|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 11:00:17   
Srčekgirll
To sm videla na nemški RTL TV, Mine Baby (Moj otrok). Tu prikazujejo nosečnice, njihov porod, slikajo se ko so noseče in potem z dojenčki,...pa tud trebuščke si dajo naredit odlitke. user posted image
A si je že katera to naredila? Jst vem da si bom.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 11:40:22   
scubadiver
Kaj pa naj potem z odlitkom? razen da se mi prah gor nabira? user posted image NO ja men je čist mimo... 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 12:02:16   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Kaj pa naj potem z odlitkom? razen da se mi prah gor nabira? user posted image NO ja men je čist mimo... 

Tudi meni, popolnoma BV. Ampak....se mi pa zdi, da je ena RRjevka imela sliko odlitka trebuha v albumu. Naya, al Neya nekaj...nevem...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 12:04:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Kaj pa naj potem z odlitkom? razen da se mi prah gor nabira? user posted image NO ja men je čist mimo... 


Meni tudi ni jasno user posted image  

Pa kar velik prostora zavzame....

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 12:05:43   
Anonimen
Jaz si zdele komot naredim odlitek trebuha, pa vsakega prepričam, da je iz sedemga meseca nosečnosti. user posted image
Kaj bom pa z njim pa ne vem. Mogoče bi ga potem na hladilnik dala. user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 12:11:08   
Magi*
če imaš ogromno vilo, ga potem na en stebrič razstaviš kot Miloško venero user posted image  ali pa ga uporabiš kot korito za rože user posted image  sam ideje user posted image

no, se ne bom več heceala, nekaterim to veliko pomeni.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 12:25:03   
lojzika
Če pričakuješ prvega se mi zdi da čisto drugače gledaš na to. Tudi ko greš na UZ ti ponujajo od cdjev do ne vem kaj vse, sam da plačaš :-))) Jaz se nisem odločila za to

Lahka si pa narediš odlitek iz časopisa moke in vode, kot če delaš pustno masko na balonu user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa še zastonj je

Tudi med nosenostjo non stop buliš v tisto slikico UZja, ko pa rodiš pa imaš že user posted image  pa jih še pogledaš ne več. Vsaj pri meni je blo tako

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 13:43:44   
Blejka26
vsak ima svoje veselje..meni je dovolj da imam vsaj kakšno slikico za spomin..user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 14:04:00   
Anonimen
Men je pa ta odlitek trebuščka všeč.Sama bi ga naredila,zalepila na eno ravno podlago,pobarvala ali kaj narisala nanj in ga kot sliko obesila v otroško sobo.Za spomin na mojo nosečnost.

Lepo je,pa tud če se prah nabira gor...user posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 14:05:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

Men je pa ta odlitek trebuščka všeč.


Saj ne da ni lep, samo tako ogrooooooomen zna biti user posted image .

jaz bi raje naredila odlitek otroške nogice ali rokice....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odlitek noseč. trebuha
14.10.2007 19:51:39   
barika
Jaz sem nekaj časa nazaj na nemški TV vidla, da so iz tega odlitka naredl luč za na steno... not žarnico pa ta "trebuh" črez in je prav fajn zgledal...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odlitek noseč. trebuha
17.10.2007 10:06:38   
Anonimen
WTF? A  ne bi raje kar posteljico po porodu dale v formalin? Vas bo večno spominjala na vez med otrokom in vami.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odlitek noseč. trebuha
17.10.2007 10:09:59   
Anonimen
WTF? A ne bi raje kar posteljico po porodu dale v formalin? Vas bo večno spominjala na vez med otrokom in vami.



ZAKAJ JE MED NAMI TOLIKO NESTRPNIH UPORABNIKOV?? NEKOMU JE PAČ NEKAJ VŠEČ, ČE TE PA TO TOLKO MOTI, JI NE ODGOVARJAJ.

WTF JE PA TUD ZELO LEPA BESEDA ZA SEM GOR??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odlitek noseč. trebuha
17.10.2007 10:13:45   
Anonimen
WTF JE PA TUD ZELO LEPA BESEDA ZA SEM GOR??


A ne? Meni je tudi všeč.

Glej, četudi sem kaj že...nestrpna, gluha pa le nisem, zato, prosim, ne vpij. Prav, punči?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odlitek noseč. trebuha
17.10.2007 10:28:41   
Anonimen
Neverjetno, tud teb ni všeč če so drugi neprijazni s tabo, zanimivo, mogoče pa je le malo človeka v tebi??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odlitek noseč. trebuha
20.10.2007 10:09:52   
Srčekgirll
No, sej sm sam vprašala, madonca, kaj si katera misli o tem in nism milslna da boste nekatere tko reagirale. Sej je vsak odgovor dobrodošel, !!!sam WTF?!! to pa glih nism pričakovala. user posted image
Brez veze k sm spolh vprašala!!user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
20.10.2007 10:16:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Odlitek noseč. trebuha
20.10.2007 18:58:49   
MARTINŠČICA
Hojla, meni se pa zdi tale senčnik za luč ful huda zadeva in jo bom (upam, da kmalu) naredila za otroško sobo.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Odlitek noseč. trebuha
29.10.2007 9:37:11   
tweetek
Hi hi , meni se zdi pa prav hecna ideja, ampak po moje to res lahko nardiš sama - mi smo delali noge in roke na ta način, je blo zabavno. Rabiš pa samo cajtng papir in klej.... Je oares da se na kocince prpopauser posted image

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Odlitek noseč. trebuha
30.10.2007 9:07:26   
koala
Ja v tujini se to veliko prakticira. Lahko pa to narediš sama doma, no z pomočjo bodočega očkauser posted image . Kupiš mavčene povoje, dobro namažeš trebuh, zmočiš povoje, jih oblikuješ po bušiju in dekolteju, počakaš da se strdi in imaš. Meni je zadeva sicer všeč, ampak je nimam kam postavit, da bi pa potem to umetnino kar na omaro potisnila mi pa tudi ni, pa še pasala nebi goruser posted image je premalo prostorauser posted image .

Aja Albina tak by the way, tvoj predlog je zanimiv, samo na žalost v Sloveniji neizvedljiv, ker je posteljica baje last bolnice.user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Odlitek noseč. trebuha
30.10.2007 9:26:23   
Naja30
Meni niti ni všeč ideja. Če pa je tebi všeč, zakaj pa ne?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




S KOM ŽIVITE
nataly33

S kom živite v skupnem gospodinjstvu?

sami s partnerjem/možem in otroci (79%)

sama z otroci (2%)

živimo staščo in tastom (9%)

živimo z mojimi starši (9%)

sem samohranilka (1%)


Število vseh glasov: 175

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!