|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče piti
7.10.2007 21:35:06   
Babsy
Naša punca noče piti po steklenici. Sicer se dojiva, pa tudi gosto hrano že je - dva obroka, noče pa nič piti. Ji dam čaj ali sok v stekleničko, pa cucelj samo vlači po ustih, ker jo verjetno tudi srbijo dlesni.
Temu ustrezno je tudi zaprta. Včasih tudi joče, preden kaka ali se od tega tudi zbudi.user posted image

Kako naj jo naučim, da bo pila po steklenički? Poskusila sem s sladkanim in nesladkanim čajem, s sokom, pa nič. Zdaj ji poskušam vsaj malo tekočine brizgat v usta, a se ji potem seveda zaleti.

Hval ain mirno noč user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče piti
7.10.2007 22:05:44   
živa
Jaz sem mu dajala kar kozarec ali kozarec z nastavkom (ne magični lonček), občasno je spil kak požirek, več pa ne. Flaška mu je bila čisto mimo, dokler ga nisem nehala dojit. Zdaj bi jo pa pojedel, tako se crklja z njo. user posted image

Lp,

živa

(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče piti
7.10.2007 22:51:42   
poliloni
Pri nas tudi ni hotel piti po steklenički in je bil posledično full zaprt. Problem sem rešila tako, da sem mu dala piti vodo po žlički, odprl ga je pa jabolčni frutek.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče piti
8.10.2007 10:02:58   
2 Sraki
Jaz sem našega navadila tako, da sem aventovi flaški, tisti ki ima "tulec"non drop odstranila notranje varovalo, tako da je tekočina sama od sebe lahko tekla. No in uspelo je po enih 14 dneh. Potem pa sem mu na vsake toliko časa dajala zopet varovalo nazaj in je pogruntal vso stvar.

Veliko še vedno ne pijemo, vendar vleči pa zna in ko je žejen tudi pije.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče piti
8.10.2007 12:23:22   
MIN
Moja user posted image tud noče pit po flaški tako da že od 2m pije s kozarca.Res da je včasih vsa mokra in da je okoli prava poplava ampak vsaj pije in to samo vodo drugega sploh noče

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče piti
8.10.2007 15:27:03   
SPOKEC
tudi naša pikica je odjena in imava 3-4 goste obroke in tudi ne zna piti iz flaške pa tudi magični lonček ne zna uporabljati, pa sva začele piti iz skodelice

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?