|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 15:34:54   
Petraa
želim si 5 fantkov. 2 že imava,za prihodnje pa bomo videliuser posted image   če bo punčka pa tudi prav

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 18:08:31   
Raho
Ko sem prvič ugotovila, da sem noseča, sem si najprej zaželela punčko, ampak sem takoj vedela, da je fant. Zakaj sem si želela punčko? Pojma nimam. Sedaj mi je bilo poolnoma vseeno, čakamo pa (vsaj po besedah treh G.) punčko. Če sem vesela? Vesela sem, da bomo štirje. O spolu pa že dolgo ne razmišljam

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 18:37:44   
Erdbeere
Jaz sem pa potihem prvič skoz mislila, da bo fantek pa je bila moja najdražja punčka, ki je za nič na svetu ne zamenjam, zdaj v drugo sem pa potihem želela fanta (da bi imela izkušnje z obema) pa sem ga dobila mojga zlatega razgrajačka, meni je najvažnejše da je vse ok, pa naj bo fantek ali punčka. 

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 18:45:55   
Laubica
Prvič sem si noro želela sina -in ga dobila,zato sem zdaj v drugo bila 100% da bo punčka in ko so mi povedali da je fant nisem bila razočarana ampak močno presenečena,sicer pa sem vedno govorila da bom imela 3 sine in mogoče še 1 hči,samo bomo kar pri dveh sinih ostali user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 18:53:20   
lex
midva imava par, tak da,.... je pa prvi trenutek pri fantu rekel ati:"a ne bomo dobili princeske?" ampak želja se mu je uresničila ta drugič. jaz pa sem dobila tako kot sem si želela vse svoje življenjeuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 18:57:08   
Anonimen
Punčko.
Tako je tudi izpadlo. Čeprav ko sem bila noseča, mi je bilo čisto vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 19:02:44   
kofetek2010
Obakrat sem možu naročila kaj naj naredi in ubogal me je. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 19:04:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Obakrat sem možu naročila kaj naj naredi in ubogal me je. user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 19:08:17   
natasaom
želela sem si punčko in jo tudi dobila..ati je pa reku,da imena za punčko ne rabimo,ker oni (njegova familija) sam fante delajo..in hana je prva punčka po ne vem kolk rodovih user posted image

ni bil nč žalosten al pa razočaran,da ne bo kera misnla...ful ponosen na svojo žabico..čez 7mesecev je pa njegov brat dobil tud babncouser posted image  tko,da zdj ne delajo samo fantovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 19:17:47   
ajtak
Jah pri nas je bilo takole... ker imam sama 2 sestri in same sestricne in vse tete sosamske (locene ali vdove) in smo torej po mamini veji same babe user posted image  sem si tudi jaz zelela puncko (ker kaj pa bom delala s fantkom?)... no potem sem zanosila in si strasno zelela, da bi bil moj user posted image  fant, da bi lahko mozu poklonila prvorojenca in dedku vnuka... Pa so nam na NS obljubili puncko- mesani obcutki bila sem strasno vesela a hkrati miceno zalostna... Ampak tega nisem vzela za sveto in pocakala z nakupovanjem oblekic do morfologije. Ko sem se ravno navadila na idejo barbik in kitk pa kasnejsih skupnih obiskov kozmeticarke in frizerke pa so mi na morfologiji povedali, da nam je zrasel lulcek... Spet sok... Malo zalovanja za zenskimi zadevami in strasno veselje ker bom imela sina... Ko sem videla kako se je moz nasmehnil okrog in okrog glave pa sploh user posted image .

Sedaj samo cakam, da mine teh 40 dni in svojega razgrajaca, ki mamico veselo brca, koncno spoznam, ga stisnem k sebi in da postanemo druzinica user posted image .

Ko bomo cakali drugega bom pa spet potihem upala na deklico, da bo imela velikega brata ki bo odganjal fante in letal za njenimi kolegicami user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 19:42:38   
mary_lou
jest si ful zelim fantka in baje ga bomo imeli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 20:29:33   
Anonimen
A je možno, da čutim, da bo moj prvi otrok user posted image ? Že odkar razmišljam o tem, me skoz daje, da bo punčka moja prva. Tudi, ko sva se pogovarjala o imenih, sva zbrala samo za punčko, za fantka pa nikakor ne najdeva imena. Tako da bova sigurno vprašala. Ker me res zanima, če imam dobr čut za tole.

(odgovor članu mary_lou)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 20:35:41   
Anonimen
Jaz in moj mož sva si želela za prvega otroka punčko. Potem pa sva že na NS zvedela, da bo fant in rodila sem fanta. In sedaj si sploh ne znam predstavljati, da bi imela punčko. Za v drugo mi je čisto vseeno (pa še nisem nič noseča, da me ne bo katera kje lovilauser posted image ), mož pa ima še vedno željo po punčki. Bomo videli...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 21:49:27   
*Naja
Vedno sem si želela punčko. Ko pa sem zanosila in potihem razmišljala, katerega spola je malo bitjece v meni, mi je bilo popolnoma vseeno. Moj dragi je navijal za fantka in mogoče sem tudi zato imela potem kr nek občutek, da bo user posted image .
No, pa se je na M izkazalo, da dobimo pupikouser posted image . Pa sva oba zelo vesela....
Moj dragi more sicer še malo odžalovati za svojimi igračami, ki jih je imel že pripravljene, če bi slučajno dobila pobiča. In tako bo pač škatla s kavbojci, indijanci in avtomobilčki še za nekaj časa počakala na omariuser posted image .

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 21:52:13   
Pia73
Prvič sva si oba želela fantka in sva ga dobila.

Drugič sem si jaz želela punčko, moj mož in sin pa sta si želela fantka in smo dobili še enega fantka. Razočaranja ni bilo, ker me je tako mož ves čas prepričeval, da bomo imeli dva fantka pa pot do drugega je bila tako trnova, da mi je bilo do takrat že res vseeno, pomembno mi je bilo, da sploh je in da bo dete zdravo.

Je pa zanimivo, da če razmišljam o tretjem otroku, ki ga ne bomo imeli, da bi imela raje fantka,... Pojma nimam zakaj tako čutim?

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 21:58:49   
Ajvy
Midva sva bila deljena, jst sem si potihem želela punčko, on pa fanta...skoz je gledal une velik avtomobile....hummerje- in podobno....se veselil nakupa le teh...a v enem sva si bila skupna- samo da bo vse v redu, čisto vseeno je kdo bo prišel k nam ----no, dobili sm punčko in ravno ko sem mislila ,da je malce razočaran, je pokazal na roza hummer-ja in dejal: to bom pa jaz naši pupi kupil!!!
Tako sva srečna, da je zdrava .....drugo pa nama ni pomembno....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 22:17:47   
MojcaG
moja tiha želja je bila punčka. obakrat. eno že imamo, na poti je druga. ampak četudi bi bil (ali bo) fantek, VEM, da ga bom imela popolnoma enako rada. ampak sem nekako bolj "punčkasta". če že lahko izbiram v željah. najvažneje daleč daleč daleč najvažnejše je pa zdravje. proti temu pa katerikoli spol "spuši".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: če bi lahko izbrale spol
17.10.2007 22:20:14   
Ilije
jaz ga sploh ne bi izbrala. mi je čisto vseeno, samo da je user posted image  zdrav/-a!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: če bi lahko izbrale spol
18.10.2007 6:08:09   
mala pikica
Jaz sem si vedno želela punčko, že od malega. In se mi je zdelo kar samoumevno, da bomo dobili punčko. Prvič sta kar dva ginekologa rekla, da bo punčka, to je bilo veselje... Čez en teden pa je moj ginekolog rekel, da bo fantek. Občutki? Pa kaj vem... Vsi okrog mene so se zelo veselili, pri mojem dragem pa še danes nisem ugotovila. Pravi, da mu je res čisto vseeno, čeprav imam občutek, da je zdaj bolj vesel, ko ve, da bo fantek. Jaz pa se zdaj že tudi veselim, da dobimo fantka. Bi me verjetno zelo šokiralo, če bi mi zdaj rekli, da bo punčka. Kaj bo, bomo videli konc leta ali pa v začetku naslednjega. Pri naslednjem otročku bom si pa spet verjetno želela punčko. Ali pa ne... user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: če bi lahko izbrale spol
18.10.2007 10:14:56   
koala
Čeprav sem veliko prejokala in veliko prestala, da sem prišla do zakladka pod svojim srčkom, sem si vedno želela sina. Si pravzaprav sploh ne zanm predstavljati kako je vzagajti punčko, kitkr, lišpanje in podobno mi ne potegne. Kaj jaz vem za kaj.
Tudi sama sem imla včasih kar malo slabo vest, do bitjeca ki raste pod mojim srcem, ker sem si VEDNO bolj želela fantka. Pravtako mož, skrbelo me je kako bom odreagiala če bo punčka. No na morfologiji je naše dete blagovolilo pokazati da bo fant, sem se pa neizmerno zaljubila v to svoje dete že na dan transferja in tudi če bi bila punčka ne bi bila nič manj ljubljena, samo bolj v modro bi bila oblečenauser posted image user posted image .

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: če bi lahko izbrale spol
18.10.2007 11:11:51   
soncek.djukelica
Skozi vsa leta čakanja sem si zmeraj želela fantka! Nevem točno zakaj,ker sem tudi ime izbrala že dolgo dolgo nazaj! Sedaj pa nosim kar dva sončka, kaj bosta, bomo izvedeli v decembru! Tudi če bosta punčki, bosta moji princeski! Predvsem pa atijevi princeski! Če bosta parček bosta nogometaš in plesalka! Če pa sta fantka bosta mamine junaka!
Veselim se jih, in komaj čakam,da jih stisnem k sebi!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: če bi lahko izbrale spol
18.10.2007 19:05:06   
Pia77
Midva sva tako srečna, da nama je končno uspelo zanositi, da nama je bilo resnicno povsem vseeno, katerega spola bo otrok. Na NS zanalasc nisem vprasala, ker je za zanesljiv odgovor itak se prezgodaj. Vedno sem sicer mislila, da si bom zelela puncko (nekako vecina mamic instinktivno misli, da bo puncko lazje razumeti in vzgajati), ampak sem sama sebe presenetila, ko sem se na UZ zavedla, da upam, da bo videt lulčka... :) In baje je fantek. Kar me veseli. Pa bi me tudi, če bi bila punčka. In mi je resnicno vseeno, ce bi imela se 3 fantke ali pa 3 puncke. Edino fantovskega imena, ki bi nama bilo obema RES vsec, zaenkrat se nisva nasla...

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: če bi lahko izbrale spol
18.10.2007 21:10:18   
lolita700
jst sem si že od nekdaj želela 2 otroka in sicer par-fantka in punčko..sedaj sem prvičuser posted image in pričakujem fantka...sva oba fulll vesela...v drugo bi si želela pa punčka-ampak enkrat ko bo ne bo važno ali bo fantek ali punčka-važno je da je zdravo..je pa res da ima vsak kakšno skrito željouser posted image user posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: če bi lahko izbrale spol
18.10.2007 21:46:16   
beki24
Želela sem si punčko, ki smo jo tudi dobili. Najprej pa sem bila prepričana, da bo fant in sem se že čisto navadila na to misel, do 22t, ko so prvič napovedali punčkouser posted image
V drugo si želim fantka, v tretje pa spet punčkouser posted image ...........ampak načeloma pa mi je vseeno..........moj/a bo, karkoli že bo!

_____________________________



(odgovor članu lolita700)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: če bi lahko izbrale spol
18.10.2007 23:13:04   
frrrr
vedno sem si želela punčko. ko sem bila noseča, pa sem si iz dneva v dan bolj fantka želela. in na koncu smo fatka tut dobili user posted image
je pa res, da je konec koncev spol čisto nepomemben... važno je le, da je otrok zdrav. svoje otroke imaš itaq najraje na svetu.

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Adaptirano mleko
kepica

Katero adaptirano mleko uporabljate?

Aptamil (50%)

Hipp (12%)

Milumil (4%)

Comformil (2%)

Novalac (24%)

Babylove (8%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!