kakanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lena-3 -> kakanje (7.12.2004 14:59:35)

Moja pupa, stara 6 mesecev, se je doslej ponavadi pokakala enkrat dnevno. Že nekaj dni pa se pokaka po vsakem mlečnem obroku (conformil), tudi ponoči. Ne zdi se mi, da bi šlo za drisko, pa vseeno. :zmeden: Kako pogosto pa kakajo vaši dojenčki?




Ro-La -> kakanje (7.12.2004 15:02:37)

1x na dan




tina.nika -> kakanje (7.12.2004 15:07:50)

pribl. 3x na dan, včasih tudi večkrat.




Anonimen -> kakanje (7.12.2004 15:49:31)

Mi smo najprej imeli Aptamil, pa je Tiborja zaprl. Potem so mi svetovali Comformil, pa sem se preden sem mu ga začela dajati o tem pogovarjala s prijateljico, ki ima eno leto starejšo punčko od mojega Tiborja. Rekla je, da je bilo pri njih prav tako, da pa se ji zdi Comformil precej agresiven v smislu, da zelo pospešuje prebavo. In da so ji tudi druge mamice s takimi izkušnjami tako povedale. Tako da mamaice z otroki s podonimi težavami stvari rešujemo tako, da mešamo Comformil in Aptamil. Recimo v razmerju 2 merici Comformila in eno Aptamila. Pri nas se je to zelo obneslo. To smo potem prakticirali kakih 6 mesecev, nato pa smo prešli na Aptamil, ko je poleg lahko že jedel tudi sadje, ki ga je odprlo.




puri -> kakanje (7.12.2004 18:00:15)

Moj je tudi kakal enkrat dnevno,potem pa je bil pri 4-ih mesecih pokakan,kadarkoli sem ga previla,sedaj pa bo star 5 mesecev(še 2 dni),pa ne kaka po 2 dni:zmeden:

Nevem od česa je to odvisno
:zmeden2:

LP




ZARA -> kakanje (7.12.2004 21:50:35)

ojla vsem... Zara (7 mes) je od 14 dneva dalje na Aptamilu-nikol nobenih tezav...kaka pa 2-3 krat dnevno!!

pa-pa:rozica:




Stran: [1]