|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RABLJENI ČEVELJČKI?
16.10.2007 10:52:39   
tisa80
Pred kratkim sem od prijateljice dobila enkup čeveljčkov od njene deklice,sedaj me pa zanima ali lahko uporabim rabljene čeveljčke ali naj kupujem nove.Namreč sprašujem ker mi vsak drugače pove.Eni pravijo važno je da so ortopedski,četudi so rabljeni,drugi pa spet kupuj nove čevlje,da se nogica po njih oblikuje.Sedaj pa res ne vem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RABLJENI ČEVELJČKI?
16.10.2007 10:57:29   
Olivija
Če so mehi, ohranjeni, ne-ortopedski, potem bi jih jaz uporabila.

Naša Julija je tudi nosila kakšne Nike-ice od ta večje. Dobila je sicer tudi svoje čisto nove, to pa v glavnem zaradi tega, ker sta rojene v različnih letnih časih in sta bile totalno neusklajene glede oblekic.

Zdaj pa Anine stare čevlje uporabljamo za poganjalca, ker tam pa čevlji fejst trpijo. user posted image Upam pa, da ji bojo letos pozimi Anine "ta lepe" škornje prav.

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RABLJENI ČEVELJČKI?
16.10.2007 11:14:43   
Petraa
Nikakor!!
Ker ne hodimo vsi enako in so čevlji "prilagojeni" hoji od prejšne osebe.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RABLJENI ČEVELJČKI?
16.10.2007 11:22:20   
pravljica
jaz sem že pri taveliki dobila vso obutev od kolegice, tu pa tam smo kaj kupili, bolj za lušte...nikoli ni bilo problemov z nogami

zdaj pri tamalem pa enako user posted image

sem nekje brala, pa se mi res ne da zdaj iskat, saj lahko tudi ti sama, da če je z nogami vse uredu, ni problema z rabljenimi čevlji (če le niso ne vem kako shojeni in poškodovani od strani, samo spredaj ali kakorkoli drugače)...tudi ortopedski naj čevlji ne bi bili, saj potem tista mišica spodaj na nogi nima nobene funkcije, ker je vedno podprta z vložkom (kot če imamo gibs na roki - je po odstranitvi potrebna terapija, da mišice spet normalno "zalaufajo")

ma ne vem, če logično razmisliš, bi naj bili otroci čim več bosi za zdrav razvoj nog, kje je potem logika v trdem opetniku in ortopedskem vložku - jaz tu ne vidim nobene podobnosti user posted image
drugo je, če ima otrok že od začetka kakšne težave z nogami/podplati in rabi zato posebno obutev

aja, kolegica je svoja otroka od začetka obuvala samo v ciciban...ugani kaj - imata ploske noge...le od kod user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RABLJENI ČEVELJČKI?
16.10.2007 11:44:37   
CUKRČEK
moja starejša hči ima skoraj vse čevlje rabljene...od mojih dveh nečakov. Pa maladva bosta tudi imela rabljene. Itak nogica tako hitro raste,. da ne more "oblikovat" čevlja.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RABLJENI ČEVELJČKI?
16.10.2007 14:45:55   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa
Nikakor!!
Ker ne hodimo vsi enako in so čevlji "prilagojeni" hoji od prejšne osebe.
Sploh če so bili parkrat nošeni, kot pri nas kak paruser posted image

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RABLJENI ČEVELJČKI?
16.10.2007 14:55:02   
Naja30
Jaz nebi, kot vidiš se pa mnenja tudi tukaj razlikujejo. Sem tudi sama dobila celo vrečo čeveljčkov, večinoma kar ponošenih, pa jih niti nisem pregledala. Raje sem ji kupila nove, da ima svoje. Verjamem, da vsaka noga rabi svoj čevelj.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RABLJENI ČEVELJČKI?
16.10.2007 16:03:56   
juniorka
Jaz pa sem brala, da tudi odrasli, če se želimo dobro počutiti, naj ne bi nosili enih čevljev dva dni zapored- torej se noga 'razvadi'! In če pri otroku menjaš, pol je lahko kak par tudi rabljen, a ne?!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?