|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE:Sluzasto blato
4.10.2007 6:57:38   
AlTa
Hojla!
Na vas se obračam ker rabim nasvet izkušenih mamic.
Moj sinček že 2 dni izloča zeleno-sluzasto blato. Po vsakem obroku.
Niso krči,ker bi se drugač ful zviju.Ponavad ima krče zvečer.
Zaenkrat lepo napreduje.
V nedeljo bo star 2 meseca. Upam da sem vse povedala.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RE:Sluzasto blato
4.10.2007 8:18:06   
suzolinka
Naš je tudi imel v tem obdobju velikokrat sluz v blatu. Je pa imel krče. No tudi potem se je še ponavljalo.

Smo bili pa vmes tudi v bolnici in so to videli pa niso nič posebaj komentirali. Po moje se črevesje še vedno navaja na "zunanji svet".

Pokliči patronažno ali pa pediatra, pa boš pomirjena

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RE:Sluzasto blato
4.10.2007 10:33:04   
baja*
Baje da če je v blatu veliko sluzi, je to driska.
Zelena barva pa ponavadi kaže na krčke.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RE:Sluzasto blato
4.10.2007 11:53:45   
birdy
Neli se je tud parkrat pokakala z sluzjo v takem bolj zelenem blatu. Pa je kakor je prišlo, tudi odšlo.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RE:Sluzasto blato
4.10.2007 22:55:15   
AlTa
Hvala punce-mamice!user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RE:Sluzasto blato
5.10.2007 7:29:50   
Naja30
Sluz je dokaj normalna pri dojenem otroku. Če bi bila driska, bi bilo pa zelo tekoče in bi se vpijalo v pleničko kot urin.

Ne skrbi!user posted image

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RE:Sluzasto blato
5.10.2007 9:28:59   
simona76
Tudi mi imamo večkrat sluz v blatu, tudi zelenkaste barve. Se samo dojimo (stara 4 m). Ko sem to opazila sem poklicala P, pa je sestra povedala, da je to navadno znak driske, sploh če je blato zelo tekoče, da če se pojavlja dlje časa in večkrat na dan, se pa naj pridemo pokazat. Da pa je verjetno posledica nečesa, kar sem jaz pojedla. In res sem takrat jedla paradižnik. A tudi po tistem se še sluz pojavlja, čeprav po nasvetu sestre še ne jem paradižnika. Ker pa se to ne dogaja vsak dan in se tudi drugim otročkom, pa ker ni driska, ne delam panike. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Izbira imena
valek

Katero ime se vam zdi lepše?

Kevin (15%)

Luka (53%)

Rok (33%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!