Poliva (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ninaintomaz1 -> Poliva (9.10.2007 14:00:35)

moja 3 mesece stara punci zadnje case veliko poliva tekocina je prozorna kot voda morda kdo ve kaj je to redno podirava kupčke    




Anonimen -> RE: lia (9.10.2007 14:02:46)

Nimam pojma, je pa glih dans moj mali (2,5 meseca) eno uro po flaški polil čisto prozorno tekočino in mi ni bilo nič jasno. Ponavadi mleko ven pride.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




ninaintomaz1 -> RE: lia (9.10.2007 14:12:05)

midve se dojiva in ko zacne to vodo polivat je nemogoča joka in se nikakor ne more umirit




Anonimen -> RE: lia (9.10.2007 14:46:14)

naš to počne že kakšnih 14 dni... ali je čist prozorna tekočina, ali pa pride ven gosto sesirjeno mleko..

za pozorno tekočino domnevam, da je slina, ki je je ogrooooooomnoooo.... pa ne zna požret in nabira, nabira v ustih, dok ne polije, ali pa požre in polije kasnej...

nne vem...




ThinkPink -> RE: lia (9.10.2007 19:18:46)

Mislim, da je ta prozorna tekočina, ki jo dojenčki polivajo slina. Pri moji dojenčici opažam, da se zadnje čase ful slini, kupčka redno podirava...ima pa tudi prozorno polivanje.




nova sloncica -> RE: lia (9.10.2007 21:02:33)

Pir nas je enako. Polivanje ves dan. Stari smo 4 mes, poliva pa vse, mleko, skutko, prozorno, kdaj celo v loku. Zato mu dajem poleg dojke kar kašice, ker so bolj goste. Zaenkrat je boljše.
Pa še ko poje, se skoz dviguje da bi sedel. Zato še več poliva kot prejšne mesece. Upam, da ni kaj narobe, ker že je po žlički. Je pa navdušen nad žličko. Doji se pa vedno manj rad???

Lp




BAMBINA_ -> RE: Poliva (9.10.2007 21:14:21)

Kakšnega vonja pa je? A se vonja po kislem? Če ja, potem bi bilo fino iti do gastroenterologa, da odloči ali je potrebno zdravljenje refluksa. Izločanje želodčne kisline lahko namreč povzroči vnetje sluznice in celo razjede na sluznici požiralnika.





nova sloncica -> RE: Poliva (10.10.2007 10:33:26)

Ja včasih res neznosno smrdi. Vendar ne vedno. A mislite da bi bilo res to potrebno, kljub temu da se dokaj normalno redi?




PIAF -> RE: Poliva (10.10.2007 11:55:57)

Poliva lahko tudi, če se naje preveč prednjega mleka- če so dojke preveč polne. Pred podojem si probaj malo spumpat ven, pri nas je to pomagalo.




Stran: [1]