|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 21:13:24   
guppy
Ojla, punce.

Bolj površno vas berem in upam, da bolj lahko v prihodnje spet bolj sledila dogajanju.

Sporočam vam, da sem z naše google skupine izbrisala vsa sporočila (dopisovanja) in datoteke pripela v razdelka Datoteke in Strani. Tako imamo v zbirki:

Strani
ANTIBIOTIKI in PROBIOTIKI... 
BARVE v otroški sobi
Domača LEKARNA
HIGIENA dečkovega penisa
Povezave za UVAJANJE GOSTE HRANE
Priprava ČAJA za dojenčka
RECEPTI na internetu
Seznam vseh CEPLJENJ 
Vse o ROTAVIRUSU 

Datoteke
PESMICE Otroske.doc
RECEPTI Jagode.doc
RECEPTI Lekova knjiga.pdf
RECEPTI Mafini.doc
RECEPTI Nebeski.doc
RECEPTI Sladice.doc
RECEPTI Solate.doc
RECEPTI Uvajanje goste hrane - Velika paparica.doc
RECEPTI Uvajanje goste hrane.doc

Če se še katera septembrka želi prijaviti v našo google skupino in je slučajno to spregledala, ko smo se dopisovale, naj mi sporoči svojo željo na ZS.
 
--------

NaILa, sevenka in ostale - vam zdaj vse dela?

P.S: Prosim ne uporabljajte google skupine za pošiljanje verižnih pisem in ostalega spama, ne glede na to, kako srce-parajoče je.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 21:24:29   
jst86
lumpa te strani nisem še dobr prečekitala ker ni blo cajta.sm pa takoj šla na net firbcat ko sem slišala zanjo.jst mislim da bo verjetno kdaj prov pršla.user posted image

pol bom pa jst tud pila po 1l čaja na dan.mam hippovega,ampak so iste sestavine notri.itak mi ga bo pa kmal zmanjkal,pa bom vprašala še za druge.hvalauser posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 21:57:55   
NalLa
Guppy mislim, da je zdej vse o.k.. Samo časa ni, da bi se kaj s tem ukvarjalauser posted image . Kako so tvoje roke? Jest zdej mažem kar z bepantenom in je boljše.

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 22:07:32   
sandra85
guppy-si dobila moj mail (ki sem ga sam tebi poslala?)



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 22:33:50   
guppy
ojla sandrica, a boste kaj kmalu prišli gor do nas? Mail sem dobila, ampak sem ga izbrisala. Prvi razlog je bil v tem, da me je totalno razjokal in zdaj poskušam iz življenja odstranit vse te dejavnike, ki me spravljajo v žalostno razpoloženje. Drugi razlog pa je v tem, da sem pomislila, kako hudo bi bilo kakšni moji prijateljici, ki se trenutno odloča za splav, pa morda sploh ne vem, ali pa je imela spontani splav... če bi ji to poslala. Mislim, da bi s takim mailom lahko komu resno zlomila srce :((.

naila, moje otroke so kot novorojenčkove. Tako gladke kože nisem imela že leta in leta. Hrast ni več, krvi itak da ne, vse se je oluščilo in prišla je nova, lepa, gladka koža, kraaaasno mehka na otip. Flaške, here I come!

Drugače se vam malo manj javljam te dni, spet iz več razlogov. Eden je ta, da sta Marko in Maja totalo zamejala karakterja - Maja se zelo pogosto joka, Marko pa se samo smeji in smeji. Zjutraj imam ponavadi kar naporno doma, ker nista več zaspana, saj spita nekje od 19-22h, potem pa do 6h zjutraj in je to dovolj za cel dan :)). Igrati se pa tudi ne moremo v nedogled, ko postaneta zaspana sta pa tečna in ne moreta zaspati. Vidim pa, da ostale kar slabo spite včasih, zato tudi ne maram pisati, kako mi preživimo noč, ker se včasih naspim kot princeska. Posebej čez vikend, ko spim do 10 ali včasih do 12h, vstanem le mleko načrpat. Ufff, eto tok od nas.

Upam, da bo tudi ta noč taka kot ostale
in da bo naša Majči jutri manj jokala, ker sem ob tem reees žalostna.

guppy

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 22:47:47   
sandra85
guppy, pardon user posted image




_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 22:49:14   
sandra85
ČE IMA KATERA NOVE MERE user posted image , NAJ MI JIH POSREDUJE, KER BO SEZNAMČEK SPET NA 60. (ALI 61. user posted image ) STRANI-ODVISNO, KAKE ČVEKE BOSTE, KER MENE JUTRI NE BO DOMA...

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 22:50:33   
december06
123a meni je patronažna dejala da od 150 - 200 ml na kg telesne teže. Tako je dejala tudi pediatrinja. Smo imeli na začetku problem s težo. Vendar naš ni nikoli toliko pojedel in pridobiva lepo na teži. Smo na adaptiranem mleku in sem štela koliko je dnevno spil.

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 22:51:40   
sandra85
zaj prihaja moj dragi domov-in midva bova ŠELE ZAJ nan hitrco skopala Eneja in spat....user posted image
ga bom spat namazala z unim losijonom, da bo celo noč spaluser posted image

lahko noč


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 22:55:11   
december06
Naš Maks je bil pri enem mesecu težek 4330 g in velik 54,5 cm. Pri mesecu in pol pa težek 5010 g in velik 56 cm.

Pa mirno spančkajte.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: septembrke 2007
4.11.2007 23:12:50   
PBJ
Nedelja je mimo. Jaz sem si danes vzela nekaj počitka, ko je mož doma. Med tednom sem veliko sama in z dvema je kar nekaj dela.
Po kosilu sem vzela Ano v najino posteljo. Malo sva se "pogovarjali", nato sem jo božala po glavi in je zaspala... zaspala sem še jaz in spala celi dve uri. Uf, je pasalouser posted image ... Ana je še eno uro dalje spančakala.
Proti večeru pa smo dobili obisk in sem pico spekla. Sedaj me pa glava boli, tako da grem po hitrem postopku spat.

Jaz ne pijem nobenega čaja za dojenje (sem ga samo prvih 14 dni), spijem pa veliko vode. Ne merim koliko, ampak je precej.

Guppy, verjamem da so dnevi naporni, ampak sem vesela, da ponoči spite. To res dosti pomeni.
Jaz se tudi nimam kaj pritoževati in mi je včasih malo neprijeto se hvalit, da v bistvu že od začetka prespi noč; ker pri nekaterih ni tako.
Moram pa reči, da uživam v materinstvu, čeprav sem se bala, kako bo drugič.

Jaz težko rečem, koliko bi naj dojenček pojedel na dan. Pri adaptiranem piše na škatli, pri dojenju pa tega ni (razen če si črpate, lahko merite). Je pa tako, da pri adaptiranem mleku user posted image  ostane dalj časa sit.
So dnevi, ko se Ana manj doji in so dnevi, ko jo več pristavljam. Nekako se držim tega, da naj bi bila vsaka plenička dobro namočena. To mi je svetovala patronažna že pri prvem. Pa se je v prvem mesecu zredila skoraj dve kili. Zdaj ne bo toliko, ker se mi zdi, da je precej zrasla.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 8:20:21   
LINA31
Dobro jutro,

a še vse spiteuser posted image ? Danes se je nas sonček zbujal na dve uri, in sicer ob 00.00, 2.00, 4.00 in 6.00. Hvala bogu je po vsaem obroku takoj zaspal, je pa možno, da se je takole zbujal, ker nisva podirala kupčkov. Joj, sem bla tolk zmatrana, da sva oba kar med dojenjem zaspala.user posted image  Zdaj sonček spet malo spi, jaz pa sem hitro prišla pogledat kaj se dogaja na ringaraja.

Jaz sem sicer dala oglas, ampak če katero zanima prodam novo knjigo (sem za darilo dobila kar dve) NEGA MATERE in otroka od Johnosonna. Prodam jo za 40 €, v Vale novak je 65 €. Mogoče bi kateri nosečki podarile za darilo. Javite se mi, če je katera zainteresirana.

Vse kaže,  da se mi čišča zaključuje. user posted image user posted image  Prvi pregled imam 14.11.

Nč, grem zdaj mal še počivat pred TV, preden se sonček zbudi.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 8:44:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

kaj slučajno veš kolko je pribljižno vožnje iz mb v graz...? nisem še bila...


V pol ure si v Grazu, seveda če veš kje je in kam grešuser posted image . Kot stara mariborčanka ti lahko povemuser posted image . Pa itak je avtocesta od Mb do tja. Sicer pa, a tvoj dragi ne ve koliko je do Grazauser posted image . Drugače pa sem jaz lani v tem času ko sem se poročila dala delat osebno in sem jo čakala 1 teden.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 8:45:51   
helenav
Tudi jaz sem že od 7h pokonci....sedaj jo je mantral kakec...sedaj oa se je umirila

cuma vidim da si gor, si vidla moje zs? Nič mi nisi odgovorila......

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 8:58:11   
Rožica*
Jutro!

Tudi meni se pozna, da je oči imel dopust.
Sem spočita in se počutim odlično, upam da bo to čimdlje trajalo.

Zanima me če jim dajet kapico za spat?
Zanima me predvsem zaradi ušesk. Naš tako miga z glavico in si jih vedno zaleži. Bojim se da bi mu začela štrleti, saj si jih vedno viha tako na ven.

Upam da dobim kakšen odgovor, nasvet.
Ker ne vem a so moja vprašanja res tok neumna, al pa res nobena nima podobnih izkušenj.user posted image

Včeraj sem spraševala, kako jim dodajete npr. mleko, čaj?
Kako so se odzvali user posted image  ?
Še želijo dojko, če jim dodajete po flaški?

Sem mu prenehala dajati čaj po flaši in je izključno dojen. SEm pa včeraj opazila, da enkrat sploh ni bil polulan, popolnoma suha plenička.
Ima premalo tkočine?
Kaj naj storim?
Sem mu poizkusila dajati po žlički, malo vode.


Mi spimo navadno do 8:00. Danes pa je spal smo do 6:30.
Zaspi čisto različno nekje med 21:00 in 00:00 tudi zbuja se različno včasih enkrat spet drugič dvakrat na noč.


(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 9:30:30   
jst86
rožica: naš tud ušeske viha navzven,kapice pa sploh ne mara.sem že rezmišljala da bi mu jih začela limat,tko kot so to včesih delali.
na ostali 2 vpr. sem ti odgovorila že včeraj,če pa si falila ti kopiram:

rožica: adaptirano mleko mu jst dodajam po flaški,mojega (iztisnjenega po podoju-nekje 15ml) pa mu dam po žlički.Leon je postal mal len odkar dobiva tud po flaški,ampak se ne dam. itak ko se zbudi je tok lačen da se lepo doji,pol pa dodatka takoj nikoli noče.tko da ga dam mal brcat,pa mal se pogovarjava,čez slabo urco pa poje še dodatek.

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 9:42:04   
helenav
KSO VSE BO ZAČEL DODAJAT, UVAJAT POČASI GOSTO HRANO Z 4 MESECI????
Jaz imam eno full dobro knjigo, ki te vodi od 4 meseca naprej...zelo postopoma in počasi do popolne odstavitve....PAPARICA ZA MALE PAPAVČKE..ko mi jo kolegica vrne, vam točno napišem..je pa fulll dobra, ker ti napiše prav tedenski jedilnik in je notri ogrooomno receptov za kosila....itd...
Jaz bom začela z četrtimi meseci...ravnala sem bom po tej knjigi...

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 9:49:57   
lemavrica
Jutro,

med prazniki sploh ni bilo časa za pisanje in branje foruma, ker smo ves čas okoli hodili. Je prav pasalo teh 5 dni ko smo bili vsi trije skupaj.

Našmu se tud ušes vihajo, pa smo že nekaj limali ampak bom raje počakala do pediatra kaj bo svetovala.Mene načeloma ne motijo njegova zavihana ušeska, sem se jih kar navadla, vem pa da je lahko to user posted image  kasneje in zato jih bomo probali nekako popravit.
KApe pa že za ven ne mara in se non stop krega ko mu jo nataknem, kaj šele da bi mu jo dala doma..

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 10:05:55   
Anonimen
Helenav, tudi jaz bom začel uvajat gosto hrano pri 4 mesecih, ker mi zadnje čase mleko pošteno štrajka in če se bo res zgodilo tisto česar se najbolj bojim (da bom ostala brez mleka in to po tem ko mi je 6 tednov tako teklo da se je davil zraven tako je špricalouser posted image ) in bo jedel samo še Aptamil bom kaj hitro začela tudi z gosto in bi bila zelo vesela teh jedilnikov. Tudi sama imam neke tabele, ampak so samo od Hippa in kako preiti iz dojenja na gosto hrano in prenehat v nekaj mesecih z dojenjem. Samo je samo njihova hrana našteta, jaz bi mu pa tudi sama kdaj kuhala, da ne bo samo Hippa in podobnega jedel.

Sem pa zelo zelo žalostna, vsak dan večkrat jočem, ker mi je naenkrat iz enega dneva na drug dan zmanjkalo mleka. Prej pa sem ga imela toliko da bi lahko kozarec podstavila, v modrcu sem imela skoz blazinice in gaze in je vedno vse premočlo, pižamo moram vsak dan menjat, posteljo preoblačit........pol pa kar en dan ni bilo več dovolj. Pa sem najprej mislila da ima preskok v rasti in naenkrat toliko več rabi in se mora ponudba-povpraševanje še vzpostavit. Pa ni bilo to. Potem sem ga vedno pristavila k obema dojkama in se je napokal pri obeh, sedaj pa ga imam tako malo da iz obeh poje kar sploh dobi in zraven še 50-100ml dodatka. Odvisno od tega kako je lačen. In meni se srce trga ko ga gledam kako si želi pri meni pit, vleče in vleče ko norc in nič ne priteče. In potem začne tako milo jokat in me gledat naravnost v oči z pogledom "mami, jaz sem lačen, zakaj mi ne daš?user posted image ". In moram naredit stekleničkouser posted image . Se kar zvija zraven, sploh mu ni všeč ne okus in ne flaša. Za čaj je dobra, za mlekec pa neuser posted image . In pol jaz zraven jočem, ker ga tako zelo želim dojit in pol vedno ta glupa flaša. Pa pojma nimam kaj se je zgodilo, včeraj sem mislila da je M prišla ker sem naenkrat zakrvavela kot pri M in še bolelo me je spodaj vse, pa zgleda vseeno ni to to, ker se je tudi takoj nehala. Je pa res da sem jaz imela grozne probleme z prolaktinom (hormon ki dela mleko) in sem se morala zdravit 2 leti da sem sploh zanosila in mi zgleda sedaj dela spet težave in mleko izgubljamuser posted image user posted image user posted image . Tako sem žalostna, trudim se in trudim, skoz ga pristavljam in se sploh ne morem sprijaznot da se lahko zgodil najhujše in ostanem brez. To je še edino kar naju tako zelo povezuje, nihče drug ga ne more dojit kot samo mami, sedaj pa mi narava še to jemljeuser posted image user posted image user posted image .
No, morala sem se malo spucat, se spomnim da je Guppy tudi nekaj časa nazaj imela tako krizo en vikend ko se je mučila z dojenjem in ni šlo in je cel vikend prejokala......
Pa prosim ne mi sedaj delit nasvete kaj naj vse probam, ker sem probala že vse kar se da. in verjetno bom še kaj. Vztrajala bom do zadnje kaplje mojega mleka, mogoče pa je samo kriza in se naval spet vrne. Močno upamuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 10:08:53   
Anonimen
Aja, Žan vedno spi s kapico, ker ima glavo mokro od kopanja. In ima rad kapo na glavi, tako da ga nikoli ne moti. Ušeska pa nima nič zavihana. če bi jih imel bi mu jih že zalepla, ker je treba to naredit čim prej dokler je hrustanček še čim bolj mehek. Drugače pa to z lepljenjem ni stara metoda, se še danes s pridom uporabljauser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 10:19:12   
zvezda71
Pozdravljene soborke,
vidim, da ste preživele praznike ok. Mi smo bili na Ptuju pri mojih naš user posted image vožnjo prenaša 1a na Nemški c. v Lj je zaspal, zbudil se je na Tepanjih malo prečekiral kaj dogaja zaspal nazaj, naslednjič se je zbudil na Ptujskem mostu, ko je pes začel najedat. Tako da user posted image pikec še bomo šli kam. Doma je pa bilo kot...otroka sem videla samo,ko je bil lačen, vedno sta bila vsaj 2 para rok, ki sta ga želela prenašat okoli. Mi2 sva šla v ZG po mewst. od vozička, pa ful lepo torbo za na voziček sem kupla , skratka kar pasalo se je odpočit od otroka. Super mi je bilo,ker je bil res v 100% oskrbi moja nečakinja jeuser posted image prav Mary Poppins malega je zrihtala v nulo, nora je na dojenčke,star pa tudi že 21 let tako,da ji lahko zaupam tamalga.
Skratka sedaj smo back 2 reallty, user posted image se privaja nazaj na "težje"življenje, ko ni celi dan v naročju in mu gre kar dobro sedaj spi v ležalniku.
Naj poročam še iz telovadbe bilo je super jaz sem se zelo razmigala imela sem celo malo muskelfibrauser posted image mali pa je zraven spal v ležalniku pol ko se je pa zbudil sem ga vzela v naročje in sem telovadila naprej. Skratka super zadeva se že veselim jutri, ko imava spet.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 10:21:04   
jst86
srček jst te čist zastopim.sama dodajam pd leonovega 14 dne.jst se še zdej ne sprijaznim.upam in se trudim da ga je in da ga ostane vsaj tolk kot ga je-60ml iz ene dojke.bodi vesela da je šlo 6 vsaj tednov.sploh pa je tvoje stanje lahko samo trenutno,ni nujno da bo skoz tko.

moja mami nam je gres dajala žr pri 3m.dec. bom pediatrinjo vprašala kdaj lahko in kaj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 10:25:11   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: helenav

KSO VSE BO ZAČEL DODAJAT, UVAJAT POČASI GOSTO HRANO Z 4 MESECI????
Jaz imam eno full dobro knjigo, ki te vodi od 4 meseca naprej...zelo postopoma in počasi do popolne odstavitve....PAPARICA ZA MALE PAPAVČKE..ko mi jo kolegica vrne, vam točno napišem..je pa fulll dobra, ker ti napiše prav tedenski jedilnik in je notri ogrooomno receptov za kosila....itd...
Jaz bom začela z četrtimi meseci...ravnala sem bom po tej knjigi...



Jaz najbrž ne bom začela uvajati goste hrane pri 4 mesecih. Mi je tudi pediatrinja na prvem pregledu rekla, da če se bo tako fino redil, da ni nobene potrebe z uvajanjem pred 6 meseci. Bomo videli. Moja kolegice so začele uvajati pri 5, 5 oz. 6 mesecih, pa pravijo da je kar cool.

Srček.. pošiljam ti en velikuser posted image .

ušeska...Žanu ušeska n štrlijo, ampak včasih full nerodno leži, pa se zavihajo. Če je le možno, večkrat popravim, saj kapo sovraži in ga s tem ne matram.


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 10:26:00   
lemavrica
Jaz ga dojim samo še ponoči, ker čez dan enostavno nimam mleka. Na začetku ga je bilo dovolj potem pa je počasi presahnil. Ima tudi sama taka obdobja ko se ful sekiram ker ne morem dojit, potem pa si rečem da je najbolj važno da Jaka napreduje in da je sit.
Sem zadnjič vzela Legofer, ker sem bila popolnoma zanič in ga je revčka drugi dan tako šraufalo da smo imeli zvečer par ur joka. Takrat se šele zasekiram da mu škodjem in ne takrat ko dobi Novalac.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: septembrke 2007
5.11.2007 10:28:57   
sonce78


Srček in helenav na naši googlovi strani imate zelooo veliko receptov in nasvetov za uvajanje goste hrane.

srček si me spravila do joka. Sočustvujem s teboj, mi je hudo zate, ker je dojenje zares lep in edinstven trenutek s katerimi tkemo posebne vezi z našimi sončki. user posted image user posted image


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Tako je v resnici videti trebuh po p...
Blogerka Mel Watts je s fotografijo svojega trebuha po porodu osvojila simpatije na družabnih omrežjih. Spremembo svojeg...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




nosečnost in kajenje
zvezdica90

Vsi vemo kakšni so učinki kajenja na plod med nosečnostjo. Me pa vseeno zanima koliko jih med nosečnostjo vseeno kadi?

ne kadim (85%)

kadim redno (6%)

kadim občasno (10%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!