|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bambino World
5.10.2007 19:33:11   
anajmad
....a pozna ktera njihove izdelke. Sem mal gledala na e bayu in imajo ful cortkane stvari. BTW,sem naročila njihovo prenosno posteljico. Tok je cortkana in je bila v "oferti" akciji in sem dala zanjo sam 30 ojrov,drgač pa je 100 ojrov. Bom vidla,kako se bo obnesla. Še zmerom lohka kupim Chiccotovo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bambino World
14.10.2007 8:43:38   
anajmad
Da poročam: Včeraj sem dobila njihovo posteljico in je ful v redu. Mi je zelo žal,da nisem prej kupila. Zdej še moram kupiti vložek in hop,komaj čakam,da gre tamala notri spat.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bambino World
14.10.2007 8:55:12   
tinaaja
Jaz sem od njih kupila takole stajico
user posted image  
se caka, da jo sestavimo, ampak bo kmalu v akciji,ker mala ze kaze znake plazenja


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bambino World
24.4.2010 17:40:26   
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
voziček je res mega in cena ugodna v primerjavi z vozkom baby boom ki je čist isti. kupla sem ga pr firmi andreja.risp@siol.net . zadovolna fulllllllllllllllllllllll

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bambino World
17.7.2010 22:19:23   
soncnica 3
Tudi mi imamo njihov voziček, cenovno zelo ugoden; k ošara in športni del, trikolesnik, napihljiva velika kolesa, dobro vodljiv za 164 eur nov in smo zelo zadovoljni.



(odgovor članu aaaaaaaaaaaaaaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bambino World
28.7.2010 9:51:22   
mamamajča
Jaz sem se tudi odločla za njihov voziček, trikolesnik sicer, z globoko košaro. Meni je ful všeč, malo sem brala med uporabnici, dobri komentarji, tak da komaj čakam, da ga dobbim

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bambino World
28.7.2010 19:45:39   
Laubica
Tudi jaz sem kupila pri njih voziček 3 kolesnik in bila ful zadovoljnauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?