no upam,da se vseeno ni preveč najedla.

Pegica teh hemeroidov pa ti ne privoščim.Jaz sem jih dobila po prvem porodu....katastrofa.Pa še železove tablete sem morala jemat,tako,da so vedno tekle solze od bolečin user posted image ,ampak se je potem porihtalo in je zaenkrat ok.Sem pa res pila ogromne količine vode,veliko sadja pojedla,mazala pa sem si tudi jaz z modolexom in je pomagalo.

Maruša mi danes že celi dan fuuul gnjavi,da bi šla k teti Zdenki,sva jo morale tudi poklicati,da se je lahko malo menila z njo.user posted image Sej ne vem kaj naj naredim.V bistvu je tak zdrava,iz noska ji ne teče več,kdaj pa kdaj še malo zakašlja,uhice pa jo verjetno tudi ne bolijo več,ker si jih nič več ne praska in ponoči spi.Antibiotik še ima 2 dni,zunaj pa smo tako vsaki dan,tako da mislim,da če gre,ne bo neki hudi problem.Ma sej ne vem kaj naj naredim,ker je prav ''uboga''doma,tako pogreša otroke.

Jutri kaj več,grem se še malo z mojim pomenit,ker jutri se bom lahko taki čas sama s sabo user posted image .

Lep večer še naprej!

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 7:03:54   
NRMM
Juuuuuuutro!

Evo vam zgodnje user posted image user posted image ,bo zaenkrat moja tudi virtualna,me še ne paše tako sredi noči user posted image .

Punci še spita,starega sem nagnala user posted image ,tak da pričakujte malo več dežja,zdej ko smo same babe pri bajtiuser posted image , ali pa gužvo v Ljubljaniuser posted image ,,ker pride en kombi Štajercev tja......sami šmrkolini,no edino moj bi jim lahko bil ata user posted image .

Noč super,Maša se je zbudila ob pol 6,pojedla in zdaj še spi,Maruša pa spi že od 19.00,ni imela podnevi časa spat user posted image .

Vreme je tudi zanič zopet zunaj,upam,da bova lahko šli z mašo vsaj malo ven.

Lep dan vam želim.

UŽIVAJTE!

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 8:21:33   
šnucika
Dobro jutro!

Noč je minila mirno in živa je kar razpoložena, trenutno pleza po meni, kar očitno pomeni, da je šlo bruhanje s slabostjo mimo.

NRMM-  verjetno  si sedaj že na ta pravem kofetu. Jaz tudi pijem eno veliko šalo .user posted image  še za ostale.





Končno lahko napišem, da se kaže sonček...upam, da je tako tudi drugod!
user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 8:33:29   
cuma
Juutroo!

Pri nas pa se že kaže sonček in bomo končno šli lahko malo ven user posted image user posted image user posted image !

Noč je bila ok, edino večer se je spet zavlekel do 23ih ... preden je tamala zaspala user posted image .

šnucika: božček mali... upam, da je živika lepo spalain da je zdaj tahujše mimo! user posted image

pegica: ufff, zoprna reč tile hemoroidi... naj te zapustijo čimprej! user posted image

NRMM: A danes postaneš samohranilka? Kako pa uskladiš večerno uspavanje obeh punc? Jaz zaenkrat rabim "nono", ko sem sama zvečer, da počuva Tinko dokler kopam in rihtam Emo .... Naj vam dež prizanese, da boste lahko šli malo na zrak!

arielca: super, da ste se imeli fajn! Slikice pa le prilimaj!Glede računa .... ne vprašaj .... smo upali, da je napaka, pa ni user posted image . Razmišljamo o menjavi oken, ker so stara in ko je burja, kar piha noter user posted image . Potem pa ni čudno, da moramo toliko kurit ...

Včeraj je Ema prvič slikala z vodenimi barvicami ....itak da je bil največji žur močiti čopič ... user posted image  ...Je pa zato pridno narekovala tatiju kaj naj nariše user posted image .

Lep ponedeljek vam želim!

Še pozdravček od mojih dveh punc ...user posted image  




user posted image
Cuma

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 30.1.2008 8:47:22 >

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 10:25:02   
Pajaca
Zdaj je pa že čas da se malo javim, ker vidim da me ene 3 strani ni bilo. Ma ja včasih se mi zdi, da se nam itak nič novega ne dogaja.

Torej našadva imata novo kuhinjo. Sej bi pripela slikico, pa mi mora kakšna povedat kako se to naredi... pač ne znam pa se mi ne da preveč brskat, da bi videla kako se to počne.

Običajno imamo probleme med kuhanjem kosila, ker bi onadva oba stala na stolu in gledala, no in potem ne prideš nikamor, ker se jima le umikaš. Zdaj, pa lepo kuhata v svoji kuhinji, midva v svoji. Najprej pojejo igrače in potem še mi 4je. pa je mir.

V petek nam je mal zvečer Pajacka zakuhala, ampak potem je bila ok. Pajacek je pa kašljal in smrkal. Danes sta v vrtcu, ker sta bila učeraj čist ok. Doma bi pa le norela.

Čez vikend smo bili tako doma in gruntali kaj bi počeli. Ta teden ima pa moj rd in gruntam kaj mu kupit za rd.... ma ne vem, sam res nimam idej. Bo dobil kakšno malenkost... saj je DM prinesel dovolj.

Drgač pa kar se tiče kahlce, naš je ne mara. Oz ja rad sedi na nje, sploh ko vidi Pajacko na stranišču in pol gre še on na kahlo in vstaja in se usede in čakam kdaj bo kaj. V soboto zvečer pa je prletu, mami luža, pa šibam pa je naredu baso... ma ja očitno ne loči med baso in lužo. Baje pa v vrtcu lepo hodi lulat in kakat na kahlco, doma pač ne. Saj Pajacka se je tudi prej v vrtcu odvadila. Je pa res, da sedaj pozimi niti ne hitimo z odvajanjem. Bo že ko bo hotel. Saj Pajacka je tud sam en dan pršla in ni več hotla met plenice... sam ona je mela takrat leto in pol....

Je pa naš ratal ena cmera in ful zamerljiv. Čim ni po njegovem se meča po tleh in dere. Mi gre prav naživce. Pač tega Pajacka ni počela in mi je čudno. Sicer na srečo ni tako da bi se skoz po tleh metal, a tud če se enkrat na teden mi gre na živce. Nekak nam rata ga prej spelat drgam, preden se vrže. Pa ja ne mara trgovin, neki časa se pele, pol bi pa on letal, pa mu pol kupiš žemlo da je še 10 min miru. Tko da res min hodimo po trgovinah... no saj je prav.

Fajn bodte, se še javim.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 11:00:49   
Kofi
mml  ki si...nekam sumljivo mi  je da še ne piješ kofeta!

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 11:10:04   
Izabela_
O, koliko ste napisale. Hvala za prijetno jutranje branje ob user posted image . No, saj vidim, da je že skoraj 11! Res sem razpregla tale vikend in se še vleče v ponedeljek. Z Matevžem sva vstala šele ob 8.20, potem šibala k varuški in nazaj grede sem opravila še res nujno zadevo: avto peljala v pralnico, ker je bil samo še en velik bljak! Komaj, da sem si še upala prijeti za kljuko....

Midva bova tudi danes ponoči sama, gre možek za en dan na službeno pot, drugi teden pa za tri dni. Kaj čmo, sem se že malo navadila na to.

V soboto smo šli v Cicibana kupit Matevžku nove copatke in čevlje. Res ga je že moralo malo tiščati. Nogico mu je prodajalka namerila na 24 za copate in 25 za čevlje. Zelo je bil ponosen nad pridobitvijo. Potem smo šli še v Konzorcij, kupili Sapramiško, Čuri Murija in nekaj druge literature, no, pa Lonely Planet California user posted image . Malo smo se še sprehodili ob Ljubljanici, srečali nekaj ljubljanskih "znamenitosti" (Arneja Hodaliča in Kučana, ki je šibal s košaro na tržnico), nato smo še nekaj pojedli in v avtu domov je Matevž sladko zaspal.

Pegica - tudi jaz sem imela po porodu hemeroide. Sem mislila, da ne bom imela s tem težav, ker sem imela carski rez, pa so vseeno prišli. Imela sem Modolex (svečke in mazilo, se mi zdi).

Mml - mi imamo že skoz v planu, da zamenjamo kavč, samo da ga Matevž še nekaj časa do konca zguli. Mogoče se pa lotimo iskanja še to pomlad. Zdaj je pa res že prav grdo flekast in ker je enobarven, se toliko bolj vidi. No, se bom izogibala Vanisha in poskusila s čim drugim. user posted image

Cuma - zelo lepi slikici! Ha, ha, sem mislila, da nihče ne pozna Bernarda in Biance, pa vidim, da se motim. Pri nas je velik hit, sploh tisti deli, kjer nastopa štorasti albatros. V bistvu lahko Matevž gleda celo risanko v kosu, se sploh ne premakne s kavča, le uleže se in užival kot ta velik.

Ac - upam, da bo Sara hitro spet zdrava, da pa bo uživala na počitnicah, pa ni dvoma! user posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 12:07:13   
Kofi
Jaz sem pa mislila, da sem edini revež na tem svetu, k sem hemeroide dobila, zdaj pa vidim, da jih je vsaka druga prebolela user posted image . Joj, tega res ne privoščim nobenemu. Modolex res pomaga...že to, da mi lajša bolečine. Ostalo je še na vidnem mestu.

Pr nam je tudi se pokazal sonček!!! Juhej!

Pajaca ta zamerljivost in tečnoba bosta samo kak teden še, pol pa bo vse po starem...nekaj se mu dogaja :) Daj na IGNORE!

cuma pa ki si kupla take lepe pupe? To v Italiji prodajajo? Ema je res že ful velika. Tinka pa... da niti ne govorimo kaki cuker je! Čestitke za podvig k vodenim barvicam! user posted image  Mi še kr vztrajamo pri plastelinčkih, ki pa jih moj dragi veselo skriva, ker se mu ne lubi po 2 uri igrat z njimi user posted image

šnucika če Živa že po tebi pleza, pol je že ok :) Ti si ok?

NRMM ti pa maš lajf zdaj ko starega ni doma! Upam, da so se ti sinusi kaj spucali in da bosta mali fejst pridni...tako kot se spodobi. 26.1. sem jaz tudi za srbsko hrano...samo Maja mi je pošlogala,da grem takrat že rodit...pa saj...vas bo tolko tam, da me kera zategne do P user posted image  Jaz bi Marušo kr peljala k varuški...razen če je AB treba na uro dajat ko je glih tam. NE vem kako je s teto Zdenko, če to rada dela,...naša vem da ne bi! :)

arielca hvala za spodbudne besede. Verjamem, da se pozabi na vse te bolečine...samo to pa je res že užas.
Se bom držala tvojga načela!

mml še kr ni? Včeraj jo je baje nekaj špikalo v trebuščku...user posted image javi se...27. je šele čez 2 tedna!



(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 12:12:49   
Pajaca
Pegica ne skrbi, meni tale Ignor tipka vztrajno deluje. Zanč sem mogla oba peljat v vrtec in itak drla sta se ko zverini v kopalnici. No jaz sem si mirno umila lase, pa posušila in vmes enkrat ju je dretje minilo tko da sta utihnla.... pol sta se clo nekak oblekla pa šla. Tko da ignore je zelo uporabna tipka pri nas. Men je sam mem, če se to dogaja rečmo v trgovini, ker pol ostali ljudje ne razumejo te ignor tipke.

Aja glede hemeroidov pa takole. Jaz sem jih prvič dobila po porodu. Bili so tako grozni, da šivov sploh čutila nisem. Tko da nisi edina. Ubistvu ene 14 dni nisem mogla zarad njih sedet. Kakat pa tud ne, tko da sem dobila portalaks, da sem sploh lahko šla. Sem pa mela faktu mazilo. Mi je zdravnica rekla, da lahko portalaks pijem tudi med dojenjem, da ni panike, tko da sem ga dokler niso mal zginl redno pila.. oz ko ni šlo. V drugo sem si ga že vnaprej zrihtala, pa ga pol nisem rabila.


(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 13:40:41   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: pegica1


NRMM ti pa maš lajf zdaj ko starega ni doma! Upam, da so se ti sinusi kaj spucali in da bosta mali fejst pridni...tako kot se spodobi. 26.1. sem jaz tudi za srbsko hrano...samo Maja mi je pošlogala,da grem takrat že rodit...pa saj...vas bo tolko tam, da me kera zategne do P user posted image  Jaz bi Marušo kr peljala k varuški...razen če je AB treba na uro dajat ko je glih tam. NE vem kako je s teto Zdenko, če to rada dela,...naša vem da ne bi! :)



user posted image user posted image user posted image user posted image lajf pa taaak ja user posted image .......sej ni hudega,do sedaj je bilo prav super,celo pri kosilu sem zdaj,Maša pa spi.Tudi tale naš svinjak sem že kolkotolko k sebi spravla in ugotovila,da je od vseh nas 4ih mož največji user posted image ....user posted image user posted image user posted image .Bo vsaj spucano med tednom,ko ga ne bo in ne bo delal čunkarije user posted image .
Sinusi so kar ok,boli več ne,izcedka nagnusnega je pa še polno...grrrr!
Čuj pa tja gor te jaz peljem rodit pod roko,če je treba,sej ni daleč,pa se malo večernega sprehoda,ti ne bo škodovalo user posted image .Lahko pa priletiš kako dopoldne do naju,če ti je doma dolgcajt.
Je šla maruša k teti Zdenki,sem ponoči prespala budilko in sem ji dala AB šele zjutraj,tako da nisem varuške utrujala še s tem,čeprav vem,da ji ne bi bil problem.

Cuma pri nas večeri zgledajo tako,ko smo same:najprej obe kopanje cca 15 min (vse se začne ob 18.30).Nalijem vodo,slečem Marušo,skoči v bano,grem po Mašo,jo slečem in dam v bano.Po čofotanju gre najprej Maša ven,obrišem,oblečem in nesem v stolček ali stajico,potem enako naredim z Marušo.Ura je nekje 19.00,ko smo konec.Prva dobi flaško Maša in uspavanje,potem sledi Maruša in če ''boh da''je ob 20.30 mir pri bajti.
tvoji dve punci sta pa taka cukerčka user posted image .

Mml kje si pa ti danes????ne čakaš slučajno na frišno kavo user posted image .


Bino alo alo??

Grem še malo pošnofat po rr,potem pa bo počasi čas,da greva po Marušo.

PAPA

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 14:48:15   
kofetek2010
Daaaaaaaaan!


Da se na hitro javim, ker pol šibam po mulca v šolo.

marEla je včeraj želela z WC ščetko čistit WC, a sem ji rekla, da ga bo lahko, ko bo ona drekec nardila. In je zagrabila v prvo, slekla hlače, žabe, odprla bodi in plenico in zlezla na WC (z nastavkom) tolk časa je sedela, da mi je bila že tečna, a prvo lužo je le naredila.  Zato je lahko zaradi lepšega mal počohala po Wcju. user posted image  Potem je še enih 3x letela lulat (po moje le par kaplic, ker videt ni bilo nič). Drekca pa valda ni bilo, ker je imela dopoldan maxi kup v plenici. user posted image
Danes zjutraj je spet sedela na WCju in neuspešno pritiskala (zgleda, da je bilo še prezgodaj). Zdaj pa ne vem, če naj nesem k varuški kahlo al ne. Najboljše, da jo potem vprašam kako in kaj. user posted image  
In ne vem od kod ji ideja... je včeraj sedela na WCju in mi rekla "knigo pjosim" user posted image   Pa saj ni moški?! user posted image user posted image user posted image


cuma - lepotički sta! Ena bolj fletna kot druga. user posted image

pegica - en velik user posted image   Si ne znam niti predstavljat kako ti je, ker jih še nikoli nisem imela.

NRMM - marEla bi šla zihr k varuški (no, saj z AB itak vedno tudi gre) user posted image

šnucika - en velik user posted image  tudi zate in za Živo

ac - upam, da bo gorenjski zrak čimprej pozdravil Saro user posted image

Izabela  - mi bomo od srede do petka spet sami user posted image

arielca - si kabel že našla? user posted image

mml - kje si? user posted image

HIMH - hvala za povabilo! user posted image

bino & sonček balonček & JanJan & ostale - ku-ku!?



Uživajte!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 14:52:47   
Izabela_
Ha, sem videla, da se Jana javlja in sem takoj skočila pogledat - sem mislila, da je sigurno Mml rodila... user posted image  Drugače pa bravo, Ela, user posted image   takoj je pokapirala WC!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 17:37:49   
mml
Nič panike...nisem rodila, nič se ne dogaja...samo user posted image  avto smo peljali v Kranj na servis in smo po tem vsi trije šli naprej na Gorenjsko, da je bil avto gotov. Tam sem si pa na ledu uspešno nategnila hrbtne mišice ,tako da me sedaj boli pri vsakem premiku user posted image ...no vseeno boljše kot da bi si kaj zlomila...

...ampak ste pa danes bile čveke čvekaste...sem komaj vse prebrala...

poleg tega so se pa še januarčice lotile rojevat kot po tekočem traku, pa ene 3 strani so napisale od včeraj zvečer...sploh ne sledim več dodjanju user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 19:55:25   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73
arielca - si kabel že našla? user posted image


Ja user posted image .

Takole se pri nas igramo z dojenčkom:

Moja mala pozerka:

user posted image

Najbolj zanimivo je kopanje v 'veliki' peni in mini banji:

Nova frizura (skuštrana verzija user posted image ):

user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 30.1.2008 8:48:11 >


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 20:04:49   
arielca
mml, samo da si še med nami user posted image .

jana73, bom poskusila tale recept z WC ščetko. Brina rada pometa in pospravlja, mogoče bi tut lulala v zameno za čiščenje WC-ja user posted image .

cuma, Ema & Tinkara sta user posted image user posted image .

NRMM, jaz vedno pravim, da bi zaradi skrbi in dela z moškimi morale dobiti dodatek pri plači user posted image .

Pajaca, tipka za ignoriranje je fajn zadeva user posted image . In jaz se niti ne sekiram več, kaj si mislijo ostali. Moj otrok, moja skrb. Sicer Brina nimam kakšnih hudih napadov trme, se pa zgodi, da kdaj malo zasitnari in ponavadi jo hitro prime in še hitreje mine. Če komu kaj ne paše, naj pa stran pogleda user posted image .

Izabela_, mirno noč vama želim user posted image . In tudi naš avto je pravi user posted image  in upam, da ga ju3 uspem spravit v pralnico.

šnucika, ste v redu? user posted image  za Živo!

Zdajle se bom lotila likanja. Bi šla sicer raje spančkat, ampak imam čas in bi bimela slabo vest, če bi pustila tak kup perila v sobi.

Lep večer.


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 21:11:24   
NRMM
No evo,pa je moj prvi dan samohranilstva za mano....user posted image .Popoldne je bilo prav pestro,sem že dedu rekla,da naj gre na nizki štart,če bo potrebno priti domov.Maša mi je popoldne bruhala en za drugim.Vso dopoldansko sadno malico.Seveda je pojedla ful jabolke in keksov zraven in očitno so se ji nekje zaležale,ker je vse vrgla ven.Potem je bila huuudo lačna in sem ji dala flaško mleka in ga je dobesedno zlila vase in tudi vse ven vrgla.Očitno je bilo še prehitro za hranjenje in se želodček še ni umiril.Je bil dedi cel ometan user posted image .No od pol 6 pa je mir,veseljak je itak bila skozi.Po kopanju je zmazala svojo večerno dozo in zaspala.......držte pesti,da tako ostane,da ne bo kakih nočnih letanj.
Od kar sva na žlički je pravi požeruh,ma pojedla bi kar vidi in še več user posted image ,no sej ji je videt user posted image .

Arielca ne samo dodatek k plači,tudi kaki bonificiran staž bi si zaslužle user posted image .Brina pa je prava lepotička user posted image .

Mml ne nas strašit in se cel dan nič oglasit user posted image .Sem pregledovala po dolgem in počez,če si že v rimuuser posted image .

Jana sej je šla Maruša tudi k varuški in sta bile zelo vesele drug druge.Je rekla varuška,da jo nikakor ni mogla nahranit,da je mala jedla in jedla in jedla...pa smo šle k dediju pa je zmazala dva kosa kruha z marmelado,pol smokija,prišle domu pa kekse,no potem pa še 300ml keksolinota.Kam daje se mi niti ne sanja user posted image .In novost pri nas user posted image user posted image user posted image koooooooooooooooončno si sama drži flaško.Po 2 letih smo jo pa le naučili. 
Čestitke marEli za lulanje na wc-ju.Maš pa finte prave,da ti otroci nasedejo user posted image .

No bo dovolj za danes,grem malo odremat na sedežno, da z Marušo pojeva antibiotik,potem pa šibam k Maši v spalnico.

A ja še to,tiste s problematičnimi sinusi:a to tak dolgo traja,da se spravi v normalno stanje.Jaz nosa nimam več zabitega,malenkost zvečer mogoče,mi pa skozi teče iz njega (samo desne nosnice) taka krvavkasta sluz.To je tako ali se mi še kaj drugega kje dogaja?

Lep večer!

NOČKO

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
14.1.2008 21:52:46   
ac
NRMM - meni se je med zdravljenjem sinusov tudi pojavljala taka krvava sluz, tako, da je to očitno normalno.

Sara na Gorenjskem uživa, ima pa visoko vročino (včeraj 40 stopinj). Danes so v vrtcu rekli, da je ogromno otrok + njena vzgojiteljica bolnih (gripa, viroze,...). Tako bo zgleda kar do vikenda na 'počitnicah'.

Zdej grem pa spat. Lahko noč!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
15.1.2008 8:18:30   
šnucika
Jutro!

Takoj pristavim user posted image  za vse!






Živa je O.K., noč je prespala, driske ni dobila...tako, da je bila očitno ena tistih enodnevnih želodčnih viroz, ki sedaj razsajajo.





arielca-  lepe slike...tvoja gospodična uživa v majhni banji in peni, tako kot moja.Pa vidim, da ima tudi kuhinjo...ampak njena je lepo čista.Živina je cel svinjak, ker skoz nekaj kuha v njej....naprimer palčke in smokije, ki jih na mini koščke zreže in vse nadrobi, potem poliva po njej, če je takoj ne vidim...

NRMM - krvava sluz je normalna...pri meni je celo znak,da gre na boljše.Velikokrat pa se mi dobesedno ulije kri in takrat grem v kopalnico nad banjo in spiham ven vso kri in zraven cele kose sluzi...take ogabne, kot,da bi imela M skozi nos...user posted image

jana - vidiš...vsak najde svoje veselje...marEla ga je našla v nastavku za WCuser posted image
Pri nas ga še nismo nabavili...mogoče pa bi bilo pametno, ker je zadnje dva dni začela zvečer lulat na kahlico...pa kar noče, da jo oblečem in dam pleničko...po mojem je finta v tem ,da hoče bit naga in ne v lulanju na kahlo.user posted image Čeprav reče, da bo lulala in v roku pol ure najmanj trikrat naredi lužico noter. Pa še kakšno lužico na tla. Bomo tudi mi čakali na pomlad, ko bo lahko brez žabic in malo dlje z nago rito....

ac -user posted image user posted image za Saro...upam, da ji je vročina padla

Grem v dnevno pogledat, kaj dela Živa...nič ni slišat...se pravi, da gleda risanke.

Lep dan vsem!user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
15.1.2008 8:32:00   
Kofi
Dobro jutro!
Bi katera kako user posted image  ali user posted image user posted image ?

Tolko, da vas pozdravim. Pa povem, da se mi stanje hemeroidov izboljšuje. Bolečine so občutno ponehale. Zginilo pa še ni. Upam, da bo kmalu.

Sicer pa sem mela danes ponoči celo noč neko šraufanje v spodnjem delu trebuha, tako kot bi mela za dobit teto pehto. Iz tega se ni nič razvilo. Mislim, da je to zaradi tega, ker imam v četrtek verjetno neke urnk zadeve za porihtat v službi in mi ni user posted image  - študij user posted image

Neli je včeraj odprla 30 delni Puzzle - Medvedka Puja. Ajej...kolk enega joka je blo na začetku. Nič ji ni šlo. Mami ne gje...samo to se je čulo. Sem ji hotla razložit kako se s tem igra...jok...pa ni me zraven spustila. Pol smo na hitro pospravli...a ona spet puzzle sestavlat. Pol po malici sva se spet vsedli dol in sem ji strateško razlagala kako sestavljat...mala je sicer kr hitro skapirala...in sva pol ene 5x sestavli pa razstavli...samo da ni več joka user posted image

mml urnk si nas nahecala. user posted image zate, da čimprej minejo bolečine!

ac Sara pa se mi zdi večkrat bolna kot zdrava...naj jo to že enkrat mine...saj prihaja pomlad, bo boljš, a ne?
user posted image  tudi za njo!

NRMM hura za prvi preživeti dan. user posted image  Mislim, da se je Maša res samo prenajedla, če je tako bruhala...upam, da ponoči niste mele seans.

arielca ob 20.00 pa res ni čas za likanje. Kaj pa kakšen film al pa dva? user posted image  user posted image  za tvojo cartiko! Mal ji je res že premala banjica user posted image

Izabela Matevž je zdravi?

Jana ma kaj te direktor sploh ne spusti z vajeti al kaj...pa tak direktor...jaz bi mu kr odpoved dala! sej te ni nič več na RR! Al si prešaltala na kake druge teme? user posted image

Punce fajn bodite...jaz morem it popravit mal še predstavitev...pol me bo pa itak pobralo :)

Čauči!





(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
15.1.2008 9:01:39   
NRMM
Juuuuuuuutro user posted image user posted image user posted image .

Mml hvala ti za nočne informacije glede Mašeuser posted image .Potem ni več bruhala in je lepo spala.Ob pol 1 se je orng pokakala,sem ji dala 30ml čaja in je zaajala do pol 6,ko je spila 120ml čaja,se malo premetavala in zaspala.Zjutraj je bila tudi polulana plenica,mala je kar ok volje.Je pa prej pojedla mlečno kašico,se je ful jokala in sem ji dala za jest in je zdaj ok.Bomo videli,če bo želodček zadržal v sebi.

Ac in Šnucika hvala za pojasnila,očitno je to del nujno zlo vnetih sinusov.user posted image
A je začela razsajati gripa?Da se Sara čimprej pozdravi user posted image

Pegica no evo,samo da gre na boljše.Kmalu boš kot novauser posted image user posted image .

Sej ne morem normalno pisat,ker mi Maša vleče za miško in z njo cel pcuser posted image .

Lep dan vam želim,pri nas je sonček,tako da bo luštno zopetuser posted image .

pauser posted image pa





_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
15.1.2008 9:02:56   
Pajaca
Evo nekje sem prebrala, da slikce vstaviš tako, da jih daš v album pa pol prestaviš. Sam dejte mi povedat kakšen lažji način, ker to mi je prekomplicirano.

Torej tu je naša kuhinja... včeraj je bila cel dan aktualna, tamala je še pozabila, da ni rdeča ampak zelena, imam pa za vsak slučaj doma rdeče liste, da jo prelepimo.

Več napišem drugič. Vse po starem. Tamalčka sta pa lepo bila že včeraj v vrtcu, sicer je zjutraj rekla Pajacka, da ona je pa bolna, pa ko je slišala, da bo treba pač k zdravniku če je bolna, se je premislila in šla v vrtec. Še kašlat je čudežno nehala.

Pajacek je pa v vrtcu s stola padel in se pol še v stol zaletu, da je ves moder.... no ja pač fant ko fant, se je treba zvirat in afnat na stolu in tako šarmirat punce okol sebe.

Čau bau

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 30.1.2008 8:49:11 >

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
15.1.2008 10:23:50   
arielca
Dan,

user posted image  za vse bolj pozne kofetarice.

Pajaca, jaz slike lepim kar z www.shrani.si. Mi je najbolj enostavno. Edino pazi, da sliko pomanjšaš na format za spletno stran, ker sicer je vse preveliko, sicer je pa stvar enostavna user posted image .

ac, upam, da bo Sara kmalu zdrava user posted image .

pegica1, včeraj sem kljub pozni uri vse zlikala user posted image .

Danes sem ponosna sama nase . Dokončno sem se uspela zmenit, da v okviru kulturnega praznika pride k nam Andrej Rozman Roza, poleg tega pa sem na Društvu slovenskih pisateljev nafehtala malo denarja za sofinanciranje prireditve. Kaj češ, smo na Gorenjskem user posted image .

Zdaj študiram, kako bom čimceneje pripeljala otroke na tekmovanje v Kranj user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Otrokom jemljemo možnost slabih izku...
Vzamemo jim izkušnjo padcev in bolečine, vzamemo jim izkušnje. Mislimo, da jim bomo s tem olajšali odraščanje, vendar ji...
Odlog vpisa v prvi razred - da ali ne?
V zadnjih letih se starši in vzgojitelji otrok, ki zaključujejo vrtčevsko obdobje, vse bolj srečujejo z vprašanjem, ali ...




Kajenje med nosečnostjo.
пеперутка16

Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.