niveina fiziološka raztopina v ampulah (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tejcek19 -> niveina fiziološka raztopina v ampulah (4.10.2007 23:21:05)

Ko sem v Baby centru v zdajšnji akciji kupila fiziološko raztopino od Nivea baby, ki je pakirana v plastičnih ampulah po 5 ml, sem jo najprej sama poskusila in ugotovila, da je v njej očitno tudi Niveina aroma. V ustih in nosu ti namreč po njej ostane čisto rahel okus, kot da bi pojedel nivejino kremo.

Jaz te raztopine sigurno ne bom uporabljala, ker jo sinček vsakič ko mu jo dam v nosek, potem tudi pogoltne.

lp vsem




lelaval -> RE: niveina fiziološka raztopina v ampulah (4.10.2007 23:33:00)

Isto sem dajala orokom. In iz firbca sem jo tudi jaz spobala, pa ni imela nobene "arome" po Niveini kremi.




hrabra miška -> RE: niveina fiziološka raztopina v ampulah (5.10.2007 7:43:44)

Jaz jo tudi uporabljam za mojega mulčka in sem jo tudi iz radovednosti probala in ni imela nobenega okusa. Je pa to zelo praktična zadeva in veliko ljudi poznam ki jo uporablja.




*lenc@* -> RE: niveina fiziološka raztopina v ampulah (5.10.2007 8:26:53)

Fiziološka raztopina je samo, ne bi smela imeti okusa. Saj kaj testirajo in čekirajo, sploh v zdajšnjih časih. Tud jaz jo uporabljam k je res full praktična.




livia -> RE: niveina fiziološka raztopina v ampulah (5.10.2007 10:03:47)

Nobene arome ne bi smela imeti.




tini6 -> RE: niveina fiziološka raztopina v ampulah (10.10.2007 11:53:12)

Tudi jaz jo uporabljam, da se razmehčajo muce v nosu. Potem pa jih sama skiha ali pa jih z vatko dobiva ven.




solatja -> RE: niveina fiziološka raztopina v ampulah (10.10.2007 11:58:33)

sem jo kupila in stran pometala, ker je popolnoma nepraktična (ko sem odstranila pokrov, je vedno gor ostal en grob del, ki je "pikal") pa še presneto draga je. pa tudi nikoli nisem cele ampule uspela naenkrat porabit. rajši imam iz lekarne tako malo stekleničko fiziološke, ki se jo da prav tako super dozirat v nosek.mislim, da je stal 1 dcl 1 euro (no, zdej jo sami doma napolnimo). 




Stran: [1]